logo

ANECT získal specializaci Cisco pro oblast kontaktních center

ANECT, významný český dodavatel informačních a komunikačních řešení, získal specializaci společnosti Cisco Systems – Unified Contact Center Enterprise (UCCE) pro oblast kontaktních center. Je prvním partnerem Cisco v České republice, který tuto specializaci obdržel.

"Tato specializace potvrzuje naší dlouhodobou strategii patřit na trhu v ČR a Evropské unii mezi špičkové dodavatele kontaktních center založených na protokolu IP. Tento segment trhu ICT se významně rozvíjí a my chceme být v jeho čele," řekl Michal Seidl, technický ředitel akciové společnosti ANECT.

Specializaci Unified Contact Center Enterprise určenou pro oblast high-end kontaktních center získal ANECT v rámci partnerského programu Authorized Technology Provider (ATP). To mu umožňuje poskytovat zákazníkům například řešení pro inteligentní směrování hovorů, počítačovou telefonii (Computer Telephony Integration – CTI) nebo správu kontaktů.

Pro ANECT jsou kontaktní centra jednou z klíčových oblastí. V minulosti již například realizoval projekty kontaktních center v České pojišťovně, Kooperativě, Pražské plynárenské nebo Českém rozhlasu. V roce 2006 vybudoval ve spolupráci se společností Cisco Systems call centrum pro Sdružení Linka Bezpečí.

Článek ze dne 29. června 2007 - pátek

Další články od ANECT a.s.