logo

ASEKOL během října rozpoutá Recyklománii

Zapojte se do projektu a nabídněte svým zákazníkům 500 Kč, vyměňte starý TV nebo PC monitor za nový a získejte 500 Kč !

NABÍDKA PRO PRODEJCE

Kolektivní systém zpětného odběru elektrozařízení ASEKOL si Vám dovoluje nabídnout možnost účasti v projektu "Recyklománie – vyměňte starý za nový".

Projekt je určen pro všechny prodejce LCD/plazmových televizorů a počítačových monitorů značek zapojených výrobců.

Pokud zákazník během října zakoupí nový LCD či plazmový televizor s úhlopříčkou nad 25“ nebo počítačový monitor (bez omezení úhlopříčky) a zároveň prodejci odevzdá jakýkoliv vysloužilý televizor nebo počítačový monitor, obdrží následně od KS ASEKOL 500 Kč.

Průběžný odvoz a následnou ekologickou recyklaci odevzdaných spotřebičů od prodejců na své náklady zajišťuje společnost ASEKOL.

Zapojení prodejci obdrží také v rámci projektu na své provozovny bezplatně propagační a informační materiály.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naši telefonickou infolinku 810 200 230 nebo na e-mailovou adresu recyklomanie@asekol.cz

NABÍDKA PRO ZÁKAZNÍKY

Pokud během října v prodejně zapojené do akce Recyklománie odevzdáte jakýkoliv vysloužilý televizor nebo PC monitor a zároveň zakoupíte nový LCD či plazmový televizor s úhlopříčkou nad 25“ nebo PC monitor (bez omezení úhlopříčky), obdržíte při placení bonusový šek v hodnotě 500 Kč a obálku s předplaceným poštovným.

Vyplněný a potvrzený šek spolu s kopií účtenky k novému výrobku vložte do obálky a zašlete na adresu společnosti ASEKOL. Obratem Vám zašleme poštovní poukázkou 500 Kč. Produkty zařazené do akce jsou zřetelně označeny grafickými symboly Recyklománie.

Další články k tématům - 500 Kč - LCD - plazma - televozor - tv - monitor - elektroodpad

Článek ze dne 30. září 2008 - úterý

Další články od Asekol s.r.o.