logo

BigBlueOne.cz: veřejné cloudové řešení BIG BLUE ONE na bázi HP CS Matrix

Casablanca INT spouští do provozu službu BIG BLUE ONE - veřejné partnerské cloudové řešení Casablanca, Hewlett Packard, AMD a VMware. Jde o první robustní a ucelené veřejné cloudové řešení v ČR. Tato novinka přináší profesionální, vysoce kvalitní cloud postavený na technologii HP CloudSystem Matrix.

"Naše řešení BIG BLUE ONE je postaveno na spojení hardwarové a softwarové platformy Hewlett Packard CloudSystem Matrix s nadstavbou pro automatizaci v prostředí veřejného a hybridního cloudu - Operations Orchestration a Network Automation. Klíčovým prvkem řešení jsou centrální disková pole 3PAR F400, která jsou leaderem na poli utility storage řešení. HP CSM je platforma sloužící pro vytvoření privátního cloud řešení poskytováním infrastruktury jako služby (IaaS), a zároveň slouží také jako základní kámen pro public cloud řešení za pomoci nástrojů Operations Orchestration. Bezpečnostní požadavky jsou řešeny prostřednictvím Secure Virtualization Framework obsahující HP Tipping Point a prostředek pro směrování provozu uvnitř cloudu vController", vysvětluje Lubomír Pinkava, technologický ředitel Casablanca INT.

Kromě již zmíněné společnosti Hewlett Packard je dalším partnerem projektu společnost AMD, která je dodavatelem procesorů pro celé řešení a v neposlední řadě společnost VMware, autor nejúspěšnější virtualizační platformy stejného jména. Casablanca INT představí odborné veřejnosti poprvé své řešení v rámci konference HP Fórum 2012, která se koná 18.4. v hotelu Intercontinental Praha.

A proč si má zákazník pro svůj business vybrat právě službu BIG BLUE ONE? K tomu předkládá Petr Šimpach, obchodní ředitel společnosti Casablanca INT, hned několik konkrétních důvodů.

Výhody BIG BLUE ONE:

Casablanca cloudové řešení - BIG BLUE ONE - to vše a ještě více nabízí společnost Casablanca INT svým současným i novým zákazníkům, kteří chtějí být ve svém oboru úspěšní a nespokojí se s kompromisy. Již nyní je totiž v běhu příprava druhé fáze projektu, kdy se na platformě tohoto řešení budou spouštět hotové aplikace specializované přesně pro potřeby našich klientů.

Další články k tématům - AMD - cloud - CPU - CSM - DataCentrum - IaaS - Matrix - platforma - RAM - server - storage - UPS - virtualizace - zdarma - Lubomír Pinkava - Petr Šimpach

Článek ze dne 6. dubna 2012 - pátek

Další články od Casablanca INT s.r.o.

Jean-Paul Clement v Casablance: partnerský projekt pokračuje

BigBlueOne.cz: veřejné cloudové řešení BIG BLUE ONE na bázi HP CS Matrix