logo

Jean-Paul Clement v Casablance: partnerský projekt pokračuje

Jean-Paul Clement - manažer HP pro střední a východní Evropu návštěvu uskutečnil v rámci partnerského projektu společností Casablanca, Hewlett-Packard, AMD a VMware, na jehož základě bylo nedávno představeno veřejné cloudové řešení BIG BLUE ONE.

"Technologie dodané společnosti Casablanca INT představují jednu z nejvýznamnějších implementací komplexního cloudového systému v regionu střední a východní Evropy. Špičkové řešení HP postavené na klíč je založeno na platformě CloudSystem Matrix včetně inteligentní vrstvy, díky níž je Casablanca schopna nabídnout plně automatizovaný veřejný cloud a poskytnout svým zákazníkům jedinečnou flexibilní a vysoce efektivní IT infrastrukturu", uvedl Jean-Paul Clemente, HP CEE Industry Standard Server Product & Sales Manager.

"Společnosti HP a Casablanca INT jsou dlouholetými partnery v oblasti technologií, obchodu i marketingu a dodávka nového cloudového systému je dalším z pilířů této úspěšné spolupráce. Jsme potěšeni, že technologie HP hrají hlavní roli v řešení Big Blue One, klíčové cloudové nabídce společnosti Casablanca, po boku dalších významných partnerů VMware a AMD", doplnil Jean-Paul Clemente.

Společnost Casablanca organizuje v současné době ve spolupráci s Hewlett-Packard sérii seminářů zabývajících se možnostmi, funkcionalitou a zejména bezpečnostní stránkou cloudového řešení Big Blue One pro své stávající zákazníky, kterým by měl přechod na toto řešení přinést nemalé výhody.

Do budoucna jsou plánovány podobné obsáhlejší semináře pro nově příchozí a potenciální zákazníky, kteří se nespokojí s kompromisy, protože jedině tak se dá dosáhnout úspěchu ve svém oboru.

Další články k tématům - cloud - infrastruktura - Matrix - seminář

Článek ze dne 14. června 2012 - čtvrtek

Další články od Casablanca INT s.r.o.