logo

CZ.NIC pořádá druhý ročník konference ENUM Day

Sdružení CZ.NIC, správce národní domény .CZ a registru českých ENUM domén, uspořádá ve středu 17. září konferenci ENUM Day 2.

Jednodenní setkání má dva hlavní cíle - přiblížit, co se děje v této oblasti v České republice a ve světě a prezentovat zkušenosti s nasazením této technologie v praxi. ENUM Day 2 se uskuteční od 10 hodin v pražském klubu Rock Café na Národní třídě.

"Letošní ročník bude věnovaný především praktické stránce ENUM. Chceme ukázat koncovým uživatelům jakým způsobem je možné ENUM zavést a využívat. Proto na konferenci vystoupí zástupci několika organizací, které již ENUM používají, a přiblíží proces zavedení technologie, své dosavadní zkušenosti s ní a výhody, které jim přináší," sdělil Pavel Tůma, projektový manažer technologie ENUM v České republice, a dodal : "Kromě jiného se podíváme také do telekomunikační budoucnosti, do které nás zavede přednáška věnovaná možnostem telekomunikačních společností fungovat na jiných obchodních modelech než těch, které jsou založené na minutových poplatcích."

Článek ze dne 22. srpna 2008 - pátek

Další články od CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob