logo

IT12: Internet a Technologie 12

Zajímá vás, co nového se děje ve světě současného internetu a internetových technologií? Chcete se blíže seznámit s projekty, které vznikají na akademické půdě? Potom přijďte na naši listopadovou konferenci Internet a Technologie 12!

V sobotu 24.11. 2012 se v historické aule Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy na Malostranském náměstí v Praze uskuteční pátý ročník konference Internet a Technologie (12).

Jubilejní setkání internetových specialistů společně pořádají sdružení CZ.NIC, správce české národní domény, a CESNET, který buduje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro výzkum, vývoj a vzdělávání v České republice.

Přihlásit se na něj bude možné od 5.11. 2012, kdy budou na adrese www.nic.cz/it12 spuštěny internetové stránky konference. Zde najdou zájemci nejen kompletní program a další informace s ním spojené, ale samozřejmě také registrační formulář.

"S letošním ročníkem konference Internet a Technologie je spojeno několik změn. Jde především o zvolený termín konání akce, který by měl více vyhovovat studentům a mimopražským zájemcům o aktuální trendy v internetových technologiích, kteří jsou ve všední dny vázáni například pracovními povinnostmi. Samotný program konference bude mít velice blízko k charakteru místa konání naší konference, protože řada představených projektů buď přímo vznikla na akademické půdě, nebo je s ní úzce spojena. Pro některé přednášející včetně mě to také bude návrat do dobře známého prostředí z doby studií", uvedl Ondřej Filip, výkonný ředitel CZ.NIC.

"Konference Internet a technologie je zavedenou akcí, na níž se již zaměstnanci CESNETu v minulosti několikrát představili. Setkání bude letos zaměřené na projekty spojené s akademickou sférou, proto jsme rádi přijali nabídku stát se partnerem konference, na které se chceme věnovat svým aktuálním projektům", uvedl Jan Gruntorád, ředitel sdružení CESNET.

Mediálními partnery konference Internet a Technologie 12 jsou servery Root.cz, Lupa.cz, AbcLinuxu.cz, LinuxExpres.cz, Itbiz.cz, Connect.cz a Živě.cz.

Další články k tématům - domény - infrastruktura - konference - Linux - server - výzkum - Ondřej Filip - Jan Gruntorád

Článek ze dne 16. října 2012 - úterý

Další články od CZ.NIC