logo

Konference Internet a Technologie 09 přilákala více než 550 zájemců o internetové technologie

Ve čtvrtek 4. června se v Klubu Lávka na Novotného lávce v Praze uskutečnil druhý ročník odborné konference s názvem Internet a Technologie 09. Setkání českých specialistů z oblasti internetu a internetových technologií připravilo už podruhé v jeho historii sdružení CZ.NIC, správce české domény nejvyšší úrovně .CZ.

Jednotliví přednášející se ve svých příspěvcích věnovali aktuálním tématům internetového světa. Návštěvníci se tak mohli dozvědět více například o zranitelnosti BGP, bezpečnostních týmech CERT a CSIRT nebo o aktuálním stavu a perspektivách elektronického podpisu. Konferenci Internet a Technologie 09 sledovalo v sále 153 návštěvníků. On-line přenos potom více než 400 zájemců; někteří z nich i přes moderní internetový protokol IPv6.

"Zájem o konferenci nás mile překvapil. Na akci nakonec přišlo ještě více lidí, než kolik jsme měli původně přihlášeno. Do sálu jsme tedy museli o první přestávce přidávat židle, aby si všichni zájemci měli kam sednout. Stejně tak nám udělal radost i zájem o on-line přenos. Více než 400 zájemců o internetové technologie, kteří seděli v den konání konference u svých počítačů, je dobrá známka toho, že pořádat takové akce má smysl. Už teď tedy můžeme ohlásit třetí ročník konference, která se bude konat v tuto dobu příští rok," řekl Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC.

Další články k tématům - CERT - CSIRT - IPv6 - konference - technologie - Ondřej Filip

Článek ze dne 10. června 2009 - středa

Další články od CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob