logo

HP představuje řadu nových grafických a tiskových produktů a řešení pro podnikový sektor

Společnost HP v říjnu představila nová grafická a tisková zařízení, spotřební materiál a řešení poskytující podnikovým zákazníkům širší možnosti zvyšování produktivity, zabezpečení a ekologické udržitelnosti.

Nové produkty, jež jsou určeny k podpoře zákazníků při transformaci jejich podniků umožněním optimalizace infrastruktury, správy prostředí a zlepšení pracovních postupů, zahrnují sedm grafických a tiskových řešení, čtyři tiskárny HP LaserJet, zařízení HP Scanjet a zdokonalení aplikace HP Carbon Footprint Calculator.

"Představené produkty rozšiřují nabídku HP pro podnikové zákazníky" (Bruce Dahlgren, senior viceprezident, oddělení Imaging and Printing Worldwide Sales and Services HP). "V souladu s historií osvědčených zařízení pokračuje společnost HP v poskytování cílených a cenově efektivních řešení spolu se správnou kombinací služeb a zařízení svým podnikovým zákazníkům, jimž napomáhá k dosahování lepších hospodářských výsledků."

Společnost HP rovněž přestavila globální společnost Viacom jako nového podnikového zákazníka. Firma Viacom spolupracovala na základě plnění smlouvy Správa tiskových služeb HP se společností HP na omezení globálního počtu svých zařízení a v příštích třech letech předpokládá až 25 % úsporu nákladů na grafické a tiskové úlohy.

Tato ekologicky smýšlející organizace navíc počítá s 50 až 60 % zvýšením energetických úspor a snížením emisí oxidu uhličitého v souvislosti s energií o více než 28 %.

"Společnost HP pro nás byla rozumnou volbou z důvodu jejích bohatých zkušeností se správou a zefektivňováním velkých grafických a tiskových prostředí" (Joe Simon, vedoucí IT oddělení společnosti Viacom). "Správa tiskových služeb HP již přinesla významné nákladové a energetické úspory. Naši zaměstnanci novou službu uvítali zvláště ve chvíli, kdy zaznamenali lepší barvy, vyšší rychlost, zlepšení kvality a ekologický aspekt řešení."

Nabídka specializovaných řešení pro podnikové zákazníky

V rámci řešení šitých na míru speciálním průmyslovým potřebám přidává společnost HP pět nových podnikových řešení zaměřených na zákazníky v oblasti zdravotnictví, veřejného sektoru, automobilového průmyslu a finančních služeb. Společnost HP také představila tři grafická a tisková řešení pro průmyslová odvětví k řešení zabezpečení a potřeb správy podniků. Nejnovější řešení HP navržená k zefektivnění postupů při zpracování informací, zvýšení zabezpečení a podpoře snižování nákladů nabízejí zákazníkům odvětvovou odbornost s jediným kontaktním místem pro zjednodušení prodeje, služeb a procesů podpory.

Nová podniková řešení :

Nové hardwarové produkty pro podniková řešení

Společnost HP představila nová tisková zařízení a spotřební materiál s cílem pomoci zákazníkům při úsporách času a finančních prostředků se zvýšením efektivity výrobních a středně velkých podniků prostřednictvím tisku, skenování a vyžívání zabezpečovacích zařízení. Tyto nové nabídky zahrnují monochromatická, barevná a multifunkční (MFP) zařízení HP LaserJet a vysoce výkonné bezpečné pevné disky.

Multifunkční zařízení řady HP Color LaserJet CM3530 MFP zahrnuje první stolní multifunkční zařízení HP Color LaserJet MFP pracující s formátem Legal, jež nabízí vysoký výkon v prostorově úsporném kompaktním provedení. Uživatelsky příjemná multifunkční zařízení (MFP) jsou dokonale vybavena pro bezproblémovou integraci do síťového prostředí, disponují kompletní správou dokumentů a řízení pracovních postupů umožňujících zvýšení produktivity v malých pracovních týmech. Multifunkční zařízení HP Color LaserJet CM3530 MFP a tiskárny řady HP Color LaserJet CP3520 jsou dodávány s vylepšeným Tonerem HP ColorSphere, jenž zákazníkům umožňuje vytváření dokumentů a marketingových materiálů profesionálního vzhledu a vysoce kvalitních fotografií s konzistentními realistickými barvami.

Tiskárny řady HP Color LaserJet CP3520 jsou navrženy pro malé pracovní týmy sestávající se z pěti až patnácti uživatelů, kteří potřebují spolehlivé, snadno použitelné a vysoce výkonné řešení k tisku běžných kancelářských dokumentů a marketingových či prodejních materiálů vlastními prostředky. Produktivitu pracovního týmu zvyšuje vysoká rychlost tisku až 30 stran za minutu v barvách i černobíle, technologie s okamžitým náběhem pro rychlejší výstup první stránky a vestavěný tiskový server Jetdirect Gigabit Ethernet s vysokou úrovní zabezpečení.

Pro multifunkční zařízení HP Color LaserJet CM3530 MFP a tiskárny řady HP Color LaserJet CP3520 je nyní k dispozici CE250X Černá tisková kazeta HP, jež je navržena pro prostředí s velkoobjemovým tiskem a uživatelům přináší výhodu méně časté výměny černých tiskových kazet. Pevné disky HP High-Performance Secure se snadno instalují a zahrnují zdokonalené funkce zabezpečení, mezi něž patří technologie AES (Advance Encryption Standard), umožňující velkým podnikům chránit citlivá data tiskáren a multifunkčních zařízení HP bez ovlivnění jejich výkonu.

V segmentu řízených středně velkých podniků pak společnost HP představila nová zařízení a spotřební materiál ke zlepšení konkurenceschopnosti zákazníků.

Tyto nabídky zahrnují :

Společnost HP usnadňuje globální technologické společnosti 3M úsilí o úsporu energie, vyšší podíl recyklovaného odpadu a omezení dopadu grafických a tiskových služeb zavedením správy tiskových služeb HP. Sloučením zařízení a správou tisku společnost 3M výrazně omezila spotřebu energie v souvislosti s tiskem a zpracováním grafiky. Firma Embarq Corporation, jež se zabývá komunikačními službami, omezila spotřebu energie, ušetřila na tiskových nákladech a zvýšila produktivitu využitím multifunkčních tiskáren HP CM8060/8050 s technologií Edgeline. Společnost HP rozšířila možnosti uhlíkové kalkulačky, jež byla představena v květnu a nyní zahrnuje celou řadu tiskových produktů HP i konkurenčních výrobků. Aplikace HP Carbon Footprint Calculator zákazníkům umožní porovnat uhlíkové stopy svého stávajícího tiskového vybavení s novým optimalizovaným vybavením a zjistit, jak mohou omezit dopad své činnosti na životní prostředí a dosáhnout úspor energie.

Zákazníci mohou rovněž porovnat jakákoli dvě zařízení HP (a zařízení HP s konkurenčními produkty) nebo si vytvořit vlastní tiskový park. Kalkulačka stanoví spotřebu energie tiskárny, spotřebu papíru, uhlíkové dopady používání a související finanční úspory na základě geografických energetických odhadů pro 146 zemí.

Článek ze dne 3. listopadu 2008 - pondělí

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.

HP se umístil v kvadrantu vůdců segmentu multifunkčních produktů

Metro Global Photo Challenge 2008 zná světového i českého vítěze

Na Vánoce jsme skvěle připraveni

HP předá ceny největší světové fotosoutěže

Prezentační kamion HP s nejmodernější technikou je vykraden

HP v kvadrantu lídrů zprávy Gartner Inc.

HP představuje řadu nových grafických a tiskových produktů a řešení pro podnikový sektor

Truck v barvách HP míří do Prahy

Stance Communications pro Hewlett-Packard

HP Česká a Slovenská republika jmenovalo manažery divize PSG

HP představuje nová řešení pro firemní desktopy

Nové tiskárny od HP

Originální kazety HP LaserJet s černým tonerem nabízejí zákazníkům vyšší spolehlivost a úspory

HP Color LaserJet CP2020

HP Color LaserJet CM2320 MFP

Společnost HP rozšiřuje svou firemní nabídku řešení pro tisk a zpracování obrazu

HP přináší mobilním uživatelům přesnost a výkon

Snadný tisk fotografií za 27 sekund s fototiskárnou HP

HP ve 2. čtvrtletí ovládlo prodej počítačů

Nové inkoustové tiskárny v portfoliu HP

Compaq Presario se vrací

Nová fotosoutěž s HP

Letní tiskové novinky HP na dovolenou

Technologie HP pomáhají letním motivům Kung Fu Panda od Dreams Animation povznést se do nebeských výšin

HP Laboratory Masterclass 2008

HP oznamuje prodej 36 strojů HP Indigo Digital Press společnosti Consolidated Graphics

HP představuje průlomovou technologii zobrazení barev

HP propojuje práci, hry, domácnost a zábavu představením nové generace osobních systémů

Hewlett-Packard uvádí na trh novou multifunkční tiskárnu HP Officejet J4580 All-In-One

HP bylo počtvrté oficiálním partnerem Filmového festivalu v Cannes

HP Photosmart A826 nejlepší v soutěži TIPA

HP posílí svůj prodejní kanál prostřednictvím inovovaného HP Preferred Partner programu

HP získalo pět prestižních ocenění European Digital Press Association

Hewlett-Packard zachovává Publicis jako BTL agenturu pro divizi IPG

HP Pavilion nově standardně dostupný i prostřednictvím klasických IT prodejců

HP podepsalo strategickou marketingovou dohodu s Omnicomem

HP představuje HP Color LaserJet CM6040

Nové řady tiskáren HP

HP Smart Web Printing nastupuje

HP nabízí notebook s Windows pod 10 tisíc včetně DPH

K vybraným produktům od HP zdarma Adobe Photoshop

Hewlett-Packard vyhlašuje nejlepší partnery za rok 2007

HP Pavilion dv6799

HP míří akvizicí Exstream Software na neustále rostoucí trh automatizovaných dokumentů

HP oznamuje strategii, jak překlenout propast mezi vytvářením a publikováním obsahu

Tiskárnám HP DeskJet je 20 let

HP pomáhá řešit problém PET lahví

HP rozšiřuje nabídku profesionálních fototiskáren pro pokročilé amatérské fotografy

Tiskárna HP Photosmart D5360

Řada barevných tiskáren HP OfficeJet Pro K5400