logo Epson Europe
Yoshiro Nagafusa

Yoshiro Nagafusa

Prezident společnosti Epson Europe

LinkedIn

Zařazení na seznam A nejlepších firem CDP ve dvou kategoriích - změna klimatu a ochrana vody - vysílá jasný signál našim zákazníkům, obchodním partnerům a investorům. Ukazuje, jak hluboce záleží společnosti Epson na dosažení uhlíkové negativity ve všech svých globálních aktivitách.

Toto hodnocení je dalším důkazem, že to s řešením klimatické změny a přípravou na budoucnost myslíme vážně.

Naše filozofie, efektivita, kompaktnost a přesnost je pro nás více než jen technologický koncept. Je to přístup ke snižování environmentálních dopadů a obohacení životního prostředí a životů eliminací odpadu a výrobou produktů, které jsou menší, efektivnější a přesnější.

V naší japonské kultuře je zakořeněna potřeba šetřit vzácné zdroje planety a my ctíme závazek našeho zakladatele chránit životní prostředí, usilovat o udržitelnost a zlepšovat kvalitu života po celém světě.

Ve společnosti Epson se snažíme realizovat a vyvíjet naše technologie tak, abychom zároveň naší společnosti pomáhali řešit nové problémy, kterým musí čelit. Mezi důležité oblasti však nepatří jen změna klimatu. Jsem vážně hrdý na to, že se této vedoucí role ujímám právě v době, kdy společnost Epson vstupuje do nové éry.

Těším se, že budu moct naše evropské aktivity vést směrem ke snižování dopadu produktů, služeb a dodavatelských řetězců společnosti Epson na životní prostředí.