logo

Inteligentně na neplatiče a řízení nákladů

Collections - aneb ineligentně na neplatiče a řízení nákladů - to jsou podzimní témata Snídaní se SASem, která jsou v každodenním životě firem stále aktuální. Jednotlivá setkání se uskuteční ve dnech 19., 20.10. a 3.11 2010, Praha 4, účast zdarma včetně snídaně.

Dovolujeme si Vám i v druhé polovině roku nabídnout sérii snídaní se SASem. Věříme, že pro Vás příjemné dopolední setkání bude přínosem. Tentokrát se budeme věnovat oblastem Collections a řízení nákladů.

Přehled plánovaných snídaní :

Víte, jak včas identifikovat zákazníky, kteří mají sklon k nesplácení pohledávek ? Jak segmentovat neplatiče a stanovit ty nejúčinnější strategie vymáhání pro každý segment nebo individuálního zákazníka ? Udělali jste pro optimalizaci nákladů vše, co bylo zapotřebí, a přesto nadále vnímáte potřebu další optimalizace ? Je možné řídit náklady z jednoho centra, tzv. nákladového "dispečinku" ?

Tajenku k odpovědím nejen na tyto otázky mohou společnosti rozluštit na tematických setkáních Snídaně se SASem, které SAS s úspěchem realizuje už řadu let.

Podívejte se na Vaše náklady našima očima aneb Skutečná produktová a zákaznická profitabilita pomocí SAS Activity-Based Management.

První podzimní setkání, které se uskuteční 19. a 20.10. 2010, se bude věnovat tématu řízení a optimalizace nákladů. První den je určen pro zájemce z finančního sektoru a druhý den je připraven pro výrobní společnosti a utility.

Prostřednictvím metod zaměřených na řízení nákladů lze objevit dosud "neznámé" úspory a rezervy v nákladech finančních institucí. Nevěříte ? Společnost SAS disponuje týmem odborníků, know-how a má k dispozici praxí prověřený softwarový nástroj, který vytváří předpoklady pro řešení nejnáročnějších problémů v oblasti snižování nákladů. Chcete vědět, jak optimalizovat náklady, či zda je lze řídit z jednoho centra? Odpovědi nejen na tyto otázky hledejte na setkáních Snídaně se SASem. Dozvíte se, jak a v jakých oblastech nákladů existuje potenciál pro snížení, který distribuční kanál je z pohledu přínosů a nákladů nejvýhodnější a proč controlling, i když přináší mnoho nenahraditelných podnětů při optimalizaci nákladů, v některých momentech ztrácí dech a nedokáže odkrývat další rezervy v nákladech, resp. výnosech.

Collections - inteligentně na neplatiče !

Poslední snídaňové setkání v letošním roce se bude konat ve středu 3. listopadu 2010. Připravené je více než atraktivní téma: Inteligentně na neplatiče – Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Zabývat se bude pohledávkami a jak uspět při jejich vymáhání. Efektivní management pohledávek je totiž v dnešní ekonomice pro každou společnost nezbytností. Pokud se zamýšlíte nad tím, jak segmentovat neplatiče a stanovit ty nejúčinnější strategie vymáhání pro každý segment nebo individuálního zákazníka, jak automatizovat proces vymáhání pohledávek či jak zvýšit úspěšnost a rychlost vymáhání při zachování stávajícího rozpočtu a zdrojů, pak je pro vás Snídaně se SASem na toto téma tím pravým. Nastavení efektivních a účinných procesů je základem úspěšného vymáhání pohledávek. Myslíte si, že se v této oblasti nemůžete posunout dále? Předběhněte svou konkurenci a ať dlužníci zaplatí právě vám. Prostudujte možnosti, které nabízí řešení SAS pro Collections.

Všechny snídaně se konají v prostorách společnosti SAS, Na Pankráci 17-19, Praha 4. Od 8:30 je pro Vás připravena snídaně, od 9 hodin začínají prezentace. Setkání je ukončeno vždy do 12 hodin. Tato setkání jsou zdarma.

Další články k tématům - collections - náklady - neplatič - optimalizace - pohledávky - rezervy - vymáhání

Článek ze dne 1. září 2010 - středa

Další články od SAS Institute ČR, s.r.o.