logo

SAS FORUM Praha 2011 se blíží

14. ročník konference SAS FORUM Praha 2011 se koná 16.2. 2011 v Hotelu Carlo Boscolo na Praze 1 a navazuje tak na minulou úspěšně odstartovanou sérii každoročních konferencí o aktuálním byznysu, ekonomických trendech, best practices úspěšných firem, ale i novinkách společnosti SAS a inovativních řešení na trhu.

"Minulým ročníkem se konference SAS FORUM vrátila do Prahy s novým konceptem, který se velmi osvědčil," říká Petra Lávičková, marketingová a PR manažerka společnosti SAS. "I příští rok se tak účastníci konference, stejně jako v té minulé, mohou těšit na dopolední panelovou diskusi, ve které vystoupí špičkové osobnosti českého trhu, top manažeři a ekonomové. Ráda bych zmínila například Zdeňka Tůmu, Tomáše Sedláčka, Jakuba Strnada či Jiřího Škorvagu", dodává.

Slavnostní zahájení konference bude tentokrát patřit hostu z Velké Británie. O zkušenostech z tamního trhu a také o tom, jak řešit detekce podvodu nejen v komerční sféře, ale především ve státním sektoru bude hovořit Ian Manocha, generální ředitel SAS Velké Británie a Irska.

Dopolední panelová diskuze, jeden z hlavních pilířů konference SAS FORUM, má opět aktuální a tentokrát i lehce provokativní téma. Je možný růst ve stagnující ekonomice v době "po krizi"? A pokud ano, kde pro něj hledat cestu? Prostřednictvím zákazníků? Tedy díky novým inovativním procesům, programům či službám? Nebo nalezením "černých děr", kde společnostem unikají prostředky? Je cestou k hledanému růstu detekce podvodu? V soukromém byznysu si s oblastí "černých děr" a jejich detekcí již spoustu firem s vynikajícími výsledky poradilo. Bude se touto efektivní cestou minimálně inspirovat i neefektivní státní správa?

Martin Veselovský, moderátor České televize, tentokrát v panelové diskusi uvítá bývalého guvernéra ČNB Zdeňka Tůmu, vynikajícího makroekonomického stratéga ČSOB Tomáše Sedláčka, Jakuba Strnada, generálního ředitele pojišťovny Allianz, náměstka České spořitelny Jiřího Škorvagu, Ondřeje Tomase, generálního ředitele GfK a další.

Ondřej Tomas, stejně jako minulý rok, představí výsledky unikátního průzkumu, který vznikl pro konferenci SAS FORUM Praha 2011. Čeho se bude týkat tentokrát? V tuto chvíli prozradíme pouze to, že tak, jak magické slovo růst provází celé SAS FORUM 2011, stejně důležité bude i v unikátním průzkumu GfK.

V odpolední části konference se představí čtyři paralelní odborné sekce :

Hlavním partnerem konference SAS FORUM Praha 2011 je společnost UNICORN Systems. Partneři konference jsou společnost GfK Czech a CFO klub. Hlavním mediálním partnerem konference je EURO.

Článek ze dne 20. prosince 2010 - pondělí

Další články od SAS Institute ČR, s.r.o.