logo

Internet 1 M, nová internetová služba UPC

UPC Internet 1 M nabízí rychlost až 1,024 Mbit/s v příchozím (download) a až 0,256 Mbit/s v odchozím (upload) směru. Cena za službu je 197 Kč včetně DPH.

Za instalaci služby zaplatí uživatel 1 Kč a za připojení služby 250 Kč. V případě, že platbu za službu provádí prostřednictvím SIPO, je připojovací poplatek snížen na 1. Kč.

Modem je zapůjčován zdarma. K UPC Internet 1 M, který - stejně jako ostatní internetové služby UPC – není omezen žádnými limity na přenos dat, je možné přiobjednat wifi router a balíček bezpečnostních programů SmartGuard.

Test nové služby má za cíl ověřit skutečnou poptávku po levném a přitom natolik rychlém připojení, které by vyhovovalo potřebám méně náročných uživatelů. Službu UPC Internet 1 M si mohou objednat všechny domácnosti, které jsou v dosahu broadbandové sítě UPC - k 30.6. 2009 činil jejich počet celkem 120800.

Společnost po uplynutí určité časové etapy test UPC Internetu 1 M vyhodnotí a rozhodne, zda jeho nabídku uzavře, či ji bude poskytovat dál. Zákazníci, kteří si službu UPC Internet 1 M mezitím objednají, ji ovšem budou moci využívat i do budoucna, nezávisle na přijatém rozhodnutí.

UPC vedle UPC Internet 1 M aktuálně nabízí následující internetové připojení :

Další články k tématům - download - Fiber - Internet - Mbit - Power - připojení - UPC - upload

Článek ze dne 4. listopadu 2009 - středa

Další články od UPC Česká republika a.s.