logo

UPC přichází s novou internetovou nabídkou UPC 10M a UPC 20M

Společnost UPC zavádí dvě nové internetové služby - UPC 10M a UPC 20M, stávající internetové služby Starter, Easy, Light, Classic, Extreme a Professional již nebude nadále nabízet.

UPC 10M

Rychlostí 10 Mbit/s v příchozím (download) a 1 Mbit/s v odchozím směru (upload) - cena za tuto nabídku je 490 Kč včetně DPH.

UPC 20M

Rychlostí 20 Mbit/s v příchozím ( download  a 1,5 Mbit/s v odchozím směru (upload) - cena za tuto nabídku je 800 Kč včetně DPH.

"Společnost UPC si těmito zásadními změnami nadále udržuje a upevňuje své vedoucí postavení na internetovém trhu co do poměru cena/ rychlost/ kvalita/ zákaznické zázemí," konstatuje generální ředitel společnosti UPC Václav Bartoň a dodává : "výhody pocítí skutečně všichni, nejen noví zákazníci. Chceme, aby naše internetové služby byly skutečně pro každého a aby si z nabídky mohl vybrat jak profesionál, tak běžný uživatel. A co se všech uživatelů týče, všichni budou mít nadstandardní výhody – počínaje instalací za 1 Kč a konče službami profesionální technické podpory. Navíc se nemusí bát žádných skrytých podmínek, omezení na určitou dobu, dodatečných zpoplatňování a psaní nejrůznějších dopisů. Naše služby jsou totiž jednoduché a k uživatelům přátelské."

UPC dále oznamuje, že dosavadní internetové služby Starter, Easy, Light, Classic, Extreme a Professional již nebude nadále nabízet. Zákazníci u těchto dřívějších nabídek mohou ovšem nadále setrvat. I oni rozhodně získají. Společnost se totiž rozhodla ocenit jejich věrnost značce UPC a od 1.1. 2009 jim bude postupně a automaticky navyšovat rychlosti při zachování současné ceny a podle harmonogramu, s nímž budou vhodnou cestou seznámeni.

Další potěšující novinkou pro zájemce o služby UPC je i rozhodnutí jejího vedení nabízet od 15.9. 2008 i nové cenově zvýhodněné balíčky služeb :

Vysokorychlostní internet UPC je co do počtu zákazníků nejrozšířenější vysokorychlostní kabelovou internetovou službou v České republice. Mezi jeho přednosti patří především kompletní instalace, kterou provádí vyškolený technik UPC, nejlepší poměr technická kvalita/výkon/cena a profesionální technická podpora Klientského centra UPC. Internet je možné si předplatit samostatně, bez objednávky kabelové televize či telefonních služeb a bez nutnosti platit za paušál za jakoukoliv pevnou linku. Předplatí-li si jej zákazník v doporučené kombinaci s kabelovou televizí či telefonní službou získá výraznou slevu.

Článek ze dne 18. září 2008 - čtvrtek

Další články od UPC Česká republika a.s.