logo

UPC snižuje ceny za volání a internetové služby pro SME segment

UPC Česká republika vylepšuje snížením cen svou nabídkou datových a hlasových služeb pro zákazníky z řad malých a středních firem a podnikatelů (SME).

Nová nabídka je založena na vyhodnocení téměř roční úspěšné existence B2B služeb pro tento segment trhu. Více odpovídá poptávce ze strany firem. Naplňuje slib UPC zjednodušit a ulehčit nejen domácnostem, ale i menším podnikatelům a firmám přístup ke špičkovým digitálním technologiím, mezi něž patří právě superrychlý internet. A v neposlední řadě jim napomáhá účinněji čelit aktuální ekonomické situaci," komentuje změny generální ředitel společnosti Václav Bartoň, a upozorňuje : "Nové služby mohou být kvalitní a zároveň cenově dostupné proto, že disponujeme vlastní koaxiální i optickou sítí a aplikujeme jednotnou moderní technologii."

UPC telefonní tarify :

UPC internetové služby :

UPS již aktivně nenabízí dřívější internetové a telefonní business (B2B) služby určené právě malým a středním firmám a podnikatelům. Jejich zákazníci přitom dostanou možnost snadno a jednoduše přejít na služby nové.

Další články k tématům - B2B - Fiber - internetové - Kredit - Power - SME - telefonní - volání - zdarma - Václav Bartoň

Článek ze dne 11. května 2010 - úterý

Další články od UPC Česká republika a.s.