logo

Jan van Steeg, nový provozní ředitel UPC Česká republika

UPC Česká republika, přední domácí provozovatel digitální a analogové kabelové televize, vysokorychlostního internetu a telefonních služeb, oznamuje, že od 1.10. 2009 byl jmenován jejím novým provozním ředitelem Jan van Steeg.

Jan van Steeg, který se současně stává členem nejužšího vedení společnosti, patří v rámci telekomunikačního průmyslu ke zkušeným odborníkům s bohatými mezinárodními zkušenostmi. V minulosti zastával různé technické a manažerské pozice v Holandsku, Německu, Velké Británii, České republice a na Ukrajině.

Mimo jiné pracoval jako provozní ředitel české kabelové televize Intercable, viceprezident pro provoz holandské telekomunikační společnosti CASEMA a ředitel pro integraci v UPC Česká republika. Tehdy řídil převzetí druhé největší kabelové televize Karneval. Do UPC znovu nastoupil z pozice výkonného ředitele telekomunikační společnosti ODEKO se sídlem na Ukrajině.

Jan van Steeg (1952) je holandské národnosti, mluví plynně anglicky a německy a pracovně ovládá češtinu. Mezi jeho zájmy patří cestování, motocykly, zahradničení a bytový design.

Ve funkci nahrazuje Petra Jílka, který se již dříve rozhodl pro dráhu nezávislého konzultanta.

Další články k tématům - provozní - ředitel - telekomunikační - UPC - Jan van Steeg

Článek ze dne 20. října 2009 - úterý

Další články od UPC Česká republika a.s.