logo

UPC otevírá nové pracoviště

Společnost UPC oznamuje, že zahajuje provoz nově vybudovaného pracoviště svého klientského centra v severočeském Meziboří. UPC tu již zaměstnává přes třicet pracovníků z řad obyvatel regionu.

Společnost plánuje, že celkový počet nově vytvořených pracovních míst se bude na konci roku pohybovat okolo sedmdesáti. Klientské centrum UPC tak po dřívějším vytvoření dvou pracovišť v ostravském a libereckém regionu úspěšně dovršilo zásadní rozšíření svých kapacit.

"UPC usiluje o to, aby služby, které nabízí,byly snadno dostupné, uživatelsky jednoduché a aby se přístup k zákazníkům opíral o porozumění jejich přáním. Nové pracoviště Klientského centra představuje další nezbytný a významný krok na této cestě" komentuje rozšíření klientského centra ředitel UPC Václav Bartoň a dodává : "Všichni noví zaměstnanci byli vybráni a proškoleni tak,aby splňovali ta nejnáročnější kritéria,umožňující obsluhu zákazníků v pohodlí jejich domova."

Pracoviště v Meziboří není určeno pro osobní styk se zákazníky, ale pro vyřizování jejich telefonických, písemných a e-mailových požadavků. Nábor a výběr kvalifikovaných pracovníků v regionu probíhal za podpory MÚ Meziboří již od dubna 2008. Všichni noví zaměstnanci prošli několikatýdenním odborným kurzem,v němž si osvojili nejnovější poznatky péče o klienty. Svoji činnost budou vykonávat v nově rekonstruovaném a technicky špičkově vybaveném objektu.

Klientské centrum UP v současné době poskytuje práci více než třem stovkám osob ve čtyřech různých regionech včetně hlavního města Prahy.

Článek ze dne 4. července 2008 - pátek

Další články od UPC Ceská republika a.s.