logo ANECT a.s.

ANECT je jedním z technologických leaderů ServiceOne Alliance

ServiceOne Alliance sdružuje firmy, které jsou ve svých regionech uznávanými experty ICT služeb. Aliance poskytuje svým členům možnost sdílet jejich odborné znalosti, lidské zdroje a technologie napříč celým světem.

Společnosti zapojené do ServiceOne Alliance mohou díky rozsáhlé partnerské síti využívat kapacity odborníků, služby a technologie partnerů v regionech, ve kterých nedisponují vlastními zdroji. I ANECT pomáhá v rámci Aliance svým partnerům pokrývat potřeby jejich klientů na území České republiky a poskytuje své expertní technické znalosti pro návrh, nasazení a správu řešení přesně podle potřeb klientů.

"V rámci sdružení nacházíme partnery, se kterými jsme schopni lokálně konkurovat velkým nadnárodním společnostem, které svými produkty pokrývají globální trh. Díky tomu můžeme nabídnout našim zákazníkům služby po celém světě", uvedl Jan Zinek, obchodní ředitel společnosti ANECT.

V říjnu 2012 proběhla konference ServiceOne Alliance ve Frankfurtu. Zástupci partnerských ICT firem diskutovali současné příležitosti a hrozby trhu a navzájem si vyměnili zkušenosti z realizovaných projektů. Setkání slouží také k navázání kontaktů, užitečných při řešení projektů pro nadnárodní zákazníky.

"Pokrytí ServiceOne Alliance se stále zvětšuje, a přináší tak pro členy nové příležitosti. Určitě máme v alianci dobré jméno a ANECT je vnímán jako jeden z technologických leaderů aliance", dodal Jan Zinek.

Pro ANECT znamená členství ve sdružení také významný obchodní potenciál a důležité reference ostatních členů.

Další články k tématům - ICT - konference - Jan Zinek

Článek ANECT a.s. ze dne 28. listopadu 2012 - středa

Další články od ANECT a.s.