logo ANECT a.s.

Certifikace Cisco ATP TelePresence Video Master Partner pro ANECT

Společnost ANECT prokázala své znalosti a zkušenosti s prodejem a nasazením pokročilých telekonferenčních řešení Cisco a splnila tak všechny potřebné podmínky pro potvrzení certifikace Cisco TelePresence Video Master ATP Partner.

Cisco TelePresence Video ATP program  zahrnuje face-to-face řešení, která zákazníkům přinášejí telekonferenční nástroj pro vzdálenou komunikaci se zaměstnanci, klienty nebo partnery. Věrohodnost telekonferenčního hovoru je podpořena kvalitním obrazem i zvukem ve vysokém rozlišení. Certifikace umožňuje společnosti ANECT taková řešení prodávat, navrhovat a implementovat a zvýšit kvalitu servisních služeb poskytovaných koncovým zákazníkům.

"Certifikace Master Partner pro nás znamená posílení pozice a konkurenceschopnosti na českém trhu. Tento úspěch je důkazem našeho rozvoje v oblasti poskytování expertních služeb pro telekonferenční řešení, který nám dovoluje nabídnout zákazníkům nejkvalitnější produkty a služby z portfolia Cisco systems. Jako jediní v ČR vlastníme plně vybavené telekonferenční místnosti v Praze, Brně a Bratislavě technologií Cisco TelePresence, můžeme tedy zákazníkům kdykoliv demonstrovat sílu tohoto řešení a jeho výhody pro nasazení v jejich firemním prostředí", uvedl Jan Zinek, obchodní ředitel společnosti ANECT.

Společnost ANECT je tak schopna poskytnout klientům efektivní nástroj vedoucí k zlepšení obchodních interakcí, budování silnějších vztahů se zákazníky a urychlení prodejních cyklů i interní firemní komunikace.

Další články k tématům - certifikace - Cisco - telekonference - video - Jan Zinek

Článek ANECT a.s. ze dne 27. března 2013 - středa

Další články od ANECT a.s.