logo Anect a.s.

Flexibilní IT hlavním tématem roadshow ANECT a Microsoftu

Roadshow "Flexibilní IT pomůže vaší firmě obstát ve výjimečné době" společností ANECT a Microsoft je určeno všem zájemcům o moderní softwarové technologie pro komunikaci a týmovou spolupráci. Akce se koná 23.5. 2012 v budově společnosti Microsoft v Praze 4.

Seminář je zaměřen na zefektivnění interní komunikace v rámci firem a dalších organizací. V jeho průběhu budou porovnány klasické způsoby vedení porad a jednání s řešením Microsoft Lync, komunikačním nástrojem určeným pro sjednocenou komunikaci.

"Nástroj Microsoft Lync významně zvyšuje dostupnost expertů uvnitř organizací a zkvalitňuje poskytování služeb technické podpory interním uživatelům. V rámci semináře ukážeme, jakým způsobem lze Microsoft Lync využít pro zefektivňování komunikace na dálku, mezi všemi zaměstnanci společnosti. Předvedeme Lync v případové studii a srovnáme jej s obdobnými komunikačními nástroji", uvedl Jan Zinek, obchodní ředitel společnosti ANECT.

Na seminář se lze registrovat prostřednictvím e-mailové adresy marketing@anect.com.

Pro registrované návštěvníky je účast na semináři zdarma.

Program:

Roadshow se koná ve středu 23.5. 2012 v budově Microsoftu, Vyskočilova 1461/2a, BB centrum, Praha 4, místnost Leo, 7. patro.

Další články k tématům - Lync - roadshow - seminář - zdarma - Jan Zinek

Článek Anect a.s. ze dne 18. května 2012 - pátek

Další články od Anect a.s.

QuBit Conference Prague 2019 is open!