logo ANECT a.s.

Jiří Venhoda novým ředitelem projektu ALUCID

Jiří Venhoda se zaměří na budování obchodní sítě, která bude jedinečný český autentizační produkt úspěšně nabízet nejen v ČR ale především v zahraničí. ALUCID výrazně zjednodušuje řízení identit a nabízí bezpečný způsob autentizace uživatelů online služeb a aplikací.

Jiří Venhoda působil dříve v oblasti IT a poradenství pro vrcholový management. Tři roky pracoval v Accenture jako konzultant v sektoru finančních služeb, v uplynulých pěti letech působil ve společnosti McKinsey & Company, kde jako manažer sloužil klientům především v bankovním a telekomunikačním sektoru v mnoha zemích Evropy.

Jiří vystudoval obor Kybernetika, automatizace a měření na Fakultě elektrotechniky VUT v Brně, během studií absolvoval výzkumné a studijní stáže ve Finsku a Izraeli. Ve volném čase rád cestuje, chodí po horách, věnuje se fotografii a rád hraje kulečník.

"Jiří Venhoda nás přesvědčil, že bude pro vedení naší společnosti přínosem, a věříme, že jeho dosavadní zkušenosti nám pomohou vytvořit z ALUCIDu, za pomoci celého týmu, mezinárodně úspěšný produkt na světovém trhu autentizačních technologií," uvedl Miroslav Řihák, předseda představenstva společnosti ANECT.

Jiří Venhoda na pozici ředitele sekce ALUCID ve společnosti ANECT nastoupil dne 1.5. 2013.

Další články k tématům - ALUCID - autentizace - Jiří Venhoda - Miroslav Řihák

Článek ANECT a.s. ze dne 4. června 2013 - úterý

Další články od ANECT a.s.