logo ANECT a.s.

Kompetence Microsoft Silver Communication pro ANECT

Společnost ANECT potvrdila své schopnosti, znalosti a technické preference pro získání Microsoft Communication Competency na úrovni Silver. Ta společnosti dovoluje prodávat, implementovat a spravovat profesionální komunikační řešení Microsoft Lync.

Microsoft Lync je komplexní řešení pro sjednocenou komunikaci. V rámci certifikačního procesu ANECT prokázal odborné znalosti pro efektivní obchodní i technologické nasazení produktu svým klientům, technické certifikace, které potvrzují dostatečné zázemí pro plynulý provoz řešení, a zákaznické reference.

"Získáním nové kompetence jsme kvalifikováni implementovat a integrovat Microsoft Lync s dalšími produkty našeho portfolia, zejména z oblasti komunikace a spolupráce, moderní infrastruktury a bezpečnosti. Díky nové kompetenci posilujeme naši pozici na českém a slovenském trhu v oblasti sjednocených komunikačních řešení", uvedl Pavel Srnka ředitel Projekční sekce.

ANECT je Gold Partnerem společnosti Microsoft a jeho specialisté jsou certifikovaní na celou škálu služeb a produktů Microsoft. Silver kompetence Microsoft Communication dále doplňují Gold kompetence Desktop a Server Platform.

Článek ANECT a.s. ze dne 17. ledna 2013 - čtvrtek

Další články od ANECT a.s.