logo Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Atos je lídrem v digitálních službách, který zaměstnává 100000 zaměstnanců v 72 zemích a dosahuje ročního výnosu ve výši 12 miliard EUR. Akvizicí spolecčnosti Siemens IT Solutions and Services v říjnu 2010 začall Atos působit v České republice pod jménem Atos IT Solutions and Services, s.r.o. Atos v České republice zaměstnává 300 zaměstnanců v Praze, Brně, Ostravě a Vysokém Mýtě.

Atos přináší poradenství a systémovou integraci, řízené služby a outsourcing business procesů, cloudové operace, Big Data a řešení pro kybernetickou bezpečnost, stejně tak jako i transakční služby prostřednictvím společnosti Worldline, evropského lídra v oblasti platebních a transakčních služeb. Atos se zaměřuje na technologie, které přinášejí pokrok a pomáhají organizacím vytvářet firmu budoucnosti.

Díky vysoké technologické odbornosti a znalostem průmyslových odvětví společnost Atos pracuje s klienty z různých obchodních sektorů, jako jsou: finanční služby, zdravotnictví, výrobní průmysl, média, telekomunikace, energetika, veřejný sektor, doprava, obrana a retailové podniky.

Atos je celosvětovým technologickým partnerem Olympijských a Paralympijských her a je kotovaná na pařížské burze NYSE Euronext Paris. Společnost Atos působí pod znacčkami Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.

Aktuální články od Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Ověřený Antivirus & Antispyware. 30-Denní zkušební verze stahuj teď!
Kvalitní malonákladový potisk triček a ještě za přijatelnou cenu? U nás ano!
Daňově poradenská a auditorská kancelář v České republice. Profesionálně!