logo Casablanca INT s.r.o.

Casablanca INT s.r.o.

Společnost Casablanca INT je přední poskytovatel internetových, datových a hlasových služeb a patří do nejsilnější pětky dodavatelů na českém telekomunikačním trhu, kde působí již od roku 1996. Jedná se o ryze českou společnost, která ke svému rozvoji využívá současných nejmodernějších technologií - Juniper networks, Hewlett-Packard, Cisco Systems a VMware.

Již od roku 2000 poskytujeme housingové služby, přičemž v letech 2007 - 2011 jsme investovali téměř 100 milionů Kč do modernizace a nových kapacit vlastního DataCentra. Od nástupu virtualizace Casablanca INT nabízí služby také v oblasti cloud computingu.

Primární konektivita do sítě Internet je 20 Gb/s v rámci uzlu NIX.CZ a 30 Gb/s pro zahraniční provoz. Casablanca jako LIR (Local Internet Register) disponuje vlastním adresním prostorem ve verzi IPv4 a IPv6.

V roce 2012 jsme spustili první veřejný cloud v ČR - BigBlueOne postavený na profesionální a vysoce kvalitní technologii HP CloudSystem Matrix, jež je unikátním projektem v oblasti veřejného cloudového řešení pro ICT služby, internetové a online projekty a aplikace.

Aktuální články od Casablanca INT s.r.o.

Acronis Backup 12.5