logo GEM System a.s.

GEM Process Manager pomáhá v řízení a automatizaci firemních procesů

GEM Process Manager obsahuje komplexní řešení procesu oběhu a schvalování interních dokumentů a žádostí s realizací na vlastní procesní platformě GEM Process Manager. Systém dovoluje rychlou realizaci nasazení řešení, jednotlivé procesy lze později libovolně modifikovat.

GEM Process Manager je platformou tvorby procesně orientovaných aplikací pro podporu a urychlení agilního vývoje klienta. S nasazením řešením GPM dochází k podpoře procesů, zrychlení schvalování faktur s vyloučením ztracených nebo zpožděných faktur, kompletního řešení reklamací, zajištění zprocesování objednávek, správu žádostí o dovolenou ze strany zaměstnanců a řady běžných podnikových procesů.

Tento GPM nástroj získal ocenění IT Produkt roku 2018 v kategorii Podnikový software. GPM je platformou pro návrh, realizaci, provoz a monitoring procesů, která umožňuje podporu procesů s flexibilitou celkového řešení.

Tuto platformu je výhodné využít v situacích, kdy lze předpokládat změny a rozvoj systému workflow, neboť umožňuje implementovat úpravy procesů bez nutnosti zásahu do zdrojového kódu platformy.

GEM Process Manager nasazením u klienta UNIQA pojišťovna, a.s. v České republice a UNIQA poisťovňa a.s. na Slovensku pomohl mimo jiné k zajištění a realizaci řady procesů v rámci legislativy GDPR v rámci obou zemí působnosti pojišťovny.

Hlavní výhody řešení pro UNIQA:

GEM GPM, GPM, BPM - kategorie a rozsah řešení v oblasti IT pro B2B

GEM Process Manager (GPM) je řešením z kategorie vysoce pokročilých BPM (Business Process Management) řešení pro řízení podnikových procesů a je disciplínou v oblasti řízení provozu firem a společností středních a velkých velikostí, v nichž lidé používají různé metody k objevování, modelování, analýze, měření, vylepšování, optimalizaci a automatizaci obchodních procesů.

BPM se zaměřuje na zlepšení podnikové výkonnosti prostřednictvím řízení obchodních procesů.

Možnosti customizace řešení GEM Process Manager:

Článek GEM System a.s. ze dne 7. června 2019 - pátek

Další články od GEM System a.s.