logo GOPAS, a.s.

GOPAS DevCon 2011: odborná konference pro vývojáře se zaměřením na novinky roku 2012

Počítačová škola Gopas a Microsoft zvou na odbornou vývojářskou konferenci GOPAS DevCon 2011, která proběhne již 1.12. 2011 v prostorách Multiplexu CineStar v Praze na Černém Mostě.

GOPAS DevCon 2011 je za dveřmi. Počítačová škola Gopas a společnost Microsoft pořádají tuto odbornou vývojářskou konferenci 1.12. 2011 v prostorách Multiplexu CineStar v Praze na Černém Mostě.

Návštěvníci se mohou dozvědět žhavé novinky, které Microsoft oficiálně představí až v příštím roce. Hlavními tématy zde budou novinky v .NET Framework, Visual Studio a také Vývoj aplikací pro Windows Phone 7.5.

"Když vidím, jak dlouhý kus cesty urazily Windows Phone 7.5 za pouhý rok od svého vydání, nedovedu si ani představit, s čím Microsoft přijde příští rok, navíc když do hry vstoupí i Windows 8 plně optimalizované na tablety", říká David Gešvindr, který bude o vývoji aplikací pro Windows Phone 7.5 na konferenci přednášet. "Windows Phone 7.5 nabízí vývojářům plnohodnotnou moderní platformu pro vývoj mobilních aplikací včetně kvalitních vývojářských nástrojů zcela zdarma", dodává David Gešvindr.

Těšit se můžete také na ASP.NET 4.5, Denali nebo VS vNext. Přestože se jedná o novinky oficiálně Microsoftem uváděné až v příštím roce, na konferenci GOPAS DevCon 2011 se s nimi budete moci seznámit již na začátku prosince.

Kromě pěti unikátních přednáškových bloků vás čeká kvalitní catering po celou dobu akce, pohodlné sezení v sálu multikina, dostatek parkovacích míst a dobré dopravní spojení MHD (metro B, Černý Most).

Další články k tématům - DevCon - Framework - konference - platforma - tablet - zdarma - David Gešvindr

Článek GOPAS, a.s. ze dne 30. listopadu 2011 - středa

Další články od GOPAS, a.s.