logo GOPAS, a.s.

Kurzy zaměřené na etický hacking

Kurzy hackerů gentlemanů vede světový odborník Wayne Burkem - pořádá Gopas v únoru 2013. Jsou zaměřeny na hackingové techniky a technologie z ofenzivního pohledu - pro podnikové systémy i mobilní aplikace chytrých telefonů a tabletů.

Počítačová škola Gopas připravila na 4. až 8.2. 2013 žádaný kurz "Certified Ethical Hacker", který povede špičkový lektor Wayne Burke, odborník se zkušenostmi z práce pro mnoho prestižních organizací a vlád.

Pokud chcete zhodnotit bezpečnost Vašich dat skutečně relevantně a mít přehled o rizicích na stejné úrovni jako v NATO či FBI, pak nesmíte minout tento přínosný seminář zaměřený na krádeže klíčových dat z pohledu útočníka. Dozvíte se zde nejen kdo je nejčastějším zlodějem dat ve firmách a jak mít firemní data v bezpečí, ale i jak ochránit před útokem svůj smartphone nebo tablet.

Gopas navíc získal v souvislosti se zmíněným kurzem od společnosti EC-Council v americkém Miami prestižní mezinárodní ocenění "Best Newcomer 2012" udělované autorizovaným centrům, která nejlépe splní podmínky pro provádění tréninků v oblasti etického hackingu.

Kurzy "Certified Ethical Hacker" nabízí Gopas i v českém jazyce a jsou vedeny IT specialisty Počítačové školy Gopas Williamem Ischanoe nebo Ondřejem Ševečkem.

Další články k tématům - FBI - hacker - hacking - kurzy - kyberzločin - NATO - tablet - Wayne Burke - Ondřej Ševeček

Článek GOPAS, a.s. ze dne 11. ledna 2013 - pátek

Další články od GOPAS, a.s.