share itpoint.cz

Tomáš Berger - Jednatel společnosti Imper CZ

Tomáš Berger
LinkedIn
24. února 2017 - pátek / 1 den, čteno 186x

Představte si, že navštívíte web svého potenciálního klienta či partnera a chcete se o něm dozvědět více. Než abyste hledali majitele domény a potom informace v databázi, která o firmě prozradí více, stačí jeden klik ve webovém prohlížeči a vše je na dosah ruky.

Díky tomuto pluginu jsou k dispozici stejné informace, které by uživatel získal po přihlášení do systému, ale bez nutnosti dalšího zbytečného klikání. Doplněk ocení především obchodníci, kteří při přípravě na schůzku či oslovení firmy zkrátka nechtějí ztrácet čas.

Michal Černý - Specialista na prezentační techniku společnosti AUDIOPRO

Michal Černý
LinkedIn
22. února 2017 - středa / 3 dny, čteno 231x

wePresent je bezdrátové zařízení, pomocí kterého se snadno připojíte a prezentujete přes jakoukoli síť, projektor nebo displej. Disponuje adaptérem pro všechny známé konektory, USB vstupem pro přehrávání médií a dokumentů, video přehrávačem a zvládne distribuci videa z 1 do až 4 zařízení.

Prezentace se zrcadlí rychlostí až 30 snímků za vteřinu v plném HD rozlišení 1080p. Velmi zajímavou funkcí je také podpora Apple AirPlay.

Stefano Cecconi - CEO Aruba S.p.A.

Stefano Cecconi
LinkedIn
22. února 2017 - středa / 3 dny, čteno 279x

Patříme mezi první poskytovatele, kteří zaručují takový model služeb, v němž si každý zákazník může vybrat, v jaké zemi bude své cloudové služby aktivovat.

Již dnes, ještě před zahájením platnosti GDPR, jsou záruky ochrany a zabezpečení dat certifikovány prohlášením o tom, že veškeré Aruba Cloud (FORPSI Cloud) IaaS služby splňují požadavky stanovené v Kodexu chování CISPE.

Petr Kuliš - Obchodní ředitel společnosti DNS

Petr Kuliš
21. února 2017 - úterý / 4 dny, čteno 234x

Je to zpětná vazba od obchodních partnerů, a tedy ocenění kvalitní práce všech našich zaměstnanců. Samozřejmě i jim patří velké díky za to, že nás naši zákazníci vnímají jako jedničku na trhu. Partneři posílali své hlasy z celé České republiky, nejvíce však z Prahy a dále krajů Zlínského a Jihomoravského.

DNS tak ukazuje svou sílu nejen v hlavním městě, ale i jiných oblastech ČR. V kategorii VAD mohli hlasující vybírat z 27 distributorů s přidanou hodnotou.

Martin Novák - Manažer marketingu a rozvoje obchodních příležitostí společnosti DATASYS

Martin Novák
LinkedIn
20. února 2017 - pondělí / 5 dnů, čteno 252x

DATASYS vždy nabízí zákazníkům ta nejlepší ICT řešení. Proto, když jsme se rozhodli posílit v oblasti Data Management Systémů, sáhli jsme po platformě CIRCULARO.

Ta je navíc velmi variabilní, což nám umožní nabízet řešení šitá na míru novým i stávajícím zákazníkům.

Jan Dvořák - Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák
LinkedIn
16. února 2017 - čtvrtek / 9 dnů, čteno 420x

V současné době vrcholí přípravy pražského TechEd-DevConu, jehož jubilejní 15. ročník chystáme na květen. Jde o akci s dlouholetou tradicí, která už má stálé účastníky a každoročně seznamuje s tím nejzajímavějším, co IT světem hýbe. Jsme velmi rádi, že úspěšný byl i náš nový projekt - brněnský G2B TechEd.

Byl naší první velkou odbornou konferencí konanou jinde než v Praze, prostřednictvím které jsme chtěli vyjít vstříc především IT specialistům z Moravy a Slezska. Rozhodně plánujeme v této nové tradici pokračovat - druhý G2B TechEd proběhne v únoru 2018.

Miroslav Cák - Právník NFPK, specialista na veřejné zakázky

Miroslav Cák
LinkedIn
16. února 2017 - čtvrtek / 9 dnů, čteno 348x

V současné době panuje v elektronických nástrojích chaos způsobený tím, že na trhu funguje množství poskytovatelů, více či méně zdařilých provedení. Každý soukromý elektronický nástroj má své vlastní prostředí a funkcionalitu. Kromě certifikace elektronického tržiště ztrácí stát nad dalším fungováním soukromého elektronického nástroje kontrolu.

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová má neřešitelný problém. Projekt NEN ve výši přes půl miliardy korun, který je oprávněně stigmatizován předřazeností a ušitím na míru IT společnostem spojovaným s ČSSD.

Lukáš Štefanko - Malware Researcher společnosti ESET

Lukáš Štefanko
LinkedIn
15. února 2017 - středa / 10 dnů, čteno 309x

K omezení rizik doporučuji dodržovat především dvě základní bezpečností opatření. V prvé řadě je nutné nenechat se přimět k instalování aplikací pomocí odkazů, které mohou vést na podvodnou stránku.

Aplikaci, kterou chce uživatel instalovat, je třeba si vždy vyhledat v oficiálním obchodě s aplikacemi nebo na důvěryhodných stránkách. Uživatelé bezpečnostních produktů ESET jsou před touto hrozbou chráněni.

Miroslav Kořen - Regionální manažer SUSE pro CZ/SK

Miroslav Kořen
LinkedIn
15. února 2017 - středa / 10 dnů, čteno 348x

Program konference SUSE Expert Days 201 bude velmi bohatý. Těšit se můžete na zajímavé přednášky, ať už v podání našeho technického ředitele Thomase Di Giacoma, nebo našich partnerů, kterými jsou společnosti Microsoft, SAP, Abacus, SÍŤ a OKsystem.

Z konkrétních přednášek to budou například Cloudovou infrastrukturu nejen pro SAP HANA od Radima Cimoradského ze společnosti Microsoft či Software-defined Storage, teorie a praxe od Jana Petráka ze společnosti Abacus a Martina Zikmunda ze společnosti SUSE.

Ettienne Reinecke - Technický ředitel skupiny Dimension Data

Ettienne Reinecke
LinkedIn
13. února 2017 - pondělí / 12 dnů, čteno 321x

V důsledku trendu digitalizace budou firmy a organizace stále více chránit svá metadata a budou mnohem opatrnější v tom, komu je zpřístupní. Podniky nechtějí data vlastnit a mít pod svou kontrolou pouze z důvodu dodržování předpisů a nařízení - chtějí je analyticky zpracovávat. Očekáváme, že tato skutečnost povede k velmi zajímavým diskusím mezi firmami a poskytovateli cloudových služeb.

Mezi témata bude patřit například to, kde jsou hranice vlastnictví, obzvláště pak z pohledu metadat. V těchto otázkách bude dle našich předpokladů docházet ke sporům.

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Jak na efektivní práci s firemním obsahe...

.SHOP doména za akční cenu

Detailní obchodní informace hned při náv...

Selhání techniky, lidský faktor a ransom...

Spojení BM Servis a DC Concept přinese v...

Rychlý mobilní internet ve všech okresec...

IT tunel CRAB již vyšetřuje policie

Profesionální bezdrátový prezentační sys...

Bezpečný a transparentní FORPSI cloud

Výzva operátorům ke změně cenové politik...