logo itpoint.cz

Ireneusz Kubies

Channel Manager společnosti Infor Česká republika

Ireneusz Kubies - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Během procesu digitální transformace může řada českých výrobních společností zjistit, že jejich často více než 10 let staré ERP systémy nejsou kompatibilní s nejnovějšími digitálními technologiemi.

Aby zůstaly konkurenceschopné i v příštích letech, měly by provést audit svých podnikových aplikací a rozhodnout se o jejich výměně či upgradu.

Milan Zíka

Viceprezident pro technologie společnosti Vodafone

Milan Zíka - Vodafone Czech Republic a.s.logo Vodafone Czech Republic a.s.LinkedIn

Zákazníci testovali svá připravená zařízení a poslali první zprávy pomocí NB-IoT technologie. Výsledky testování sítě pro internet věcí potvrzují, že technologie je stabilní a lze jí jednoduše integrovat do stávajících i nových typů senzorů a zařízení. Ukazuje se, že moduly výborně komunikují i z podzemních pater, což představuje velký potenciál pro měřiče spotřeby různých utilit nebo pro chytré parkovací systémy.

Firmám i městům to může značně snížit náklady na obsluhu zařízení, jejich údržbu a opravy, a tím zefektivnit celé fungování systému.

John Zanni

Provozní ředitel společnosti Acronis

John Zanni - Acronislogo AcronisLinkedIn

To ale není jediné zjištění, jež posouvá řešení Acronis na špici mezi ostatními zálohovacími produkty. Podle MRG Effitas zvítězil Acronis True Image v 18 ze 24 výkonnostních testů, ve zbývajících skončil na druhém místě.

Výsledky testů jsou skutečně ohromující. Nezávislým pohledem ukazují na to, že naše řešení ochrany dat je v současnosti skutečně nejlepším ve své třídě.

Miroslav Dvořák

Technický ředitel společnosti ESET

Miroslav Dvořák - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

Všichni, kdo se stali obětí krádeže přes internet, používají dvoustupňové ověření. Z průzkumu není zcela zřejmé, zdali ho začali používat po své zkušenosti s krádeží, anebo ho používali už v době krádeže. Polovina lidí se při využívání e-shopů registruje. Pokud tak činí, používají ale většinou stejné nebo podobné přihlašovací údaje jako u jiných internetových účtů.

Využívání stejných hesel pro různé online účty je pak z bezpečnostního hlediska velmi riskantní. Stačí, aby útočník pronikl do jedné ze služeb, například podvodně získal přihlašovací údaje k účtu na sociální síti, a může uživateli způsobit nedozírné škody.

Jan Rezek

Ředitel marketingu skupiny ALTRON

Jan Rezek - ALTRON, a.s.logo ALTRON, a.s.

Přidali jsme se do klubu věhlasných značek. Ocenění Business Superbrands 2017 je pro nás poctou a zároveň pozitivní zprávou, která podtrhuje naši dlouholetou práci směrem k zákazníkům a trhu.

Zisk ocenění také stvrzuje kvalitu služeb a řešení, která poskytujeme na českém i mezinárodním trhu a podpoří náš další rozvoj.

Jiří Havlíček

IT ředitel společnosti Conectart

Jiří Havlíček - Conectart s.r.o.logo Conectart s.r.o.LinkedIn

Na trhu je mnoho technologií, které se pro práci z domova na bázi vzdáleného přístupu dají využívat. Když jsme v rámci rozšiřování kapacit našich operátorů začali řešit zcela nové pozice, které bude možné vykonávat z domova, bylo k tomu nutné najít i vhodné technologické řešení.

Jako ideální se pro náš obor BPO jevila technologie WebRTC, ihned jsme začali uvažovat nad její implementací do našich call center. I čeští zaměstnavatelé již pochopili výhody těchto aplikací.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Konference TechEd-DevCon 2017 je nejen pro nás bezesporu největší událostí roku, což dokazuje i velký zájem, který v posledních letech vždy přesahuje kapacitní možnosti. Dlouholetí účastníci tuto konferenci charakterizují jako jedinečnou a jedinou příležitost vyslechnout si ucelené informace o aktuálních trendech ve světě IT na úrovni špičkových zahraničních konferencí v českém prostředí.

Mezinárodní rozměr dokazuje i to, že se nám opakovaně daří zvát vynikající odborníky, kteří přednášejí na významných konferencích po celém světě. Letos bude jejich zastoupení ještě větší, neboť novinkou je specializovaná sekce vyhrazená pouze pro ně.

Jiří Mach

Jednatel společnosti Enehano Solutions

Jiří Mach - Enehano Solutions s.r.o.logo Enehano Solutions s.r.o.LinkedIn

Enehano Solutions se primárně zaměřuje na oblast Salesforce, CRM, marketingu a digitálních technologií. A právě proto jsme se rozhodli rozšířit naše kompetence o řešení IBM Marketing Solutions a stát se partnerem IBM pro tuto oblast. Díky této kompetenci jsme schopni našim zákazníkům nabídnout širší škálu služeb především v oblasti Campaign Managementu, digitálních kanálů, personalizace a omni-channel marketingu.

Campaign Management je pro moderní společnost klíčovým obchodním prvkem v marketingové strategii. Nyní jsme partnerem Equa bank pro implementaci Campaign Management řešení na bázi IBM Campaign a IBM Marketing Cloud a jejich integraci na současné komunikační kanály banky.

Pavel Pohořský

Ředitel společnosti SugarFactory

Pavel Pohořský - SugarFactory s.r.o.logo SugarFactory s.r.o.LinkedIn

Stejně jako další certifikovaní partneři na úrovni Elite Partner jsme prošli i my významným posunem v kvalitě dodávky našich služeb. V minulých letech jsme se maximálně snažili nahlížet na naše CRM řešení jako na konkurenční výhodu našeho zákazníka.

Klientům jsme dodávali strategii komunikace se zákazníky, automatizaci procesů a plánování obchodní strategie s fokusem na uzavření byznysu. Primárně jsme nehledali vlastní růst, ale progres v byznysu našich zákazníků, který ve výsledku přinesl úspěch i nám.

Miloš Mastník

Obchodní ředitel společnosti České radiokomunikace

Miloš Mastník - České Radiokomunikace a.s.logo České Radiokomunikace a.s.LinkedIn

V současné době velmi intenzivně pracujeme na rozšiřování naší IoT sítě tak, abychom do konce roku 2017 pokryli 70% celého území ČR. Investujeme také do vlastního IoT cloudu a na jaře letošního roku jsme odstartovali první komerční projekty. Kromě toho, že intenzivně pracujeme na tom, aby v ČR fungovali reálné, komerční projekty internetu věcí, snažíme se širší odbornou veřejnost více seznamovat s touto oblastí.

Již loňský ročník soutěže Czech IoT Summer Jam a CRA IoT Hackathony, které jsme uspořádaly, ukazují na to, že v oblasti IoT je velký potenciál, vznikají skvělé nápady a my doufáme, že se některé z nich podaří brzy zrealizovat.

1
Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů