logo itpoint.cz

Stefan Stubgaard

Vedoucí globálního kompetenčního centra Universal Robots

Stefan Stubgaard - Universal Robots A/Slogo Universal Robots A/SLinkedIn

Neustále se snažíme inovovat naše technologie a zpřístupňovat je stále širšímu spektru uživatelů. Application Builder dává komukoliv do rukou nástroje a dovednosti, které potřebuje k rychlé a úspěšné konfiguraci a nasazení robotické aplikace s jistotou, že splní jeho konkrétní požadavky.

Zákazník tak má možnost pochopit všechna pro a proti konkrétních konfiguračních možností a získat potřebné znalosti k finalizaci kompletního řešení.

Miloš Mastník

Obchodní ředitel společnosti České Radiokomunikace

Miloš Mastník - České Radiokomunikace a.s.logo České Radiokomunikace a.s.LinkedIn

Tak jako v případě datového centra DC Tower je i u regionálních objektů kladen velký důraz na provozní a fyzickou bezpečnost. Kupříkladu elektrická energie je do datového centra přiváděna dvěma nezávislými trasami, záložní napájení obstarává dieselagregát se startem do 30 sekund, který je pod plnou zátěží testován každý měsíc.

Kapacita regionálního datového centra v Ostravě je aktuálně 26 racků a technologie jednotlivých zákazníků jsou od sebe pro vyšší bezpečnost odděleny.

Michael Miller

Prezident divize pro strategii, aliance a marketing společnosti SUSE

Michael Miller - SUSE LINUX, s.r.o.logo SUSE LINUX, s.r.o.LinkedIn

SUSECON za poslední léta vyrostl na trojnásobně velkou akci, zároveň si však drží svou jedinečnou atmosféru a energii, která vychází z kultury SUSE. Konference kombinuje vysoce kvalitní technický obsah s naším otevřeným přístupem k obchodním vztahům a naším závazkem k open source komunitám a vývoji - to vše ve spojení s obchodním modelem, který pomáhá zákazníkům a partnerům uspět. O to více než kdy jindy je však k IT organizacím kritičtější.

SUSECON 2019 ukáže technické prezentace, které půjdou do hloubky, praktické ukázky za přítomnosti účastníků konference a v neposlední řadě poskytne přímý přístup k ředitelům a technologickým expertům, kteří poskytnou jasný pohled na to, co nyní přichází a co to znamená pro budoucnost firem v nadcházející digitální éře.

Lucie Kalinová

CSR Specialist společnosti SAP ČR

Lucie Kalinová - SAP ČR,spol. s r.o.logo SAP ČR,spol. s r.o.LinkedIn

Jedenácti seminářů pořádaných našimi zaměstnanci v rámci měsíce dobrovolnictví se zúčastnilo 320 dětí, z toho téměř polovina byly dívky. Daří se nám plnit cíl projektu, tedy digitálně vzdělávat mládež a otevírat cestu k IT i těm, kteří by si na to jinak netroufli.

V budoucnu jim to bude při uplatňování se na pracovním trhu velmi užitečné. Jednou z 28 neziskových organizací, které získaly grant a mohly díky němu zorganizovat semináře pro děti, byly také Czechitas.

Vít Vondrák

Ředitel Národního superpočítačového centra IT4Innovations

Vít Vondrák - IT4Innovationslogo IT4InnovationsLinkedIn

Poptávka českých vědců po výpočetních zdrojích převyšuje naši momentální dostupnou kapacitu zhruba o 100%. Dodaný superpočítač navýší naše kapacity a pomůže nám tento problém řešit.

Čeští vědci současně dostanou k dispozici stroj s nejmodernějšími technologiemi, což jim umožní si tyto technologie osvojit a držet tak krok se světem.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Když jsme se před třemi lety rozhodli uspořádat konferenci úzce zaměřenou na Java platformu, byl to tak trochu krok do neznáma. Ukázalo se ale, že jsme nejen vyšli vstříc požadavkům IT odborníků, s nimiž se po celý rok setkáváme na našich kurzech a odborných seminářích, ale také vystihli trend znovuoživení Javy.

Konference JavaDays si již vydobyla své pevné místo v kalendáři IT odborníků, protože již v předstihu byla zaplněna na plnou kapacitu.

John Zanni

Provozní ředitel společnosti Acronis

John Zanni - Acronislogo AcronisLinkedIn

Všichni potřebují kybernetickou ochranu a my zjednodušujeme její využití i prodej. Sledujeme zpětnou vazbu našich partnerů, a proto jsme představili nové možnosti, které jim umožní efektivněji plnit potřeby zákazníků.

Ve verzi 7.8 Acronis doplňuje již dříve ohlášené integrace s Google Cloud a Microsoft Azure Cloud Services, které jsou v souladu s jeho strategií ochrany všech druhů dat, aplikací a systémů, a přitom umožňují poskytnout uživatelům úplnou flexibilitu a kontrolu nad chráněnými daty.

Miroslav Bečka

Generální ředitel společnosti S&T CZ

Miroslav Bečka - S&T CZ s.r.o.logo S&T CZ s.r.o.LinkedIn

Dnes často skloňovaný pojem digitalizace je aktuální jak ve veřejné správě, tak i v komerčním segmentu. Vstupem do digitálního světa může být právě zvládnutí elektronického oběhu dokumentů, tedy automatizace celého procesu životního cyklu dokumentu.

Řešení S&T PilsCom reagují na potřeby soukromého sektoru i státní správy, které musí být schopny se rychle přizpůsobit častým změnám v zákonech.

William Ischanoe

Odborný garant kurzů IT bezpečnosti a hackingu Počítačové školy Gopas

William Ischanoe - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Tak například můžete vytvořit USB síťovou kartu, co ukradne síťový provoz a pošle ho přes WiFi v blízkosti kanceláře mimo podnikovou síť, zneužít USB klávesnici ke spuštění libovolného skriptu nebo přímo malware.

Také je možné vypůjčit si cookies a získat přístup jménem kolegy, co nechal zamčený počítač s otevřeným browserem, nebo si dokonce přisvojit cizí identitu.

Zuzana Maderová

Ředitelka rozvoje obchodu společnosti Enehano Solutions

Zuzana Maderová - Enehano Solutions s.r.o.logo Enehano Solutions s.r.o.LinkedIn

Enehano do USA míří jako technologický partner, přinášející hodnotné technické zkušenosti s implementacemi. V San Francisku budeme mj. sledovat, jakým způsobem inovativní americké firmy přemýšlejí nad byznysem a jakým způsobem CRM využívají. Americkým partnerům nabízíme, stejně jako klientům v ČR, implementaci i úpravy Salesforce na míru, což je aktuální trend.

Firmy dnes nechtějí zaměstnávat programátory pro konkrétní systémy, ale poptávají řešení upravené na míru. V USA již za sebou máme několik úspěšných implementací, kde jsme si spolupráci úspěšně vyzkoušeli a nabrali drahocenné zkušenosti.

1