logo itpoint.cz

Jan Radil

Produktový specialista společnosti ILICO Europe

Jan Radil - ILICO Europe s.r.o.logo ILICO Europe s.r.o.LinkedIn

Pozitivní hodnocení uživatelů dělá z tohoto produktu ve své kategorii unikát. Od uvedení na trh jej zakoupilo již přes 1000 zákazníků a dlouhodobě se jedná o vyhledávané řešení, které získalo ocenění Alza TOP2 a Heureka TOP10 v kategorii powerbank.

Celý set DOCA 15000 v praktickém kufříku s příslušenstvím, nabíjecím zdrojem 220 V a veškerou kabeláží je nyní dostupný ve vybraných českých i slovenských e-shopech za akční cenu 1699 Kč.

Andrej Hronec

Ředitel společnosti AUDIOPRO

Andrej Hronec - AUDIOPRO s.r.o.logo AUDIOPRO s.r.o.LinkedIn

Systémy Screen Innovations jsou velmi jednoduché. Dvoudílný projekční systém pracuje s jedním zdrojem obrazu a jedním zobrazovacím povrchem. Vyniká svou celistvostí, neutralitou barev, mikro-texturou a v neposlední řadě i schopností potlačit ambientní světlo.

V kontrastu k tomu stojí právě LCD video stěny, jejichž složitost vede k exponenciálně vyšší pravděpodobnosti nějaké poruchy. Každá obrazovka musí mít totiž svůj vlastní zdroj napájení a přívod signálu, což znamená dva kabely na každou obrazovku.

Petr Doležel

SAP segment manager společnosti S&T CZ

Petr Doležel - S&T CZ s.r.o.logo S&T CZ s.r.o.LinkedIn

Jako jeden z mála SAP partnerů navrhujeme a dodáváme SAP HANA řešení kompletně jedním interním týmem - od návrhu IT infrastruktury a vysoké dostupnosti, až po provedení migrace a následného provozu. V rámci komunikace s jedním týmem tedy zákazník získává jednoho partnera s plnou odpovědností za všechny části řešení.

Rádi provedeme zmapování připravenosti SAP systému včetně doporučení optimálního řešení, orientačního rozpočtu i harmonogramu průběhu migračního projektu podle podmínek v konkrétní společnosti.

Petr Skalický

Ředitel pro obchod a strategii společnosti S&T CZ

Petr Skalický - S&T CZ s.r.o.logo S&T CZ s.r.o.LinkedIn

Spolu s inovativními řešeními, kterými reagujeme na aktuální požadavky trhu, nabízíme dlouholeté zkušenosti a stabilní tým expertů jak na řešení SAP či cloudová řešení, tak i IT infrastrukturu, kybernetickou bezpečnost a technickou podporu.

Operujeme ze sedmi lokalit České republiky, což spolu s nejvyššími certifikacemi nejen na SAP, ale i na řešení a produkty dalších předních IT hráčů jako HPE, Dell EMC, VMware, CITRIX, Cisco atp. dává zákazníkům záruky, že jsme partnerem, na kterého se mohou spolehnout.

Jiří Mach

Jednatel společnosti Enehano Solutions

Jiří Mach - Enehano Solutions s.r.o.logo Enehano Solutions s.r.o.LinkedIn

Když jsme v loňském roce slavili první rok na trhu, byli jsme nadšení z toho, co se nám podařilo. Díky pracovnímu nasazení a odhodlání všech v týmu se nám i letos podařil další obrovský skok kupředu. Jsem nadšený z toho, jakým způsobem pomáháme firmám ke zjednodušení jejich podnikání. Je pro nás důležité, aby naši kolegové byli spokojení a rozvíjeli se v oboru. I proto jsme pro ně rozšířili řadu benefitů.

Jedním z nich je i možnost dostat se na největší IT konferenci Dreamforce do San Francisca v USA. Díky tvrdé práci a skvělým výsledkům jsme také o krok blíže k dalšímu celofiremnímu benefitu, a to vysněnému celofiremnímu teambuildingu na Havaji. Odteď už jen za tři roky.

Jiří Kabelka

Ředitel společnosti DEL

Jiří Kabelka - DEL a.s.logo DEL a.s.LinkedIn

Už nyní by plány pro výstavbu nových silnic a dálnic měly počítat s větším podílem elektromobilů, který bude nadále růst, a tím pádem i s nutnou přítomností dobíjecích stanic. To se však zatím neděje. Stát nevyužil příležitost podpořit rozmach elektromobility ani během současné rekonstrukce dálnice D1.

Zapomínáním na budoucnost, která je v mnoha jiných zemích již realitou, se opět vzdalujeme Západu. Například Německo započalo přípravy pro implementaci elektromobility do běžného života již před 4 lety, zatímco Česko je teprve na začátku.

Bohuslav Cempírek

Generální ředitel společnosti ICZ

Bohuslav Cempírek - ICZ a.s.logo ICZ a.s.LinkedIn

Naším společným hlavním cílem je spokojený zákazník, kterému díky tomuto partnerství budeme moci poskytnout rozšířenou nabídku integrovaných produktů.

Navíc bude možné využít mnoho moderních technologií a funkcí, které obě společnosti nabízí, a to včetně mobilních zařízení, webových aplikací, vícevrstvé architektury, plnohodnotné integrace s jinými systémy a eHealth komunikace s dalšími zdravotnickými zařízeními.

Nils Brauckmann

CEO společnosti SUSE

Nils Brauckmann - SUSE LINUX, s.r.o.logo SUSE LINUX, s.r.o.LinkedIn

Díky partnerství s EQT se z nás stává plně samostatná firma. Tato nová kapitola ve vývoji naší společnosti nám umožní ještě více akcelerovat naše úspěchy z posledních let.

Stávající manažerský tým řídil SUSE velmi dobře v období zásadního růstu a teď bude dál pomáhat posilovat pozici firmy na trhu díky dalším investicím do inovací a nových řešení, které budeme uvádět na trh.

Miroslav Kořen

Regionální manažer SUSE pro CZ/SK

Miroslav Kořen - SUSE LINUX, s.r.o.logo SUSE LINUX, s.r.o.LinkedIn

Partnerství SUSE a EQT vnímáme v pražské pobočce velmi pozitivně.

Slibujeme si od něj nejen ještě větší samostatnost a nezávislost, než tomu bylo doposud, ale také výrazný přísun kapitálu v podobě investic do dalšího růstu společnosti formou náboru nových zaměstnanců, akvizic a rozšiřování našeho portfolia open source řešení.

Jaroslav Procházka

Senior IT Analyst společnosti KOMIX

Jaroslav Procházka - KOMIX s.r.o.logo KOMIX s.r.o.LinkedIn

Významnou část platformy tvoří služby typu Business Intelligence, kde KOMIX staví na moderní technologii QlikView a Qlik Sense. Prostředí této technologie vytváří definici nové oblasti, tzv. Social Business Discovery, která představuje nový pohled na nástroje BI. Jedním z klíčů úspěšnosti produktů Qlik je patentovaná in-memory asociativní technologie, která uživatelům nabízí nové způsoby pohledu na jejich oblast podnikání.

Umožňuje interaktivní zkoumání dat bez jakýchkoliv omezení. Data jsou navíc analyzována ohromující rychlostí, což přináší snadnější přístup k potřebným informacím a tím i proaktivnější rozhodování.

1