logo itpoint.cz

Ladislav Paleček

Ředitel společnosti Canon CZ

Ladislav Paleček - Canon CZ s.r.o.logo Canon CZ s.r.o.LinkedIn

Výstava MEDA Ambasadorka umění, která právě probíhá v Museu Kampa na pražské Malé Straně, je věnována letošním stým narozeninám známé sběratelky umění a mecenášky Medy Mládkové. Mám samozřejmě radost, že se můžeme podílet na výstavě o tak inspirativní dámě.

Jako odborníci na tisk a digitalizaci obrazu jsme poskytli ty nejmodernější technologie a věřím, že speciálně upravené fotografie z jejích rodinných alb návštěvníky expozice zaujmou.

Petr Švec

Datový analytik společnosti T-Mobile Czech Republic

Petr Švec - T-Mobile Czech Republic a.s.logo T-Mobile Czech Republic a.s.LinkedIn

V případě demonstrace na Letné jsme analyzovali několik předchozích nedělních odpoledne a podvečerů. Zvolili jsme takové referenční neděle, které nejsou ovlivněné nějakou jinou mimořádnou akcí, jako je například fotbalové utkání, nebo státní svátek a podobně. Tyto dny by nám běžný provoz zkreslily.

Při očišťování dat vždy zohledňujeme i počasí a nepracujeme s daty, kdy bylo extrémně špatné počasí.

Paul Lombardo

Generální ředitel společnosti Ness Digital Engineering

Paul Lombardo - NESS Czech s.r.o.logo NESS Czech s.r.o.LinkedIn

Mnoho firem se spoléhá na Salesforce jako na platformu umožňující provoz složitých digitálních aplikací, které řídí jejich podnikání, a Sovereign CRM se v této oblasti stala významným inovátorem. Přidanou hodnotu v podobě této odbornosti můžeme okamžitě nabídnout našim zákazníkům, zatímco globálně budeme získávat další příležitosti k růstu.

Sovereign CRM je lídrem v oblasti architektury a designu produktů Salesforce včetně vytváření nových akcelerátorů, které pomáhají zákazníkům nasadit tato řešení rychle do produkce. Ness touto akvizicí posiluje své kompetence v oblasti cloudového a platformového inženýrství.

Patrik Sodoma

Obchodní ředitel pro Českou republiku společnosti Software Pro

Patrik Sodoma - Software Pro, s.r.o.logo Software Pro, s.r.o.LinkedIn

Cena může být ve srovnání s novým softwarem až o 70% nižší a ušetřené peníze lze využít na jiné výdaje. Tímto způsobem lze kupovat pouze trvalé softwarové licence, na druhou stranu 80% českých firem preferuje právě tuto variantu. Předplatné licence sice představuje komfortnější variantu využívání softwaru, na druhou stranu se vyplácí jen do tří let používání.

Při nákupu trvalé multilicence firma za produkt zaplatí pouze jednou a může ho využívat navždy nebo do doby, kdy ho prodá dále, protože ho už nevyužívá.

Jozef Kačala

Sales engineer pro EMEA a APAC společnosti GFI Software

Jozef Kačala - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Stále častěji se setkáváme s požadavky zákazníků na zvýšení kvality internetových přenosů s tím, jak roste počet kritických podnikových aplikací a služeb vyžadující stabilní připojení do internetu. Exinda SD-WAN nabídne přínosy ve formě nákladově efektivní, snadné a spolehlivé správy vícenásobných WAN připojení, zejména u organizací s distribuovanou strukturou.

Exinda SD-WAN dovolí využívat a spravovat vícenásobná WAN připojení jako jedno připojení, s automatickým vyloučením problematických spojení.

Josef Ladra

Předseda představenstva společnosti Caleum

Josef Ladra - Caleum a. s.logo Caleum a. s.LinkedIn

Zařazením SecureAnyBox do portfolia rozšiřujeme naši nabídku o další kvalitní produkt, jenž umožní zákazníkům pokrýt oblast bezpečné práce s utajovanými informacemi. Využití nástroje SecureAnyBox navrhujeme vždy v souladu s vnitropodnikovou bezpečnostní politikou.

V případě potřeby jsou naši odborníci schopni navrhnout takové změny, které budou zárukou celkového zvýšení bezpečnosti.

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Zdeněk Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Současná IT bezpečnost se proměňuje do komplexního přístupu nazývaného kybernetická ochrana, která obsahuje pět vzájemně se vyvažujících prvků. České a slovenské podniky pochopitelně preferují rychlý přístup k datům, ale maximální dostupnost by neměla jít na úkor jejich bezpečnosti, soukromí a věrohodnosti.

Současná řešení Acronis poskytují nástroje pokrývající všechny prvky kybernetické ochrany postavené na moderních technologiích obnovy po havárii, umělé inteligenci a blockchainu.

Jiří Pavlík

Business System Consultant společnosti ITeuro

Jiří Pavlík - ITeuro, a.s.logo ITeuro, a.s.LinkedIn

Pokud je potřeba řídit i oblast zákaznického servisu, instalace a oživení produktů, jejich revizi a prohlídky a podobně, vyplatí se pořídit modul údržby zahrnující i oblast zákaznického servisu.

Pokud je dodavatel schopen dodat aplikaci pro sběr dat z výroby a ze strojů zahrnující i transakce z oblasti údržby, která je integrována pro přenos dat mezi aplikací a ERP systémem, pak lze komplex nástrojů pro pokročilé řízení výroby a údržby nahradit jedním komplexním systémem. Výhodou je přímé sdílení a integrace dat a nižší celkové náklady na držení.

František Zeman

Generální ředitel společnosti Algotech

František Zeman - Algotech, a.s.logo Algotech, a.s.LinkedIn

Ochrana dat v cloudu je specifická v tom, že profesionální poskytovatelé mají dostatek prostředků a zkušeností pro dodržování certifikovaných bezpečnostních procesů. Cílem poskytovatelů cloudových služeb je soustředit se na citlivé firemní údaje jak během ukládání, tak při jejich přenosu. Nutností je zabránit jejich zneužití, krádeži či jen přístupu někoho, kdo k nim nemá patřičná oprávnění.

Český trh je obyčejně v přejímání novinek ze zahraničí pomalejší, ale počet firem, které v tuzemsku využívají cloudové služby, jednoznačně roste.

Tomáš Kormaňák

Produktový manažer společnosti GRiT

Tomáš Kormaňák - GRiT, s.r.o.logo GRiT, s.r.o.LinkedIn

Například při obchodní schůzce můžete rovnou přes mobil zadat požadavek na vychystání objednaného zboží. Zpráva ihned dorazí do vašeho skladu a kdokoliv z pracovníků vezme čtečku a připraví objednávku. Díky službě LOKiA WMS tak máte 100% jistotu, že kolegové velmi rychle expedovali správné zboží.

Implementace verze pro malé firmy stojí jen 45 tisíc Kč, což je výrazně méně než u jiných skladových systémů. LOKiA WMS následně funguje jako cloudová služba - firmy platí měsíční poplatek.

1
Volná pracovní místa v IT
Životnost 70 000 hod., 5 let záruka. Snižte spotřebu energie až o 68%!
Inovovaná řada osvědčených příložných vibrátorů VO a VA pro průmyslová odvětví
Dodejte svému podnikání prestiž. Volte akciovku místo eseróčka.