logo itpoint.cz

Jan Šplíchal

Marketingový manažer společnosti Panasonic Computer Product Solutions

Jan Šplíchal - Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složkalogo Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složkaLinkedIn

I navzdory propadu širšího tržního segmentu firemních notebooků se odolným notebookům stále daří. Tato zařízení jsou totiž i nadále důležitým nástrojem mnoha mobilních pracovníků, kteří potřebují k zadávání údajů klávesnici.

Naše rozhodnutí modernizovat a revitalizovat nejúspěšnější modely odolných notebooků a zároveň na trh uvést nová odpojitelná odolná zařízení typu 2 v 1 nám umožnila ukrojit v našem segmentu ještě větší kus koláče.

Miroslav Kořen

Regionální manažer SUSE pro CZ/SK

Miroslav Kořen - SUSE LINUX, s.r.o.logo SUSE LINUX, s.r.o.LinkedIn

Vážíme si toho, že se PNS rozhodla pro SUSE Linux Enterprise Server ve verzi vyladěné pro běh aplikací SAP a SAP HANA. Rozsáhlé testy, které byly v PNS provedeny jen potvrzují, že migrace SAP ERP z UNIXu na Linux dává smysl jak po finanční tak i technické stránce.

PNS tento krok navíc blíže posouvá ke snazší budoucí implementaci SAP HANA.

Anton Cherepanov

Senior Malware Researcher společnosti ESET

Anton Cherepanov - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

Nedávný útok na ukrajinskou rozvodnou síť by měl sloužit jako výzva pro všechny, co jsou zodpovědní za bezpečnost kritických systémů na celém světě. Schopnost škodlivého kódu Industroyer přetrvávat v systému a přímo zasahovat do provozu průmyslového hardwaru z něj činí největší hrozbu od Stuxnetu, který v roce 2010 úspěšně napadl íránský jaderný program.

Aktuálně jde o nejnebezpečnější škodlivý software zaměřený na průmyslové řídící systémy.

Craig Malloy

Generální ředitel společnosti Lifesize

Craig Malloy - AUDIOPRO s.r.o.logo AUDIOPRO s.r.o.LinkedIn

Poptávka lidí po spolehlivých řešeních pro spolupráci na pracovišti roste a očekávají spolehlivou, bezpečnou, snadno použitelnou a ovladatelnou komunikační technologii. Správa více řešení pro spolupráci od mnoha dodavatelů je komplikovaná a chaotická. Funkce jednotlivých řešení se překrývají, jejich fungování je nekonzistentní, lidé se musejí učit ovládat více systémů a produktivita tak klesá.

Proto Lifesize koncipujeme jako komplexní nástroj pro spolupráci, který spojuje video, web, zvuk, chat, nahrávání a živé vysílání.

Petr Dvořák

Viceprezident pro nefiremní zákazníky společnosti Vodafone

Petr Dvořák - Vodafone Czech Republic a.s.logo Vodafone Czech Republic a.s.LinkedIn

Naše původní služba Připojení bez kabelu, kterou jsme před třemi lety nabídli zákazníkům, zaznamenala ohromný úspěch, a i proto jsme se rozhodli, že vzhledem k zvyšování datových nároků uživatelů a v souladu s našimi novými tarify dopřejeme našim zákazníkům dvojnásobek dat i na doma.

Připojení bez kabelu Naplno se od původního řešení liší nejen dvojnásobkem dat, ale také novými doplňkovými službami po vyčerpání základního datového objemu. Věřím, že zákazníci ocení vylepšenou službu za stávající cenu.

Jaromír Řezáč

Generální ředitel společnosti GORDIC

Jaromír Řezáč - GORDIC spol. s r. o.logo GORDIC spol. s r. o.

Jsme přední český tvůrce - dodavatel informačních systémů a Microsoft považujeme za silného a stabilního partnera. Za více než 20 let existence jsme si vybudovali klíčové postavení na trhu. Náš software dnes využívá přes 6000 organizací veřejné správy, a to od ministerstev až po malé obce. GORDIC se také v minulých dnech stal vítězem soutěže Ocenění českých lídrů pro Kraj Vysočina.

Toto prestižní ocenění v konkurenci 76 firem potvrzuje naši pozici lídra českého trhu v oblasti IS pro veřejnou správu a bankovnictví. Diky partnerství GORDICu a Microsoftu dokážeme našim zákazníkům dodávat bezpečná, spolehlivá a efektivní řešení.

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti Zebra systems

Zdeněk Bínek - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Jak Jana Švandová tak i Michael Nebeský disponují detailními a dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodeje řešení pro IT bezpečnost.

Jsme přesvědčeni, že nám pomohou rychle nastartovat nový distribuční model produktů Kerio, velmi populárních na českém a slovenském trhu, a to k maximální spokojenosti prodejních partnerů a jejich zákazníků.

Martin Kult

Viceprezident a obchodní ředitel společnosti NESS Czech

Martin Kult - NESS Czech s.r.o.logo NESS Czech s.r.o.

Ness jako jeden z lídrů v oblasti IT a inovací na půdě ČISOK představil například úspěšné řešení národního elektronického zdravotnictví, které zavedl na Slovensku. Projekt eHealth nejen zvyšuje efektivitu a kvalitu zdravotní péče, ale například také umožňuje občanům online sledovat své laboratorní výsledky nebo se z domova objednat na vyšetření. Zástupcům vlády, ministerstev, regionálních i městských zdravotnických služeb jsme představili naši připravenost podobné řešení zavést i v České republice.

Podílíme se také na dalším rozvoji eGovernmentu, věnujeme se oblasti bezpečnosti, připravujeme na platformě ČISOKu s vybranými společnostmi izraelského průmyslu a s představiteli našich regionů velmi zajímavý workshop pro oblast SmartCities. Česko-izraelská smíšená komora také například připravuje program a otevření výběrového klubu pro podporu mladých talentovaných podnikatelů.

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti Zebra systems

Zdeněk Bínek - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

Naše společnost dlouhodobě věnuje oblasti marketingu klíčovou pozornost, a proto je pro nás ocenění v konkurenci distributorů GFI z celého světa velmi potěšující.

Zároveň pro nás představuje závazek a povzbuzení do aktuálního období, kdy rozšiřujeme své portfolio o značku Kerio.

Scott Brighton

Výkonný ředitel společnosti GFI Software

Scott Brighton - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

60% SMB společností, které se staly obětí kybernetického útoku, se následně potýkalo s vážnými následky ve svém podnikání, v průměru 67% zaměstnanců dnes využívá soukromá mobilní zařízení k práci. Naší vizí je prostřednictvím organického růstu a akvizic, jako je Kerio, vytvořit ucelené nabídky, které umožní SMB firmám čelit většině aktuálních i budoucích hrozeb.

Máme před sebou velké plány, ze kterých budou profitovat jak naši zákazníci, tak i prodejní partneři.

Jaromír Řezáč

Generální ředitel společnosti GORDIC

Jaromír Řezáč - GORDIC spol. s r. o.logo GORDIC spol. s r. o.

Ocenění je odměnou za naše téměř pětadvacetileté působení na českém trhu IT řešení a je pro nás povzbuzením k další práci. GORDIC si vždy zakládal na tom, že je hrdou českou firmou. Vnímáme naši společenskou odpovědnost, platíme všechny daně v České republice a podporujeme nejrůznější kulturní, sportovní či dobročinné aktivity, ať už ty celorepublikové, nebo regionální.

Za všechno, co jsme dokázali, děkuji své rodině a svým spolupracovníkům, díky nim jsme lídři na českém trhu. Velká odbornost, vysoké nasazení a trocha štěstí - to jsou tři hlavní pilíře, na kterých je společnost GORDIC postavena.

13