logo SAS Institute ČR, s.r.o.

SAS Institute ČR, s.r.o.

Společnost SAS Institute je celosvětovým předním dodavatelem řešení a služeb pro Business Analytics, Business Intelligence a Big Data. Jedná se o největší soukromě vlastněnou softwarovou společnost na světě, její stabilita a síla jsou podloženy trvalým nárůstem výnosů od založení v roce 1976, tedy po dobu více než 35 let.

S řešením SAS je snadné najít odpověď i na ty nejsložitější otázky. Záleží jen na Vás, jakou metodu nebo jejich kombinaci použijete - zda to bude rozpoznání typického chování nebo naopak detekce anomálií, určování vazeb a souvislostí, predikce budoucího vývoje nebo optimalizace.

SAS dokáže Vaše data proměnit v informace s nevyčíslitelnou hodnotou. Brána na cestě k úspěchu se otevírá, zbývá jen vykročit! Spojte svou budoucnost s nejdokonalejším analytickým softwarovým řešením na trhu.

V České republice vstoupila společnost SAS na trh v roce 1999 - se sídlem v Praze zaměstnává 50 lidí a pracuje pro více než 70 zákazníků, především z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, služeb a veřejné správy.

Mezi klienty patří například T-Mobile, Telefonica O2, Česká pojišťovna, Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisenbank a řada dalších.

Aktuální články od SAS Institute ČR, s.r.o.

tesena fest 2018