logo UPC Česká republika a.s.

UPC Fiber Power 100 v akční ceně 999 Kč po dobu 4 měsíců

UPC od 1.5. 2010 snižuje cenu pro internetové připojení Fiber Power 100 s rychlostí 100 Mbit/s na 999 Kč měsíčně včetně DPH. Akční nabídka platí pro nové zákazníky služby UPC internet při objednávce do 30.4. 2010.

Tato v České republice jediná široce dostupná superrychlá internetová služba, přitom až doposud stála 1765 Kč. UPC kromě toho výrazně snižuje cenu i u další internetové služby Fiber Power, a sice o rychlosti 50 Mbit/s.

Zde cena z dosavadních 1311 Kč klesá, opět ke stejnému datu, na 799 Kč měsíčně. Před několika týdny pak společnost uvedla na trh internetovou službu o rychlosti 25 Mbit/s za 599 Kč.

UPC těmito kroky naplňuje svůj dřívější slib zjednodušit a ulehčit českým domácnostem přístup ke špičkovým digitálním technologiím, mezi něž patří právě superrychlý internet.

Upravit ceny tak, aby odpovídaly možnostem většiny domácností, přitom umožnila společnosti její širokopásmová (broadbandová) síť, kterou v České republice buduje od roku 2000 a průběžně ji modernizuje.

"Budu rád, bude-li široká veřejnost považovat toto naše rozhodnutí za zcela konkrétní příspěvek k připravované národní strategii Digitální Česko. Strategii, která má položit hlavní důraz na rozvoj vysokorychlostního internetu," říká Václav Bartoň, generální ředitel UPC, a pokračuje : "Snížení cen o 43 % v prvním a o 39 % v druhém případě umožní využívat superrychlý internet skutečně všem vážným zájemcům. Navíc jsme si vědomi toho, že tento krok pozitivně a zásadním způsobem promění domácí internetový trh a ulehčí uspokojování stále rostoucí poptávky po práci na internetu, streamovanému obsahu a stahování a sdílení objemných souborů. Především proto ho naše společnost učinila a je na něj právem pyšná. Krátce řečeno, je tu superrychlý internet za supercenu a neznám lepší a tak široce dostupnou nabídku internetu, jakou je Fiber Power.“"

Václav Bartoň se současně netají tím, že v nejbližší době dojde k pozitivním úpravám cen za superrychlý internet i pro firmy.

Pozn. redakce : Po skončení 4 měsíců akční nabídky platí opět plná cena ...

Další články k tématům - akční - Fiber - Power - superrychlý - UPC

Článek UPC Česká republika a.s. ze dne 27. dubna 2010 - úterý

Další články od UPC Česká republika a.s.