logo UPC Česká republika a.s.

UPC telefon pro levné VoIP volání z pevné linky

Od konce ledna 2013 nabízí VoIP UPC Telefon pro domácnosti čtyři unikátní hlasové tarify, díky nimž můžou stávající i noví zákazníci telefonovat již od 50 haléřů za minutu.

"I v tomto roce přinášíme cenově atraktivní služby a právě nové telefonní tarify jsou toho důkazem. Nezáleží, do jaké sítě voláte. Svůj mobilní telefon nechte doma klidně odpočívat a volejte z pevné linky za levnější sazby, než máte většinou v rámci svého mobilního tarifu", říká generální ředitel UPC Česká republika Václav Bartoň.

Tři nové tarify Telefon 30, Telefon 100 a Telefon 200 zahrnují uvedený počet volných minut na tuzemské pevné i mobilní linky a zahraniční pevné i mobilní linky zóny 0 (např. Německo, Polsko, Slovensko), a to pouze za 25 Kč, 70 Kč a 120 Kč měsíčně. Po vyčerpání paušálu stojí minuta hovoru jak do tuzemských pevných a mobilních sítí, tak na linky mezinárodní zóny 0 bez ohledu na denní dobu a den v týdnu 2,75 Kč.

Čtvrtý, speciální paušál Volám pevná obsahuje 150 volných minut na tuzemské pevné linky a neomezené volání v rámci přibližně 190 tisíc linek UPC Česká republika za pouhých 70 Kč.

Nejvýhodnější volání bude dostupné zákazníkům, kteří se rozhodnou pro tzv. tripleplay, tedy kombinaci internetu, kabelové televize a telefonní služby.

Tripleplay - nové kombinace:

Cena za zapojení služby včetně přiřazení telefonního čísla činí za předpokladu samoinstalace jednorázově 100 Kč. Zákazníci si můžou k modemu připojit jakýkoliv telefonní aparát se standardní koncovkou nebo využít nabídky prodeje či pronájmu šňůrového nebo bezdrátového telefonu od UPC.

Klienti využívající internetové připojení od UPC se navíc vyhnou nutnosti pronájmu nebo zakoupení modemu. Zákazník si samozřejmě může ponechat své současné telefonní číslo od jiného operátora, UPC se postará o přenesení.

Pro zákazníky, kteří využívají stávající hlasové tarify a chtějí si je ponechat, nedochází k žádné změně. Nezávislá agentura Digimark v letech 2010 a 2011 vyhodnotila pevnou linkou UPC jako nejlepší v ČR.

Další články k tématům - internet - modem - tarif - telefonie - televize - TV - VoIP - Václav Bartoň

Článek UPC Česká republika a.s. ze dne 5. února 2013 - úterý

Další články od UPC Česká republika a.s.