logo

Bezpečný vzdálený přístup pro řízení IT služeb se SolarWinds RMM

Se SolarWinds RMM (Remote Monitoring and Management) mohou MSP získat centralizovanou sadu nástrojů pro okamžitou správu a vzdálený monitoring s cloudovým managementem. Řešení je pro poskytovatele služeb nyní k dispozici na vyzkoušení po dobu 30 dnů zdarma.

"Podle společnosti Forbes patří poskytování IT služeb typu as-a-service mezi pět nejdůležitějších technologických trendů příštích 12 měsíců. S neustávající pandemií COVID-19 a nutností sociálního odstupu cítí IT firmy silný růst poptávky po cloudových IT službách. Jsem proto rád, že jim nyní můžeme vyjít vstříc jedním z nejlepších produktů dostupných na trhu, včetně možnosti jeho nezávazného vyzkoušení," říká Zdeněk Bínek, ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS.

Poskytovatelé IT služeb získávají vysoký výkon, integrované funkce a integrovanou podporu, kterou dnes potřebují pro poskytování podpory a ochranu zákazníků již od prvního dne.

Vzdálená správa a monitorování SolarWinds RMM usnadňuje MSP organizacím poskytovat špičkové IT služby v řádu hodin, nikoli týdnů či měsíců.

V oblasti bezpečného vzdáleného přístupu nabízí řešení SolarWinds RMM řadu funkčností.

MSP poskytovatelé si mohou produkt vyzkoušet na 30 dní zdarma!

SolarWinds RMM - hlavní výhody řešení:

Článek ze dne 2. října 2020 - pátek

Další články od ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.