logo

ANECT byl oceněn za vysokou spokojenost zákazníků

Společnost ANECT, přední český dodavatel informačních a komunikačních řešení, už podruhé obdržela od americké nadnárodní korporace Cisco Systems ocenění Cisco Customer Satisfaction Excellence.

Toto ocenění je čtvrtletně udělováno certifikovaným partnerům Cisco Systems s nejvyšší dosaženou zákaznickou spokojeností v daném regionu.

"Skutečnost, že jsme toto ocenění získali, dokazuje, že jsme za uplynulých 12 měsíců překročili stanovený index spokojenosti zákazníků s produkty Cisco a kvalitou našich předprodejních a poprodejních služeb," řekl Marek Šoltys, obchodní ředitel společnosti ANECT a.s.

Cisco Customer Satisfaction Excellence je nejvyšší možné ocenění zákaznické spokojenosti vztahující se na firmy v rámci celosvětového partnerského programu Cisco Channel Partner Program.

Certifikovaní členové programu mají možnost ocenění obdržet prostřednictvím webu Cisco Systems, kde jej lze s využitím vyhledávače partnerů, takzvaného Partner Locatoru, také zobrazit. V České republice již toto ocenění obdržela například společnost IBM.

Článek ze dne 18. května 2007 - pátek

Další články od ANECT a.s.