logo Axis Communications s.r.o.

Zvukový projektor Axis C1610-VE

Nový inteligentní síťový reproduktor Axis C1610-VE je ideální k vysílání živých hlášení i předem nahraných bezpečnostních a varovných zpráv, zdravotních a bezpečnostních instrukcí a informačních aktualizací ve venkovním i vnitřním prostředí.

Síťový zvukový projektor AXIS C1610-VE pokračuje v tradici inovací společnosti Axis s cílem dotáhnout produkty k dokonalejšímu uživatelskému komfortu. Toto odolné a dobře vypadající zařízení je vynikající alternativou k tlampačům všude tam, kde je důležitý také vzhled nebo přístupnost umístění. A díky přirozenější kvalitě zvuku jsou zásadní sdělení vždy jasná a dobře srozumitelná.

AXIS C1610-VE bude k dispozici prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis za doporučenou koncovou cenu 18900 Kč.

Zvukový projektor je postaven na otevřených standardech kvůli snadné integraci s VoIP telefonií (s podporou SIP), systémy pro správu videa a analytickými systémy a kontrolou přístupu.

AXIS C1610-VE je samostatná jednotka, která se připojuje ke standardní síti a díky PoE napájení představuje flexibilní, škálovatelné a nákladově efektivní řešení.

Reproduktor je také nabitý chytrými funkcemi - I/O porty umožňují integraci se systémy a zařízeními včetně PIR senzorů, tlačítek, zábleskových varovných světel a dalších.

Vestavěný mikrofon navíc podporuje obousměrnou zvukovou komunikaci. Díky vzdálenému testu stavu systému se můžou správci ujistit, že systém funguje. Vizuální potvrzení stavu v místě instalace nabízí také vestavěná LED dioda.

Elegantní reproduktor je odolný vůči vandalismu s certifikací IK10, získal ocenění Red Dot Award za design a disponuje vestavěným softwarem správy zvuku, který umožňuje plánování, zónování a určování priorit.

Integrovanou paměť můžete využít k předem nahraným zprávám nebo můžou bezpečnostní pracovníci reagovat na krizové situace živě a někoho přímo oslovit pomocí reproduktoru.

Digitální zpracování signálu (DSP) zajišťuje čistý zvuk a kvalitní reprodukci hudby nebo mluveného slova.

AXIS C1610-VE má vestavěné funkce kybernetické bezpečnosti, jež pomáhají zabránit neoprávněnému přístupu a chránit systém jako celek.

Klíčové vlastnosti síťového zvukového projektoru AXIS C1610-VE:

Další články k tématům - bezpečnost - PoE - reproduktor - VoIP - zvukový projektor

Článek Axis Communications s.r.o. ze dne úterý 21. února 2023

Další články od Axis Communications s.r.o.