logo

Canon imageFORMULA P-215: nejrychlejší přenosný skener s USB napájením

Canon Europe představuje imageFORMULA P-215 - nejrychlejší přenosný skener napájený přes USB. Skemer je je kompatibilní s OS pro Mac a PC a podporuje mobilní práci - skenování přímo do cloudových aplikací, jako jsou GoogleDocs, Evernote a SharePoint.

imageFORMULA P-215 umožňuje skenovat až 15 stran za minutu a skenovat při jednom průjezdu obě strany. Skener obsahuje automatický podavač až na 20 listů papíru, což šetří cenný čas při skenování vícestránkových dokumentů.

P-215 lze díky vestavěnému softwaru CaptureOnTouch Lite začít používat okamžitě, bez nutnosti instalace dalších ovladačů nebo softwaru. P-215 obsahuje také ISIS/TWAIN ovladače pro uživatele Windows a ovladač TWAIN pro uživatele Mac pro standardní připojení a kompatibilitu s různými aplikacemi.

Univerzální P-215 obsahuje i speciální podavač karet pro skenování tlustých plastových ID a embosovaných karet, což je velmi užitečné pro některá odvětví, jako například pojišťovnictví a finanční služby, kde je doklad o ID vyžadován při registraci nových klientských účtů a uzavírání obchodů.

"Ve firmách vzrůstá poptávka po možnosti skenovat a přistupovat k dokumentům odkudkoli. Ať již pracujete v kanceláři, doma nebo na cestách, stále častěji potřebujete rychlé, přesné a jednoduché řešení pro digitalizaci dokumentů. S možností skenovat rovnou do firemního prostředí nebo cloudových aplikací zvyšujete produktivitu - bez ohledu na to, kde právě jste", říká Jiří Jedlička, produktový manažer divize skenerů společnosti Canon CZ.

Nový imageFORMULA P-215 navazuje na úspěch oblíbených modelů P-150 a P-150M a přináší celou řadu technických vylepšení, která splňují přísné nároky našich zákazníků na vysokorychlostní a přesné skenování. Uživatelé jistě ocení i jeho kompaktní rozměry a elegantní design.

Vysokou kvalitu skenování zajišťuje optické rozlišení až 600 dpi a pokročilé funkce pro zpracování obrazu, jako jsou automatická detekce velikosti stránky, automatické vyrovnání zešikmení, automatická orientace textu a detekce barvy. Nový přenosný skener také přichází s celou řadou softwarových aplikací (například CaptureOnTouch) pro ještě lepší zpracování obrazu a skenování do různých formátů, jako jsou PDF, PDF/A, TIFF, JPEG a PowerPoint. PageManager (Mac) a PaperPort (PC) spolu se softwarem BizCard usnadňují efektivní správu digitalizovaných dokumentů. P-215 je komplexní, efektivní a přitom přenosné řešení.

Firemní IT oddělení a nezávislí výrobci softwaru mohou vytvořit vlastní způsob připojení k firemnímu řešení a workflow díky vývojářskému softwaru (Software Development Kit - SDK)1, který je k dispozici pro CaptureOnTouch i CaptureOnTouch Lite.

imageFORMULA P-215 bude v prodeji od ledna 2012.

Další články k tématům - cloud - GoogleDocs - imageFORMULA - JPEG - Mac - PDF - PowerPoint - SharePoint - skener - TIFF - USB - Jiří Jedlička

Článek ze dne 16. ledna 2012 - pondělí

Další články od Canon CZ s.r.o.