logo Canon CZ s.r.o.

Canon IXUS 1100 HS: nejtenčí fotoaparát ve své třídě s 12x optickým zoomem

Canon představuje fotoaparát IXUS 1100 HS s velkou dotykovou obrazovkou a 28mm širokoúhlým objektivem s 12x optickým zoomem, který se ukrývá v kompaktním těle z ušlechtilé ocele. To z něj činí nejtenčí fotoaparát ve své třídě. IXUS 1100 HS kombinuje moderní zobrazovací technologie s vytříbeným stylem.

IXUS 1100 HS je nová vlajková loď řady IXUS a obsahuje technologii Canon HS System pro vysokou kvalitu fotografií s nízkou hladinou šumu za každé situace. IXUS 1100 HS také obsahuje Inteligentní stabilizátor obrazu, takže scény zachytí v ostrých detailech zblízka, při slabém osvětlení i při maximálním přiblížení.

IXUS 1100 HS patří mezi nejvyspělejší modely řady IXUS a umožňuje amatérům i zkušeným fotografům dosáhnout vysoce kvalitních fotografií a Full HD videí se stereo zvukem. Velký 8,0 cm (3,2") dotykový displej usnadňuje ovládání i prohlížení snímků a filmů. IXUS 1100 HS je ideální společník na prázdniny i noční procházky.

Vytvořte dokonalé snímky s lehkostí

Dokonce i hodně vzdálené předměty je možné fotit jasně a čistě. Objektiv s 12x zoomem, precizní optikou Canon a 4-krokovým optickým stabilizátorem obrazu poskytuje vynikající kvalitu detailů při všech ohniskových vzdálenostech, od širokoúhlých až po ty extrémní známé z teleobjektivů. Nový Inteligentní stabilizátor obrazu také zvyšuje kvalitu detailů u fotek i videí a automaticky identifikuje scénu a vybere nejvhodnější stabilizaci obrazu ze sedmi režimů. Fotoaparát se například automaticky přepne do režimu Macro IS s hybridní stabilizací obrazu při snímání květu zblízka nebo použije zesílený stabilizátor obrazu pro lepší stabilitu při natáčení vzdálených objektů s vysokým zoomem.

IXUS 1100 HS usnadňuje zachycení dokonalých obrázků kdykoliv a kdekoliv. Fotografování ve špičkové kvalitě je snadnější než kdy dříve. Canon HS System kombinuje 12,1MPx podsvícený snímač CMOS a výkonný procesor DIGIC 4 pro zachycení přirozené atmosféry a vytvoření ostrých snímků s nízkým šumem bez nutnosti použití blesku nebo stativu. Vylepšený režim Smart Auto eliminuje případné nedostatky při fotografování a v kombinaci s pokročilou detekcí objektu rozpoznává až 32 různých scén a upraví nastavení fotoaparátu tak, aby byl každý předmět dobře exponovaný a zaostřený.

Vysoce citlivý obrazový snímač CMOS umožňuje řadu vysokorychlostních fotografických funkcí. Režim Noční scéna kombinuje informace ze sekvence vysokorychlostních snímků a ve výsledku vytvoří jeden obrázek s nejlepší expozicí a minimálním rozostřením. Funkce Výběr nejlepšího snímku zaznamenává nejlepší snímek z vysokorychlostní sekvence pěti snímků. S módem Vysokorychlostní sekvence lze zachytit doslova zlomek vteřiny, zaznamenává při rozlišení 3,0 MPx 7,8 snímků/vteřinu nebo při souvislém fotografování v plném rozlišení až 3,3 snímků/vteřinu. Velmi zpomalený záběr videa je mód určený pro více zábavy s videem. Zpomaluje rychle se pohybující objekty, natáčí VGA video ve 120 fps (rozlišení QVGA při 240 fps) a přehrává ve zlomku skutečné rychlosti . Režim je ideální pro analýzu golfového švihu nebo například pro dramatické záběry sprintu na 100 m.

Full HD videa - posaďte se do režisérského křesla

IXUS 1100 HS má vše, co potřebujete pro nahrávání videí s rodinou a přáteli. Full HD (1080p) rozlišení, optický zoom a vysoce kvalitní stereo zvuk. Jedním tlačítkem lze snadno přepínat mezi fotografováním a natáčením videa. Režim Krátký film zachytí až 4 sekundy akce před pořízením snímku a vzájemným spojením všech klipů ze stejného dne vytvoří jediný film ve VGA kvalitě, který můžete sdílet online.

Svět jako na dlani

IXUS 1100 HS má velký 8,0cm (3,2") dotykový LCD displej PureColor II s ostrým rozlišením 460 tisíc bodů, který umožňuje vychutnat si fantastické detaily, kontrast a barvy a prohlížet fotografie a videa. Upravit jednotlivá nastavení lze na displeji pouhým dotykem prstu. Můžete si tak snadno přizpůsobit novou dotykovou spoušť a dotykový autofokus.

Dotykový displej rozšiřuje možnosti využití fotoaparátu a je pouze na uživateli, jak bude fotoaparát používat. V uživatelském rozhraní jsou přednastaveny zkratky k nejčastěji používaným funkcím, ale lze je snadno přesunout a upravit. Fotoaparát je tedy možné plně přizpůsobit přáním a potřebám uživatele.

Sdílejte kreativitu

IXUS 1100 HS kromě ultimátního stylu, kompaktního těla a vysokého přiblížení navíc obsahuje i řadu kreativních režimů pro zábavu a umělecké osvěžení fotografií. Mezi režimy patří například efekt Miniatura, Super živé barvy a Plakátový efekt (které jsou k dispozici také při záznamu Full HD videa), dále pak efekt Rybího oka, které deformují obrázky a nabízínetradiční pohled na tradiční scény. S efektem Levný fotoaparát nebo Monochromatický snímek lze dosáhnout vysokého kontrastu, nevšedně barevných záběrů, stylu starých fotoaparátů nebo lze také fotit černobíle, se sépiovým efektem nebo v odstínech modré.

S IXUS 1100 HS lze vytvářet obrázky různých tvarů a velikostí, od čtvercových až po širokoúhlé formátu 16:9. Nový režim Fotokniha pomůže vybrat snímky do fotoalba pro rodinu a přátele. Spojením IXUS 1100 HS a tiskáren Canon lze jednoduše vytvářet originální dárky a fotoalba. Snímky i video můžete také okamžitě sdílet přes HDMI port přímo z kamery na HD televizích a monitorech. Procházet obrázky lze jednoduše pomocí dálkového ovladače kompatibilního s HDMI-CEC TV.

Navíc je IXUS 1100 HS také kompatibilní s HF-DC2, novým vysoce výkonným externím bleskem, který lze použít jako doplněk k vestavěnému blesku.

IXUS 1100 HS - hlavní funkce:

Další články k tématům - autofokus - CMOS - DIGIC - fotoaparát - fotografie - Fotokniha - HDMI - HDMI-CEC - HF-DC2 - IXUS - LCD - PureColor - QVGA - TV - VGA - video - zoom

Článek Canon CZ s.r.o. ze dne středa 24. srpna 2011

Další články od Canon CZ s.r.o.

Velkoformátové tiskárny pro tisk CAD výkresů a plakátů

Texturované efekty a reliéfní nápisy na tiskárnách Arizona

Canon na veletrhu Reklama Polygraf Obaly 2023

Canon imagePROGRAF TC-20M - A1+ velkoformátová stolní tiskárna se skenerem A4

Nová řada UVgel tiskáren Canon Colorado M typu roll-to-roll

ImagePROGRAF TC-20 zajistí kvalitní velkoformátový tisk i v malé kanceláři

Inovace produkčních tiskáren série varioPRINT 140 QUARTZ

Digitalizace středoevropských kanceláří

Neustálé papírování zpomaluje digitalizaci

Nová řada produkčních tiskáren imagePRESS V1350 a V900

Plnění cílů udržitelného rozvoje vyžaduje zapojení velkých společností

Inovace udržitelných barevných Canon tiskáren řady i-SENSYS

Specializovaný skener pro snadné restaurování a digitalizaci fotografií

Canon na Expu v Dubaji představil své nápady a vize pro budoucnost

Canon imagePRESS V1000 rozšiřuje možnosti produkčního tisku

Profesionální tisková řešení pro interiérové dekorace a signmaking

Nová verze webové aplikace PosterArtist pro tisk plakátů

UV LED lakování ve spojení s tiskárnami řady varioPRINT iX

Roste zájem o digitalizaci firemního archivu a digitální podatelnu

Nové barevné A3 multifinkce Canon pro hybridní pracovní prostředí

PRISMAprepare Go přináší novou úroveň automatizace a profesionality produkčního tisku

Future Promotion Forum 2021 - platforma pro výměnu odborných informací o komunikaci se zákazníky

Instalace Canon varioPRINT iX na polygrafických trzích po celém světě

Arizona 135 GT - nová UV flatbed tiskárna

Certifikace Fogra59 pro inkoustovou produkční tiskárnu Canon ProStream 1800

Automatický odstraňovač sponek zrychluje digitalizaci dokumentů

Nová řada všestranných tiskáren Colorado 1630

O budoucnosti produkčního tisku na online Canon festivalu Make It

Automatizační moduly pro digitální barevné tiskárny řady imagePRESS C10010VP

Nová řada Canon ColorStream 8000 pro velkoobjemový produkční tisk

Digitální interiérový tisk UVgel Wallpaper Factory představuje převratné možnosti

imagePROGRAF TZ-30000 pro vysokorychlostní produkční tisk velkých objemů

Nová řada Canon imagePROGRAF TX pro rychlý tisk CAD výkresů a plakátů ve vysokém rozlišení

Multifunkce imageRUNNER ADVANCE DX C5800 - skutečné centrum pro bezproblémovou digitalizaci

Nová multifunkce Canon imagePRESS C170

Nové portfolio repasovaných multifunkcí Canon imageRUNNER ADVANCE

Multifunkce Canon pomáhají v neziskovkách

Nová řada imagePRESS C10010VP zvyšuje produktivitu vysokorychlostního archového tisku

Nová řada tiskáren Arizona 2300 s technologii Arizona FLOW

Pracujte z libovolného místa s podporou uniFLOW Online

Multifunke Canon s nativní podporou správy tisku Universal Print

Digitální tisk zakázkových tapet

První instalace produkčních tiskáren Canon varioPRINT iX

Nová řada inkoustových produkčních tiskáren Canon varioPRINT iX

Technologické trendy pro digitální kancelář 2020

Multifunkce imageRUNNER ADVANCE DX jako centrum digitální transformace firmy

IT útoky na dodavatelské řetězce a deepfake podvody

Použité multifunkce Canon budou dál sloužit u neziskovek

Lehkomyslný centralizovaný firemní tisk přináší bezpečnostní rizika

Síťový stolní skener s připojením přes LAN, WiFi nebo USB