logo

LEGRIA HF M32, Canon Full HD kamera s interní pamětí 64 GB

Nová Canon kompaktní Full HD kamera LEGRIA HF M32 nabízí velkokapacitní flash paměť a mimořádně snadné ovládání. Novinka disponuje interní flash pamětí 64 GB a nabízí možnost záznamu na paměťové karty SDXC.

LEGRIA HF M32 je vybavena špičkovými technologiemi stejně jako ostatní modely řady LEGRIA HF M včetně intuitivního dotykového LCD displeje, který umožňuje větší kontrolu nad záznamem. Kromě prvotřídní kvality obrazu nová kamera poskytuje možnost pořízení velkého množství videomateriálu v HD kvalitě, jelikož disponuje kapacitou pro natočení až 24 hodin záznamu . Navíc je prvním modelem LEGRIA s podporou paměťových karet SDXC s paměťovou kapacitou až 2 terabyty (TB), díky čemuž dovoluje mimořádně dlouhé natáčení.

Špičkové technologie, špičkový výkon

LEGRIA HF M32 je osazena snímačem Full HD CMOS s rozlišením 3,3 MPx, HD videoobjektivem Canon s výkonným 18x Advanced zoomem a procesorem DIGIC DV III.

Díky pokročilé technologii detekce obličeje, jež v záběru rozpozná až 35 tváří a nastaví pro ně správné zaostření a expozici, budou vaši přátelé a blízcí vypadat na záznamu vždy dokonale. Navíc máte možnost vybrat si ručně jeden obličej, který pak bude systém kamery sledovat a optimalizovat kvalitu jeho zachycení. Technologie Instant AF z dílny společnosti Canon zajistí vysokorychlostní, mimořádně přesné automatické ostření, které je pro kvalitu HD videa klíčové.

Kromě proslulého optického stabilizátoru obrazu Super Range je kamera HF M32 vybavena dalšími dvěma režimy stabilizace, jež umožňují pořízení kvalitního videa za nesnadných podmínek. Dynamický optický stabilizátor obrazu (Dynamic Optical Image Stabilizer) minimalizuje účinky otřesů kamery vznikajících při chůzi nebo jiném pohybu, které mají nežádoucí vliv zvláště při snímání širokoúhlých záběrů. Při filmování s nastaveným maximálním zoomem usnadňuje práci nový režim Zesílený optický stabilizátor obrazu (Powered Optical Image Stabilizer), který se aktivuje jediným stisknutím tlačítka a zajišťuje stabilitu obrazu při ostření na vzdálené objekty.

Ovládání dotekem

Videokamera LEGRIA HF M32 disponuje 2,7" citlivým dotekovým LCD displejem, který umožňuje nebývale pružné a snadné ovládání a nastavení kamery pohybem prstů. Praktické funkce, jako je Ostření na dotek (Touch Focus), Expozice na dotek (Touch Exposure) a Sledování objektu na dotek (Touch Tracking), totiž umožňují ovládání zaostření, výběr úrovní expozice a sledování pohybujících se objektů pouhým dotekem na displeji. Ovládací prvky fungující na bázi posunutí dotekem nabízejí uživatelům možnost nebývale snadného a přesného nastavení různých parametrů - od zoomu až po clonu a expozici.

Funkce 3D Flip View - vyhledání a prohlížení snímků za pár vteřin

Dotekový LCD displej poskytuje četné vychytávky také pro prohlížení záznamů. Videosnímky lze snadno procházet gesty aktivovaným přecházením ze stránky na stránku a pro spuštění jejich přehrávání stačí dotek na příslušnou miniaturu. Nová funkce 3D Flip View zase nabízí snadný způsob pro vyhledání požadovaných videosnímků i v těch nejrozsáhlejších videotékách. Řadí záznamy do skupin podle dne a času jejich natočení. Prostým přejetím prstem doleva nebo doprava vyhledáte požadovaný den a přejetím prstem nahoru a dolů pak můžete procházet miniatury klipů pořízených v tento den - vyhledání požadovaného záznamu nikdy nebylo jednodušší.

Videostřih snadno a jednoduše

Také LEGRIA HF M32 se může pochlubit nebývale snadnou obsluhou příznačnou pro všechny kamery řady LEGRIA. Díky inteligentní technologii Smart Auto uživatelé natočí perfektní video za každých podmínek - inteligentní technologie detekce scény (Scene Detection Technology) totiž pro dané podmínky vybere optimální z 31 možných nastavení.

V unikátním režimu Videomomentka (Video Snapshot) uživatelé mají možnost natáčet dvou-, čtyř a osmisekundové klipy. Klipy lze rovněž pořizovat zkopírováním z dříve natočených záznamů - tak je možné vytvářet kratší scény z dlouhých videosnímků. Klipy pak uživatelé mohou zkompilovat do „playlistu“ a přehrávat jej jako videoklip, navíc s hudebním podbarevním. Hudební doprovod lze k obrazu přidat po stažení audiozáznamů do paměti kamery nebo jej lze přehrát přes kameru z MP3 přehrávače. Celý playlist včetně hudby je možné také vyexportovat jako samostatný videozáznam ve formátu Standard Definition a nahrát jej na internet nebo vypálit na disk.

Snadné sdílení videa

LEGRIA HF M32 rovněž nabízí snadný způsob sdílení natočeného materiálu online. Integrovaný nástroj HD/SD konverze a funkce snadného nahrávání na web (Easy Web Upload) umožňují obzvlášť snadný přenos videoklipů na YouTube. Software PIXELA ImageMixer, který je součástí balení, automaticky lokalizuje videozáznamy, jež uživatelé mohou v jednom kroku zalogovat, nahrát a opatřit poznámkami. V případě pravidelného nahrávání na web si rovněž mohou uložit detaily pro jednotlivé uživatelské účty.

Podpora paměťových karet Eye-Fi a s nimi souvisejících funkcí pak znamená, že uživatelé mohou nahrávat konvertované SD videoklipy na YouTube (nebo jiné podporované kompatibilní webové stránky) přímo z kamery bez počítače prostřednictvím hotspotu pro bezdrátové připojení.

Dvě flash paměti

64GB interní flash paměť kamery doplňuje slot na paměťové karty formátu SDHC a také na karty nové generace SDXC. Díky podpoře karet SDXC s kapacitou až 2 terabyty (TB) kamera nabízí prostor pro další hodiny Full HD záznamů. Funkce Relay Recording představuje další přidanou hodnotu systému dvou flash pamětí. Po zaplnění interní paměti automaticky přepne na záznam na paměťovou kartu, díky čemuž se vám již nemůže stát, že byste zajímavou či vzrušující scénu nenatočili do úplného konce.

Příslušenství LEGRIA

Na nové kameře LEGRIA HF M32 lze použít celou řadu příslušenství Canon LEGRIA, například adaptéry na objektivy, videolampy a nové vodotěsné pouzdro Canon WP-V2, s nímž lze s kamerou natáčet pod vodou až do hloubky 40 metrů. Integrovaná minipatice pro příslušenství pak dovoluje použití nového mikrofonu Canon SM-V1 (5.1ch Surround Sound).

Hlavní funkce a parametry kamery LEGRIA HF M32 :

Další články k tématům - 3D - flash - kamera - LCD - LEGRIA - SDXC - YouTube

Článek ze dne 20. července 2010 - úterý

Další články od Canon CZ s.r.o.

Canon PowerShot A3000 IS a PowerShot A3100 IS: skvělé výsledky bez námahy

Canon IXUS 105 a IXUS 130: atraktivní design a fantastické funkce

Canon PowerShot SX130 IS: inteligentní funkce a vysoká užitná hodnota

Canon imageRUNNER ADVANCE C2020 C 2030: nová barevná multifunkční zařízení

Canon imagePROGRAF iPF8300 má výborné hodnocení v testech stálosti tisku

Canon imagePROGRAF iPF815 a iPF825: nové tiskárny pro CAD/GIS a produkční tisk

imageFORMULA P-150: v akci stylové pouzdro zdarma

Nová verze Canon Helix Production Workflow

Canon XEED WUX4000: nový multimediální projektor

Spolupráce Canon a Océ na celosvětové i regionální úrovni

Canon EXPO 2010: koncepty a vize v oblastech zobrazování

uniFLOW V5: první jednotné řešení pro efektivní správu tisku a skenování

Canon se stává jedničkou na trhu očních diagnostických přístrojů

Andrew Harris nově zodpovídá za marketing grafického umění ve společnosti Canon Europe

Radka Palánová, Manager korporátní a marketingové komunikace Canon CZ a SK

Canon LV-7590: projektor pro profesionály

Canon XF100 a XF105: nové profesionální videokamery

Canon dokončil vývoj snímače CMOS s rozlišením 120 megapixelů

SELPHY CP800: kompaktní fotografická tiskárna

PowerShot SX130 IS: nejnovější digitální kompaktní fotoaparát Canon se superzoomem

Canon PIXMA MP495 a PIXMA MP280: nové multifunkční tiskárny

Canon PIXMA MG8150 a PIXMA MG6150: nové fototiskárny

Canon PIXMA MG5250 a PIXMA MG5150: nové multifunkční fototiskárny

Canon PIXMA iP4850: nová tiskárna pro fotografie i kvalitní dokumeny

Canon IXUS 1000 HS: nový kompaktní fotoaparát

Canon i-SENSYS, i-SENSYS MF4400 a MF4500: nová řada laserových černobílých multifunkčních tiskáren

Canon i-SENSYS: úsporné kompaktní tiskárny pro malé a domácí kanceláře

CanoScan LiDE 210 a CanoScan LiDE 110: Canon zvyšuje rychlost skenování

PowerShot S95: špičkové funkce a kreativní ovládání v kompaktním těle

Tři prestižní ceny asociací EISA pro Canon

Canon MP37-MG a MP25-MG, nové multifunkční profesionální kalkulačky s funkcí tisku

Canon AS-120R, AS-2222, AS-2200 a AS-2400, nové kalkulačky pro běžné uživatele

Canon X MARK I MOUSE: kalkulačka, počítačová numerická klávesnice a bezdrátová myš v jednom

LEGRIA HF M32, Canon Full HD kamera s interní pamětí 64 GB

V žebříčku nejhodnotnějších japonských značek je Canon na 4 místě

Canon podporuje návrat lososů do českých řek

Velký zájem o velkoformátové tiskárny Canon na veletrhu Ipex

imageFORMULA P-150M, přenosný skener pro Apple Mac

Reklamní kampaň na Canon PowerShot SX210 IS

Skener Canon imageFORMULA P-150 s pouzdrem zdarma

Canon imageRUNNER ADVANCE C9060 PRO je podle EDP nejlepší high-endová multifunkční tiskárna

AS-8, AS-120 a AS-1200, ekologické kalkulačky Canon

Nové barevné tiskárny Canon imagePRESS C7010VP, C6010VP a C6010

Mezinárodní prezentace tiskáren Canon imageRUNNER ADVANCE, ADVANCE PRO a imagePROGRAF iPF8300

Canon představuje inovované řešení pro web-to-print a produkční workflow

Dopad recese na tiskový průmysl

Ovladače Mac TWAIN pro přenosný skener Canon imageFORMULA P-150

Canon vyrobil od roku 1987 40 milionů zrcadlovek EOS

CanoScan 9000F pro rychlé a kvalitní skenování filmů

CanoScan 9000F