logo

LEGRIA HF M32, Canon Full HD kamera s interní pamětí 64 GB

Nová Canon kompaktní Full HD kamera LEGRIA HF M32 nabízí velkokapacitní flash paměť a mimořádně snadné ovládání. Novinka disponuje interní flash pamětí 64 GB a nabízí možnost záznamu na paměťové karty SDXC.

LEGRIA HF M32 je vybavena špičkovými technologiemi stejně jako ostatní modely řady LEGRIA HF M včetně intuitivního dotykového LCD displeje, který umožňuje větší kontrolu nad záznamem. Kromě prvotřídní kvality obrazu nová kamera poskytuje možnost pořízení velkého množství videomateriálu v HD kvalitě, jelikož disponuje kapacitou pro natočení až 24 hodin záznamu . Navíc je prvním modelem LEGRIA s podporou paměťových karet SDXC s paměťovou kapacitou až 2 terabyty (TB), díky čemuž dovoluje mimořádně dlouhé natáčení.

Špičkové technologie, špičkový výkon

LEGRIA HF M32 je osazena snímačem Full HD CMOS s rozlišením 3,3 MPx, HD videoobjektivem Canon s výkonným 18x Advanced zoomem a procesorem DIGIC DV III.

Díky pokročilé technologii detekce obličeje, jež v záběru rozpozná až 35 tváří a nastaví pro ně správné zaostření a expozici, budou vaši přátelé a blízcí vypadat na záznamu vždy dokonale. Navíc máte možnost vybrat si ručně jeden obličej, který pak bude systém kamery sledovat a optimalizovat kvalitu jeho zachycení. Technologie Instant AF z dílny společnosti Canon zajistí vysokorychlostní, mimořádně přesné automatické ostření, které je pro kvalitu HD videa klíčové.

Kromě proslulého optického stabilizátoru obrazu Super Range je kamera HF M32 vybavena dalšími dvěma režimy stabilizace, jež umožňují pořízení kvalitního videa za nesnadných podmínek. Dynamický optický stabilizátor obrazu (Dynamic Optical Image Stabilizer) minimalizuje účinky otřesů kamery vznikajících při chůzi nebo jiném pohybu, které mají nežádoucí vliv zvláště při snímání širokoúhlých záběrů. Při filmování s nastaveným maximálním zoomem usnadňuje práci nový režim Zesílený optický stabilizátor obrazu (Powered Optical Image Stabilizer), který se aktivuje jediným stisknutím tlačítka a zajišťuje stabilitu obrazu při ostření na vzdálené objekty.

Ovládání dotekem

Videokamera LEGRIA HF M32 disponuje 2,7" citlivým dotekovým LCD displejem, který umožňuje nebývale pružné a snadné ovládání a nastavení kamery pohybem prstů. Praktické funkce, jako je Ostření na dotek (Touch Focus), Expozice na dotek (Touch Exposure) a Sledování objektu na dotek (Touch Tracking), totiž umožňují ovládání zaostření, výběr úrovní expozice a sledování pohybujících se objektů pouhým dotekem na displeji. Ovládací prvky fungující na bázi posunutí dotekem nabízejí uživatelům možnost nebývale snadného a přesného nastavení různých parametrů - od zoomu až po clonu a expozici.

Funkce 3D Flip View - vyhledání a prohlížení snímků za pár vteřin

Dotekový LCD displej poskytuje četné vychytávky také pro prohlížení záznamů. Videosnímky lze snadno procházet gesty aktivovaným přecházením ze stránky na stránku a pro spuštění jejich přehrávání stačí dotek na příslušnou miniaturu. Nová funkce 3D Flip View zase nabízí snadný způsob pro vyhledání požadovaných videosnímků i v těch nejrozsáhlejších videotékách. Řadí záznamy do skupin podle dne a času jejich natočení. Prostým přejetím prstem doleva nebo doprava vyhledáte požadovaný den a přejetím prstem nahoru a dolů pak můžete procházet miniatury klipů pořízených v tento den - vyhledání požadovaného záznamu nikdy nebylo jednodušší.

Videostřih snadno a jednoduše

Také LEGRIA HF M32 se může pochlubit nebývale snadnou obsluhou příznačnou pro všechny kamery řady LEGRIA. Díky inteligentní technologii Smart Auto uživatelé natočí perfektní video za každých podmínek - inteligentní technologie detekce scény (Scene Detection Technology) totiž pro dané podmínky vybere optimální z 31 možných nastavení.

V unikátním režimu Videomomentka (Video Snapshot) uživatelé mají možnost natáčet dvou-, čtyř a osmisekundové klipy. Klipy lze rovněž pořizovat zkopírováním z dříve natočených záznamů - tak je možné vytvářet kratší scény z dlouhých videosnímků. Klipy pak uživatelé mohou zkompilovat do „playlistu“ a přehrávat jej jako videoklip, navíc s hudebním podbarevním. Hudební doprovod lze k obrazu přidat po stažení audiozáznamů do paměti kamery nebo jej lze přehrát přes kameru z MP3 přehrávače. Celý playlist včetně hudby je možné také vyexportovat jako samostatný videozáznam ve formátu Standard Definition a nahrát jej na internet nebo vypálit na disk.

Snadné sdílení videa

LEGRIA HF M32 rovněž nabízí snadný způsob sdílení natočeného materiálu online. Integrovaný nástroj HD/SD konverze a funkce snadného nahrávání na web (Easy Web Upload) umožňují obzvlášť snadný přenos videoklipů na YouTube. Software PIXELA ImageMixer, který je součástí balení, automaticky lokalizuje videozáznamy, jež uživatelé mohou v jednom kroku zalogovat, nahrát a opatřit poznámkami. V případě pravidelného nahrávání na web si rovněž mohou uložit detaily pro jednotlivé uživatelské účty.

Podpora paměťových karet Eye-Fi a s nimi souvisejících funkcí pak znamená, že uživatelé mohou nahrávat konvertované SD videoklipy na YouTube (nebo jiné podporované kompatibilní webové stránky) přímo z kamery bez počítače prostřednictvím hotspotu pro bezdrátové připojení.

Dvě flash paměti

64GB interní flash paměť kamery doplňuje slot na paměťové karty formátu SDHC a také na karty nové generace SDXC. Díky podpoře karet SDXC s kapacitou až 2 terabyty (TB) kamera nabízí prostor pro další hodiny Full HD záznamů. Funkce Relay Recording představuje další přidanou hodnotu systému dvou flash pamětí. Po zaplnění interní paměti automaticky přepne na záznam na paměťovou kartu, díky čemuž se vám již nemůže stát, že byste zajímavou či vzrušující scénu nenatočili do úplného konce.

Příslušenství LEGRIA

Na nové kameře LEGRIA HF M32 lze použít celou řadu příslušenství Canon LEGRIA, například adaptéry na objektivy, videolampy a nové vodotěsné pouzdro Canon WP-V2, s nímž lze s kamerou natáčet pod vodou až do hloubky 40 metrů. Integrovaná minipatice pro příslušenství pak dovoluje použití nového mikrofonu Canon SM-V1 (5.1ch Surround Sound).

Hlavní funkce a parametry kamery LEGRIA HF M32 :

Další články k tématům - 3D - flash - kamera - LCD - LEGRIA - SDXC - YouTube

Článek ze dne 20. července 2010 - úterý

Další články od Canon CZ s.r.o.

Nová řada UVgel tiskáren Canon Colorado M typu roll-to-roll

ImagePROGRAF TC-20 zajistí kvalitní velkoformátový tisk i v malé kanceláři

Inovace produkčních tiskáren série varioPRINT 140 QUARTZ

Digitalizace středoevropských kanceláří

Neustálé papírování zpomaluje digitalizaci

Nová řada produkčních tiskáren imagePRESS V1350 a V900

Plnění cílů udržitelného rozvoje vyžaduje zapojení velkých společností

Inovace udržitelných barevných Canon tiskáren řady i-SENSYS

Specializovaný skener pro snadné restaurování a digitalizaci fotografií

Canon na Expu v Dubaji představil své nápady a vize pro budoucnost

Canon imagePRESS V1000 rozšiřuje možnosti produkčního tisku

Profesionální tisková řešení pro interiérové dekorace a signmaking

Nová verze webové aplikace PosterArtist pro tisk plakátů

UV LED lakování ve spojení s tiskárnami řady varioPRINT iX

Roste zájem o digitalizaci firemního archivu a digitální podatelnu

Nové barevné A3 multifinkce Canon pro hybridní pracovní prostředí

PRISMAprepare Go přináší novou úroveň automatizace a profesionality produkčního tisku

Future Promotion Forum 2021 - platforma pro výměnu odborných informací o komunikaci se zákazníky

Instalace Canon varioPRINT iX na polygrafických trzích po celém světě

Arizona 135 GT - nová UV flatbed tiskárna

Certifikace Fogra59 pro inkoustovou produkční tiskárnu Canon ProStream 1800

Automatický odstraňovač sponek zrychluje digitalizaci dokumentů

Nová řada všestranných tiskáren Colorado 1630

O budoucnosti produkčního tisku na online Canon festivalu Make It

Automatizační moduly pro digitální barevné tiskárny řady imagePRESS C10010VP

Nová řada Canon ColorStream 8000 pro velkoobjemový produkční tisk

Digitální interiérový tisk UVgel Wallpaper Factory představuje převratné možnosti

imagePROGRAF TZ-30000 pro vysokorychlostní produkční tisk velkých objemů

Nová řada Canon imagePROGRAF TX pro rychlý tisk CAD výkresů a plakátů ve vysokém rozlišení

Multifunkce imageRUNNER ADVANCE DX C5800 - skutečné centrum pro bezproblémovou digitalizaci

Nová multifunkce Canon imagePRESS C170

Nové portfolio repasovaných multifunkcí Canon imageRUNNER ADVANCE

Multifunkce Canon pomáhají v neziskovkách

Nová řada imagePRESS C10010VP zvyšuje produktivitu vysokorychlostního archového tisku

Nová řada tiskáren Arizona 2300 s technologii Arizona FLOW

Pracujte z libovolného místa s podporou uniFLOW Online

Multifunke Canon s nativní podporou správy tisku Universal Print

Digitální tisk zakázkových tapet

První instalace produkčních tiskáren Canon varioPRINT iX

Nová řada inkoustových produkčních tiskáren Canon varioPRINT iX

Technologické trendy pro digitální kancelář 2020

Multifunkce imageRUNNER ADVANCE DX jako centrum digitální transformace firmy

IT útoky na dodavatelské řetězce a deepfake podvody

Použité multifunkce Canon budou dál sloužit u neziskovek

Lehkomyslný centralizovaný firemní tisk přináší bezpečnostní rizika

Síťový stolní skener s připojením přes LAN, WiFi nebo USB

Nová série imagePROGRAF PRO pro kvalitní velkoformátový tisk

Použité kopírky a multifunkce pro školy a neziskovky

Upgrade multifunkcí i-SENSYS přináší řadu vylepšení

České kanceláře stále preferují papír a šanony před cloudem