logo ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Cloudflare - platforma pro vývoj globálně škálovatelných aplikací

Společnost ZEBRA SYSTEMS navázala na českém a slovenském trhu partnerství s Cloudflare - dodavatelem platformy, která zvyšuje bezpečnost, výkonnost a spolehlivost internetových aplikací a chrání interní zdroje jako jsou aplikace za firewallem, týmy a zařízení.

"Jsme potěšeni, že můžeme rozšířit své portfolio o značku Cloudflare, která zajišťuje správné fungování ohromného množství webových zdrojů a podporuje cca 25 milionů internetových infrastruktur po celém světě. Zejména v dnešní době provozovat bezpečný web stojí organizace spoustu úsilí, času a know-how. Díky službám Cloudflare je možné řadu věcí zjednodušit a zautomatizovat a věnovat se důležitějším obchodním záležitostem," říká Zdeněk Bínek, ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS.

V ČR a na Slovensku bude ZEBRA SYSTEMS zodpovědná za dodávky služeb zaměřených na bezpečnost aplikační a síťové infrastruktury (včetně například Cloudflare DDoS a WAF), zvyšování výkonnosti a spolehlivosti internetových aplikací (Cloudflare CDN a DNS), týmovou spolupráci (Cloudflare for Teams, Cloudflare Access) či platformy pro vývojáře (Cloudflare Workers).

ZEBRA SYSTEMS, která je distributorem s přidanou hodnotou řešení Acronis, GFI Software, Kerio Technologies, Parallels, SolarWinds MSP, tímto rozšiřuje své portfolio o další významnou značku v oblasti IT správy a bezpečnosti.

Další články k tématům - DDoS - DNS - infrastruktura - kyberbezpečnost - Zdeněk Bínek

Článek ZEBRA SYSTEMS, s.r.o. ze dne středa 3. února 2021

Další články od ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.