logo

Hewlett-Packard uvádí nové scannery G2410 a G2710

S fotoskenerem HP ScanJet G2710 získáte živé skeny fotografií s rozlišením 2400 x 4800 dpi a 48 bitovými barvami. Díky G2410 získáte věrné fotografie s rozlišením 1 200 dpi a 48 bitovými barvami ...

HP ScanJet G2410

Díky tomuto všestrannému skeneru s jednoduchou obsluhou získáte věrné fotografie (ideálně vhodné pro opakované výtisky) s rozlišením 1 200 dpi a 48bitovými barvami. Uchováte digitální záznamy nejdůležitějších dokumentů nebo změníte dokumenty a články na text, který můžete upravovat pomocí technologie OCR. Skenovat můžete i trojrozměrné objekty - technologie skenování HP CCD s dvojitým snímačem přináší skvělé výsledky při snímání otevřených knih a předmětů, jako například zarámované obrázky, cennosti a suvenýry.

Při práci s HP ScanJet G2410 oceníte rychlost, snadnou obsluhu a pohodlí ovládání pomocí dvou tlačítek rychlé volby. Položte fotografie a dokumenty pod kryt a stiskněte tlačítko Skenování. Stejně jednoduché je i kopírování - stačí stisknout tlačítko Kopírování a bez použití počítače odeslat skeny do tiskárny. Rychlé a jednoduché připojení k počítači PC nebo Mac a přenos skenů optimální rychlostí s připojením přes rozhraní USB 2.0.

Základní vlastnosti a výhody :

Technické specifikace :

Fotoskener HP ScanJet G2710

S fotoskenerem HP ScanJet G2710 získáte živé skeny fotografií s rozlišením 2400x4800 dpi a 48bitovými barvami. Věrnější fotografie, odstranění efektu červených očí a adaptivní osvětlení pro zobrazení detailů na nejasných fotografiích. Technologie HP Real Life umožňuje volbu kontrastu a ostrosti naskenovaných digitálních fotografií. Rychlý a jednoduchý tisk, uspořádání a sdílení skenů - to jsou hlavní přednosti softwaru HP Photosmart Essential, který je součástí dodávky. Skenovat lze rychle a snadno pomocí tlačítek rychlé volby, funkce rychlého náhledu atd.

Pomocí tlačítka kopírování odešlete rychlé kopie do výchozí tiskárny. Důležité dokumenty konvertujete do ostrých zřetelných souborů PDF, umožňujících jednoduché digitální vyplňování. Ušetříte čas také díky souběžnému skenování několika obrázků, které pak automaticky uložíte jako samostatné soubory. Díky funkci rychlého náhledu a jednoduchého nastavení máte dokonalý přehled před konečným skenováním. K PC nebo Mac se připojíte prostřednictvím vysokorychlostního rozhraní USB 2.0.

Uchovejte své vzpomínky pomocí vestavěného adaptéru pro konverzi 35mm diapozitivů a negativů do digitálních souborů, které můžete tisknout, sdílet a ukládat. Odstraňte prach a škrábance nebo obnovte vybledlé barvy pomocí technologie skenování HP. Získejte jasné, detailní skeny trojrozměrných předmětů, knih, časopisů atd. Konvertujte dokumenty a články na text s možností dalších úprav pomocí technologie OCR (optické rozpoznávání znaků).

Základní vlastnosti a výhody :

Technické specifikace :

Článek ze dne 21. listopadu 2007 - středa

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.