logo

HP Photo Books vytváří alba snadno

Společnost Hewlett-Packard představuje jednoduchý způsob, jak uspořádat digitální fotografie do profesionálně vyhlížejícího alba – přichází na trh s novinkou HP Photo Books. Photo Books uživateli umožňuje navrhovat, tisknout a sestavovat vlastní fotoalba v domácích podmínkách s použitím domácí fototiskárny a kvalitního spotřebního materiálu HP.

HP Photo Books jsou soupravy pro tvorbu fotoalb, které koupíte v obchodě spolu s běžnými produkty HP. Dodávaný software HP Photosmart Essential poskytne širokou paletu barev a návrhů, takže uživatel má možnost přizpůsobit vzhled alba konkrétní příležitosti. Ať už jste na dovolené nebo na party, šablony HP se vždy postarají o ten správný vzhled. Samozřejmostí je možnost používat Photo Book i bez dodávaného softwaru, a přesto budete mít vaše album přizpůsobené vždy konkrétnímu vzhledu během pár vteřin.

Dodávaný software od HP vám pomůže upravovat a uspořádat fotografie ještě před tiskem, kde je možné automaticky seřadit stránky ve fotoalbu do skupin. Z vlastností oceníte ořez, zoomování, oceňované odstraňování jevu červených očí a Auto Fix (set automatických úprav). Navíc mohou uživatelé přidávat své vlastní poznámky a komentáře, a přeměnit tak své album ve vhodný dárek. Vytvoříte album v unikátních barvách s patřičným profesionálním designem vhodné k nejrůznějším příležitostem - od svatby a dovolené až po běžné domácí oslavy.

Rychlé a snadné sestavení

HP Photo Books jsou tištěny na vysoce kvalitní lesklý fotopapír HP Advanced Photo Paper a uživatel má na výběr z pěti klasických dvoubarevných obalů - Antracit/Stříbrná, Indigo/Nebesky modrá, Fialová/Cihlová, Švestková modř/Šalvějová a Mořská pěna/Cihlová.

HP Photo Books je vybaveno novým mechanismem pro sestavení stránek, který byl na trhu dosud nevídaný. Uživatelé si sami navrhují své stránky v albu a tisknou si je na své fototiskárně. Zbývá jen nasadit zpět obal a můžete začít listovat. Kdykoliv můžete stránky přidávat nebo odebírat a když se vám nějaká nelíbí, můžete ji vytisknout znovu.

HP Photo Books se dodávají ve dvou velikostech - 13 x 18 cm nebo A4, s 12, nebo v rozšířené verzi s 25 stranami. Kompaktní HP fototiskárny, jako například A626, jsou ideálním doplňkem k HP Photo Books, neboť mohou vytisknout rozměr 13 x 18 cm.

Cena a dostupnost

Očekává se, že HP Photo Books bude v regionu EMEA dostupný v říjnu 2007.

Článek ze dne 23. října 2007 - úterý

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.