logo

HP představuje nová řešení s podporou SAP

HP uvádí nové produkty a služby pro oblast SAP, které umožní firmám zlepšení strategie, zrychlení transakcí i okamžitý a přesný přístup k informacím, čímž dojde ke snížení celkových nákladů společnosti a zvýšení jejich konkurenceschopnosti v současném náročném tržním prostředí.

Automatický monitoring databázových systémů HP Serviceguard Extension

HP Serviceguard Extension je první řešení vysoké dostupnosti osvědčené v produkčním nasazení, jež pomůže zajistit kontinuitu provozu dodavatelských řetězců pro zákazníky používající aplikaci SAP® Supply Chain Management s technologií SAP liveCache.

HP Serviceguard Extension integruje aplikace SAP do clusteru a automaticky monitoruje databázový systém. Pomáhá tak zajistit, aby v případě poruchy byla přijata patřičná opatření. Řešení integruje novou funkci HP Hot Standby databáze v paměti SAP liveCache, která poskytuje firmám nepřerušený chod databáze pro plné zajištění vysoké dostupnosti.

Funkce HP Hot Standby přepojuje uživatele podle potřeby mezi primárním a záložním systémem, aby byla zachována nepřetržitá provozuschopnost. V případě poruchy serveru, datového úložiště nebo softwaru je databáze SAP liveCache plně provozuschopná za necelé dvě minuty a zaručuje dostupnost kritických aplikací.

"Zákazníci potřebují řešení, která zaručují kontinuitu podnikových provozů, aby nedocházelo ke ztrátám příjmů a produktivity," řekl Brian Cox, ředitel pro Software Planning and Marketing v divizi HP Business Critical Systems. "HP Serviceguard Extension pro aplikace SAP spojuje doporučené postupy společností HP a SAP a nabízí zákazníkům na standardech založené řešení, které výrazně zlepší správu jejich dodavatelského řetězce."

Řešení HP Serviceguard Extension pro SAP je k dispozici mj. pro servery HP Integrity se systémem HP-UX 11i a úložištěm HP StorageWorks XP Array. HP Serviceguard Extension podporuje SAP liveCache verzi 7.5 a novější a funguje s nástroji SAP včetně databáze SAP MaxDB a nástroje pro správu SAP liveCache.

Zrychlení obchodních transakcí s HP XML Accelerator

HP XML Accelerator je první serverové řešení svého druhu, které podstatně urychluje obchodní transakce probíhající v rámci technologie SAP NetWeaver® Process Integration (SAP NetWeaver PI).

Urychlením mapování XML zpráv o velikosti 0,5–15 MB vytváří nový HP XML Accelerator vysoce výkonný podnikový proces. Může být klíčovým faktorem úspěchu pro obchodní řetězce, výrobce a další podniky v odvětvích s velkým množstvím transakcí. Výrazně urychluje spouštění mapovacích programů v prostředí SAP NetWeaver PI a následně přispívá k rychlejšímu generování obchodní hodnoty.

"Zákazníci technologií SAP pro iniciaci nových podnikových procesů nebo aplikací vyžadují urychlené nasazení technologie SAP NetWeaver PI," řekl Ralf Lindenlaub, senior ředitel SAP NetWeaver Platform Services v divizi Center of Excellence. "Při úzké spolupráci s HP jsme zjistili, že HP XML Accelerator pro SAP NetWeaver PI přispívá k výrazně lepší komunikaci v rámci podnikových procesů."

Základem řešení HP XML Accelerator je server HP ProLiant DL580 se systémem SuSE Linux a integrovanou XML akcelerační technologií LSI™ Networking Tarari® Content Processor. Toto řešení dále obsahuje řídící software a nástroje pro konfiguraci XML prostředí, jež urychlují výměnu informací mezi aplikacemi SAP a dalšími aplikacemi. Zabudovaný nástroj HP pro mapování spouštěcího prostředí a HP XML převaděč automatizují proces komunikace jazykem XML. HP XML Accelerator by měl být celosvětově k dispozici v průběhu července.

Řešení HP pro nový software SAP® BusinessObjects™ Explorer

HP připravuje do své nabídky produktů přizpůsobený, předem nakonfigurovaný technologický balíček pro nový software SAP® BusinessObjects™ Explorer. Tento produkt pomůže rychlejšímu a lepšímu strategickému rozhodování, neboť poskytuje firmám okamžitý a intuitivní přístup k podnikovým informacím.

Kombinace serverů HP ProLiant, HP BladeSystem a HP StorageWorks se softwarem SAP pomáhá zákazníkům propojit informace uložené v prostředích založených na softwaru SAP NetWeaver® Business Warehouse. Organizace mohou snadno uspořádat datová sila a zajistit volný tok získaných znalostí v podniku, aby je mohli pro dosahování lepších výsledků využívat všichni zaměstnanci včetně těch, kteří nejsou odborně školenými obchodními analytiky.

Nasazení produktu SAP BusinessObjects Explorer na nových serverech HP ProLiant G6 založených na platformě HP BladeSystem zajistí zákazníkům návratnost investic do serverového hardwaru díky úspoře nákladů na energii v řádu několika měsíců. Servery HP ProLiant G6 nabízejí vyšší výkon procesorů Intel®, optimalizovanou energetickou účinnost díky technologiím HP Thermal Logic a zjednodušené monitorování, přidělování a obnovení pomocí technologie HP Insight Control.

Řešení HP pro SAP BusinessObjects Explorer je již celosvětově k dispozici.

Špičkové řešení pro software SAP NetWeaver® Business Warehouse Accelerator

Řešení připojené k systému se SAP NetWeaver BI 7.0 pomůže firmám snížit náklady díky rychlému přístupu k důležitým informacím o stavu skladů a o ziskovosti.

Je určeno pro zákazníky s datovými sklady většími než 10 terabajtů (TB) a nabízí :

Řešení založená na SAP NetWeaver BI Accelerator pro firmy všech velikostí

Pro použití se systémem založeným na technologii SAP NetWeaver BI 7.0 nabízí HP tři řešení odpovídající jedinečným potřebám velkých, středních i malých firem. Tato předkonfigurovaná řešení lze snadno integrovat do stávajících systémů postavených na softwaru SAP NetWeaver BI pro rychlejší a spolehlivější odezvu při vyřizování dotazů proti velkým objemům dat a nerutinních dotazů.

Zákazníkům, kteří chtějí vyzkoušet systém HP založený na softwaru SAP NetWeaver BI Accelerator, nabízí HP možnost koncepční implementace. Na základě analýzy, klíčových údajů, např. velikosti databáze SAP NetWeaver BI, počtu a složitosti kostek InfoCube, jež mají být akcelerovány, a plánovaného zlepšení výkonu, je systém postaven na zakázku tak, aby zajistil snadnou a rychlou integraci do technologického prostředí firmy.

Služby podpory

Služby proaktivní a reaktivní podpory HP zahrnují řešení HP pro použití se softwarem SAP NetWeaver BI Accelerator a s jádrovou komponentou SAP NetWeaver BI. Služby HP Proactive 24 pro aplikace SAP a HP Critical Service pro kritické produkční systémy SAP jsou vytvořeny na míru konkrétním prostředím postaveným na softwaru SAP NetWeaver BI Accelerator. Společnost HP rovněž spravuje rozhraní mezi řešeními SAP a HP pro rychlé řešení problémů. Řešení HP pro použití s technologií SAP NetWeaver BI nabízejí celosvětovou dostupnost.

Článek ze dne 10. července 2009 - pátek

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.

HP nabízí firmám snazší přechod na cloud computing

Zaměstnanci HP ČR podpořili Klokánek Hostivice

HP pomáhá firmám maximalizovat dobu provozuschopnosti jejich IT prostředí

HP zahajuje soutěž o nejstarší funkční server v ČR

Řešení HP Service Delivery Platform rozšiřuje kreativitu vývojářů

HP koupí 3Com za 2,7 miliardy dolarů

HP rozšiřuje své ekologické aktivity v oblasti ochrany světových lesů

HP pomáhá firmám prosperovat i na nestabilním trhu

Úložná zařízení HP pomáhají s výzkumem chování buněk a vývojem nových léčebných metod

HP BladeSystem Matrix výrazně urychluje nasazení řešení z prostředí Oracle

HP oznamuje spolupráci se společností Sony Ericsson

Nové integrační služby HP pomohou firmám uvolnit prostředky pro inovace

Nová řešení HP rozvíjejí možnosti podnikání malých a středně velkých firem

HP představuje revoluční síťové produkty

Řešení HP vylepšuje procesy v zábavním průmyslu

HP a Informatica rozšiřují spolupráci na optimalizaci firemních procesů

HP přináší další inovace virtualizačních technologií

HP a GS1 Canada vyvinuli službu cloudu, která zefektivní proces stahování výrobků z prodeje

Telefónica O2 Czech Republic bude používat monitorovací systém od HP

HP zajistí globální provozní služby pro AkzoNobel

Kamion HP se představil v Praze a míří na Sázavafest

HP oznamuje akvizici společnosti IBRIX

Vyjádřete se na YouTube!

Přechod na HP servery z řešení Sun ušetří náklady firem téměř dvojnásobně

Díky HP mohou IT ředitelé řídit svá oddělení jako samostatné firmy

HP pomůže českým firmám s investicemi do IT v době finanční krize

HP představuje nová řešení s podporou SAP

HP standardizuje analytické služby pro datová centra v Evropě, na Blízkém východě a v Africe

HP Halo pro videokonference

HP rozšiřuje globální partnerský softwarový program

HP rozšiřuje rodinu notebooků ProBook

HP ovládlo žebříček TOP500 superpočítačů

Převratné serverové řešení HP přináší zásadní průlom ve škálování výpočetního výkonu v datových centrech

Nové šetrné technologie upevňují vedoucí pozici HP ve vztahu k životnímu prostředí

HP spouští další tvůrčí video soutěž

Compaq Mini 110c dokazuje, že velké věci mohou přicházet i v malém balení

První značkový obchod HP je zde

HP zavádí změny v obchodním programu PartnerONE

HP představuje notebook ProBook PC Line

HP zaútočí na nejnižší segment stolních počítačů

Prodej unikátního dotykového počítače HP TouchSmart na českém trhu zahájen

HP, česká i slovenská jednička roku 2008 v prodeji počítačů

HP vyhlásilo partnery roku

HP notebook s téměř 24 hodinovou výdrží přichází na český trh

HP uvádí nevšední multimediální notebooky