logo

HP představuje nová řešení s podporou SAP

HP uvádí nové produkty a služby pro oblast SAP, které umožní firmám zlepšení strategie, zrychlení transakcí i okamžitý a přesný přístup k informacím, čímž dojde ke snížení celkových nákladů společnosti a zvýšení jejich konkurenceschopnosti v současném náročném tržním prostředí.

Automatický monitoring databázových systémů HP Serviceguard Extension

HP Serviceguard Extension je první řešení vysoké dostupnosti osvědčené v produkčním nasazení, jež pomůže zajistit kontinuitu provozu dodavatelských řetězců pro zákazníky používající aplikaci SAP® Supply Chain Management s technologií SAP liveCache.

HP Serviceguard Extension integruje aplikace SAP do clusteru a automaticky monitoruje databázový systém. Pomáhá tak zajistit, aby v případě poruchy byla přijata patřičná opatření. Řešení integruje novou funkci HP Hot Standby databáze v paměti SAP liveCache, která poskytuje firmám nepřerušený chod databáze pro plné zajištění vysoké dostupnosti.

Funkce HP Hot Standby přepojuje uživatele podle potřeby mezi primárním a záložním systémem, aby byla zachována nepřetržitá provozuschopnost. V případě poruchy serveru, datového úložiště nebo softwaru je databáze SAP liveCache plně provozuschopná za necelé dvě minuty a zaručuje dostupnost kritických aplikací.

"Zákazníci potřebují řešení, která zaručují kontinuitu podnikových provozů, aby nedocházelo ke ztrátám příjmů a produktivity," řekl Brian Cox, ředitel pro Software Planning and Marketing v divizi HP Business Critical Systems. "HP Serviceguard Extension pro aplikace SAP spojuje doporučené postupy společností HP a SAP a nabízí zákazníkům na standardech založené řešení, které výrazně zlepší správu jejich dodavatelského řetězce."

Řešení HP Serviceguard Extension pro SAP je k dispozici mj. pro servery HP Integrity se systémem HP-UX 11i a úložištěm HP StorageWorks XP Array. HP Serviceguard Extension podporuje SAP liveCache verzi 7.5 a novější a funguje s nástroji SAP včetně databáze SAP MaxDB a nástroje pro správu SAP liveCache.

Zrychlení obchodních transakcí s HP XML Accelerator

HP XML Accelerator je první serverové řešení svého druhu, které podstatně urychluje obchodní transakce probíhající v rámci technologie SAP NetWeaver® Process Integration (SAP NetWeaver PI).

Urychlením mapování XML zpráv o velikosti 0,5–15 MB vytváří nový HP XML Accelerator vysoce výkonný podnikový proces. Může být klíčovým faktorem úspěchu pro obchodní řetězce, výrobce a další podniky v odvětvích s velkým množstvím transakcí. Výrazně urychluje spouštění mapovacích programů v prostředí SAP NetWeaver PI a následně přispívá k rychlejšímu generování obchodní hodnoty.

"Zákazníci technologií SAP pro iniciaci nových podnikových procesů nebo aplikací vyžadují urychlené nasazení technologie SAP NetWeaver PI," řekl Ralf Lindenlaub, senior ředitel SAP NetWeaver Platform Services v divizi Center of Excellence. "Při úzké spolupráci s HP jsme zjistili, že HP XML Accelerator pro SAP NetWeaver PI přispívá k výrazně lepší komunikaci v rámci podnikových procesů."

Základem řešení HP XML Accelerator je server HP ProLiant DL580 se systémem SuSE Linux a integrovanou XML akcelerační technologií LSI™ Networking Tarari® Content Processor. Toto řešení dále obsahuje řídící software a nástroje pro konfiguraci XML prostředí, jež urychlují výměnu informací mezi aplikacemi SAP a dalšími aplikacemi. Zabudovaný nástroj HP pro mapování spouštěcího prostředí a HP XML převaděč automatizují proces komunikace jazykem XML. HP XML Accelerator by měl být celosvětově k dispozici v průběhu července.

Řešení HP pro nový software SAP® BusinessObjects™ Explorer

HP připravuje do své nabídky produktů přizpůsobený, předem nakonfigurovaný technologický balíček pro nový software SAP® BusinessObjects™ Explorer. Tento produkt pomůže rychlejšímu a lepšímu strategickému rozhodování, neboť poskytuje firmám okamžitý a intuitivní přístup k podnikovým informacím.

Kombinace serverů HP ProLiant, HP BladeSystem a HP StorageWorks se softwarem SAP pomáhá zákazníkům propojit informace uložené v prostředích založených na softwaru SAP NetWeaver® Business Warehouse. Organizace mohou snadno uspořádat datová sila a zajistit volný tok získaných znalostí v podniku, aby je mohli pro dosahování lepších výsledků využívat všichni zaměstnanci včetně těch, kteří nejsou odborně školenými obchodními analytiky.

Nasazení produktu SAP BusinessObjects Explorer na nových serverech HP ProLiant G6 založených na platformě HP BladeSystem zajistí zákazníkům návratnost investic do serverového hardwaru díky úspoře nákladů na energii v řádu několika měsíců. Servery HP ProLiant G6 nabízejí vyšší výkon procesorů Intel®, optimalizovanou energetickou účinnost díky technologiím HP Thermal Logic a zjednodušené monitorování, přidělování a obnovení pomocí technologie HP Insight Control.

Řešení HP pro SAP BusinessObjects Explorer je již celosvětově k dispozici.

Špičkové řešení pro software SAP NetWeaver® Business Warehouse Accelerator

Řešení připojené k systému se SAP NetWeaver BI 7.0 pomůže firmám snížit náklady díky rychlému přístupu k důležitým informacím o stavu skladů a o ziskovosti.

Je určeno pro zákazníky s datovými sklady většími než 10 terabajtů (TB) a nabízí :

Řešení založená na SAP NetWeaver BI Accelerator pro firmy všech velikostí

Pro použití se systémem založeným na technologii SAP NetWeaver BI 7.0 nabízí HP tři řešení odpovídající jedinečným potřebám velkých, středních i malých firem. Tato předkonfigurovaná řešení lze snadno integrovat do stávajících systémů postavených na softwaru SAP NetWeaver BI pro rychlejší a spolehlivější odezvu při vyřizování dotazů proti velkým objemům dat a nerutinních dotazů.

Zákazníkům, kteří chtějí vyzkoušet systém HP založený na softwaru SAP NetWeaver BI Accelerator, nabízí HP možnost koncepční implementace. Na základě analýzy, klíčových údajů, např. velikosti databáze SAP NetWeaver BI, počtu a složitosti kostek InfoCube, jež mají být akcelerovány, a plánovaného zlepšení výkonu, je systém postaven na zakázku tak, aby zajistil snadnou a rychlou integraci do technologického prostředí firmy.

Služby podpory

Služby proaktivní a reaktivní podpory HP zahrnují řešení HP pro použití se softwarem SAP NetWeaver BI Accelerator a s jádrovou komponentou SAP NetWeaver BI. Služby HP Proactive 24 pro aplikace SAP a HP Critical Service pro kritické produkční systémy SAP jsou vytvořeny na míru konkrétním prostředím postaveným na softwaru SAP NetWeaver BI Accelerator. Společnost HP rovněž spravuje rozhraní mezi řešeními SAP a HP pro rychlé řešení problémů. Řešení HP pro použití s technologií SAP NetWeaver BI nabízejí celosvětovou dostupnost.

Článek ze dne 10. července 2009 - pátek

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Inkoustové a laserové tiskárny HP v cashback akci

Trendy v oblasti komerčního tisku pro rok 2023

Získejte předplatné služby HP Instant Ink na tři měsíce zdarma

Lepší ochrana koncových zařízení s HP Wolf Security

Nové HP LaserJet multifunkce pro kvalitní a levný tisk

HP PageWide Advantage 2200 podporuje rozvoj podnikání v oblasti komerčního tisku

Moderní pokladní systém pro malé a střední obchody a pohostinství

Pracovní stanice pro profesionály za výhodnou cenu

Pavel Klimuškin - nový obchodní ředitel HP pro segment SMB v regionu CEE

Jan Zadák: nový president pro podnikové služby HP v regionu EMEA

ProLiant Gen8: nová generace serverů HP

Alza.cz: Partner roku 2011 a absolutní vítěz prodeje produktů a služeb HP

Software HP ALM 11 urychluje práci s aplikacemi

PaulMcCartney.com: pohodlný přístup k obsahu i funkcím digitální knihovny

Kateřina Braithwaite: nová alianční manažerka HP

Microsoft a HP společně ve vývoji i nabídce řešení privátního a veřejného cloudu

Spolupráce SAP a HP přináší zrychlení přechodu do cloudu

HP Peer Motion: software pro sdružené ukládání

Výzkum HP odhaluje nárůst nákladů v souvislosti s počítačovou kriminalitou

HP Always On Support: nový model spolupráce s partnery

Servery HP ProLiant zlepšují podmínky výzkumu v oblastech energetiky a astrofyziky

HP POD 240a: energeticky nejúspornější modulární datové centrum na světě

IT služby pro NASA zajistí HP

HP Get Thin Guarantee: služba s garancí snížení požadavků na kapacitu úložných systémů

Digitální knihovna bezpečně uchová duševní majetek Paula McCartneyho

Always On Support: nový portál zákaznické podpory HP

HP Prepaid Card Services: bezpečné a finančně efektivní řešení předplacených karet

HP A-series 10500: výkonný přepínač pro video a mobilní aplikace

HP FlexNetwork: jednotná architektura připravuje firmy na budoucnost

Petr Skořepa: nový ředitel divize HP Networking pro ČR

Jan Zadák: nový výkonný viceprezident HP v divizi Enterprise Business

ISO 20000 pro HP Enterprise Services

Senta Čermáková: vítěz ankety Manažer roku 2010

Coca-Cola využije technologické služby HP

HPstorage.cz: zaměřeno na úložné systémy HP

HP ESM: řešení pro správu zdrojů energie

Spolupráce HP a VMware při vývoji bezpečnostních technologií pro cloud

HP je celosvětovou i českou jedničkou prodeje serverů v roce 2010

HP Mobile Access Solution: řešení pro vysokorychlostní mobilní přístup nové generace

HP TippingPoint: řešení pro dokonalejší zabezpečení sítí

HP Critical Facilities Implementation: nová služba pro návrh a budování datových center

Síťové technologie HP pro výzkumné centrum CERN

HP Hybrid Delivery: nová éra cloud computingu

Pražského Národní divadlo s novou IT infrastrukturou od HP

HP zajistí globálně hostingové služby pro BP

Jindřiška Sládková: nová personální ředitelka HP ČR

Nový ethernetový standard HP IEEE Energy Efficient Ethernet

HP Visual Collaboration: nové řešení pro HD videokonference

HP rozšiřuje portfolio konvergované infrastruktury

HP CSE for DMaaS: řešení podpory služby správy mobilních zařízení v cloudu