logo

HP rozšiřuje řadu iPAQ o nová zařízení, software, služby a příslušenství

Společnost Hewlett-Packard představila pět nových mobilních zařízení, nové softwarové programy, služby a příslušenství ke stále se rozšiřující se řadě handheldů HP iPAQ, což je největší produktová smršť v historii této značky. Toto oznámení je v souladu se závazkem společnosti poskytovat koncová mobilní řešení a produkty pro firemní i domácí použití.

Nabídka sady nových mobilních zařízení je přizpůsobena pro firemní i domácí využití a obsahuje dvojici 3G messengerů, navigaci a dvě PDA. Nové služby podporují správu mobilních zařízení, uživatelské nastavení softwaru a místní služby.

"Nevídaný rozvoj značky HP iPAQ pokračuje, což je výhodou pro mobilní uživatele," uvedla mobility and handhelds director divize HP Personal System Groups pro Evropu, Střední Východ a Afriku (EMEA) Regine Pohl. "Pro uživatele, požadující od IT providerů efektivnější služby, nabízí HP produkty, které jsou jednoduše ovladatelné, rychle spustitelné a jejich provoz je bezpečný. Efektivita je specialitou společnosti HP."

HANDHELD S FIREMNÍMI SLUŽBAMI

Nejnovější HP handheldy nabízejí mobilní email, hlasové a krizové aplikace, vhodné pro firemní zákazníky, kteří potřebují být stále připojeni. Uživatelé balíčků HP iPAQ 914 Business Messenger a HP iPAQ 614 Business Navigator mohou řídit volání a přístup k internetu globálně přes 3G HSDPA a Quad-band wireless technologii s integrovaným WiFi pro připojení přes hot spot a VoIP.

HP iPAQ 914 Business Messenger
Disponuje alfanumerickou QWERTY klávesnicí a rolovacím kolečkem pro ovládání jednou rukou.

HP iPAQ 614 Business Navigator
S 12 klávesami je uzpůsoben pro ovládání jednou rukou, má T9, navigaci Smart Touch a kolečko pro snazší rolování mezi emaily, zvětšováním a zmenšováním map nebo pohyb mezi hudebními a filmovými soubory.

HP iPAQ 914 Business Messenger i HP iPAQ 614 Business Navigator disponují asistovanou GPS navigací pro lokální služby a předinstalovanou aplikaci Google Maps mobile pro plánování cest.

Obě zařízení běží pod operačním systémem Microsoft Windows® Mobile 6 Professional a mohou se pochlubit jasným dotykovým displejem a 3-megapixelovým fotoaparátem se software HP Snapfish Upload pro sdílení a tisk fotografií.

PRVOTŘÍDNÍ CESTOVÁNÍ

Dokonalý a vhodný pro cestovatele je HP iPAQ Travel Companion 314 s unikátním rozlišením, 3D navigací, připojením Bluetooth™ a plánováním cest. S 4.3-palcovým širokoúhlým displejem poskytuje rozlišení srovnatelné s DVD-quality. Vylepšené GPS satellite fix poskytne uživatelům rychlé GPS připojení. HP také vytvořil exkluzívní rozhraní s rychlou a jednoduchou navigací a online webovým plánovačem cest.

PDA PRO FIREMNÍ I OSOBNÍ PRODUKTIVITU

Dynamický handheld HP iPAQ 214 se svým velkým VGA 4-palcovým dotykovým displejem nastavuje nový standard pro firemní PDA. Jeho rychlost umožňuje provoz nejrůznějších firemních aplikací nebo externích programů. S integrovaným WiFi a Bluetooth™ poskytuje toto zařízení plně vyhovující mobilní konektivitu, použitelnou i pro VoIP.

HP zachovává tradici PDA stylovým a cenově dostupným handheldem HP iPAQ 114 Classic. S WiFi, Bluetooth™ a nejnovějším operačním systémem Microsoft Windows® Mobile 6 poskytuje produktivitu, bezdrátové připojení i zábavu v tenkém a lehkém designu za skvělou cenu.

CENY A DOSTUPNOST

Všechny uvedené produkty iPAQ budou v regionu EMEA dostupné na podzim 2007.

Článek ze dne 11. října 2007 - čtvrtek

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.