logo

Nové inkoustové tiskárny v portfoliu HP

Společnost Hewlett-Packard včera představila na tiskové konferenci ve Žlutých lázních nové inkoustové tiskárny, které se v nejbližší době objeví na českém trhu, a rozšíří její portfolio tiskových a zobrazovacích zařízení.

HP Deskjet F2280 All-in-One

Je spolehlivé a úsporné multifunkční řešení pro tisk, skenování a kopírování nejrůznějších projektů od školních úkolů až po fotografie. Cenově dostupné kompaktní zařízení vzhledem k minimálním rozměrům šetří prostor a nabízí několik pohodlných funkcí, díky kterým je práce příjemnější a rychlejší, např. zrušení tiskové úlohy jedním tlačítkem. Jeho předností je rovněž rychlý a efektivní tisk dokumentů až 20 stran za minutu při černobílém, resp. 14 str./min. při barevném tisku. Při použití Originálních inkoustových kazet HP # 21, 22 nebo 58 je výsledkem ostrý text v laserové kvalitě a živé barvy grafiky, které jsou odolné proti vyblednutí. Nyní mají zákazníci možnost volby, společnost HP pro ně rozšířila nabídku v podobě velkých XL kazet # 21 (černá barva) a # 22 (tříbarevná). Zákazníci tak mohou vytisknout více než 2,5násobek stránek oproti použití klasické malé kazety # 21 & # 22.

S HP Deskjet F2280 (tak jako s ostatními novými tiskárnami HP) je k dispozici softwarový nástroj HP Smart Web Printing, umožňující tisk webových stránek v rozsahu, definovaným uživatelem.

HP OfficeJet J4580 All-in-One

Nabídne domácím uživatelům a malým firmám tisk, faxování, skenování a kopírování v jednom cenově dostupném a spolehlivém zařízení. Jeho předností je lepší efektivita, profesionální barvy a náklady na stránku nižší o 15 procent ve srovnání s laserovými tiskárnami. Dosahuje rychlosti tisku a kopírování až 28 str./min. černobíle a 22 str./min. barevně. Ke zvýšené výkonnosti a rychlejšímu průběhu práce přispívá i automatický podavač dokumentů na 20 listů a možnost přímého skenování k odeslání e-mailem nebo do počítače v síti. S touto tiskárnou jsou kompatibilní NOVÉ originální tiskové inkoustové kazety HP # 901 Black # 901 CMY (tříbarevná). Tyto kazety jsou k dispozici ve dvou velikostech a to jak v normální velikosti, tak XL. Díky dual drop-volume technologii mohou zákazníci tisknout vyšší objem detailů, barevný inkoust je optimalizovaný jak pro tisk na obyčejný papír, tak i pro porézní fotografická média.

HP Deskjet D4360

Označuje všestrannou barevnou tiskárnu, která byla navržena pro uživatele, vyžadující výkon a spolehlivost. S její pomocí získá uživatel jak běžné každodenní dokumenty, tak fotografie, odolávající vyblednutí, nebo webové stránky pomocí technologie HP Smart Web Printing rychlostí až 30 stran za minutu u černobílých a 23 str./min. u barevných materiálů. Poskytuje rychlé, konzistentní a cenově dostupné výsledky u všech druhů tisku od obvyklé korespondence až po náročnější projekty v živých, jasných a času odolných barvách. Úsporu elektrické energie garantuje zařazení tohoto zařízení do klasifikace Energy Star. S touto tiskárnou jsou kompatibilní originální inkoustové tiskové kazety HP # 350 & #351 - obě dvě varianty jsou k dispozici v klasické velikosti i velikosti XL. K dokonalému fotografickému tisku je určena inkoustová tisková kazeta # 348.

HP Photosmart D5460

Je barevná tiskárna pro každodenní použití, která poskytuje fotografie v laboratorní kvalitě a dokumenty v laserové kvalitě. Nový pěti-inkoustový tiskový systém umožňuje dosahovat vynikajících parametrů a získat tak jasné fotografie, zářivé barvy grafiky a ostré dokumenty. Uživatelům je v této produktové řadě k dispozici několik doplňkových funkcí, včetně 3,8 cm barevného displeje, slotů na paměťové karty a možnosti přímého individuálního potisku povrchu CD a DVD. Tiskne rychlostí až 33/31 stran za minutu černobíle/barevně a fotografie formátu 10x15 cm za méně než 18 sekund. S touto tiskárnou jsou kompatibilní nové revoluční dělené originální tiskové kazety HP # 364, které jsou v pěti barevných provedeních - tj. #364 černá, fotografická černá, cyan, agenta & yellow. Díky dual drop-volume technologii mohou zákazníci tisknout vyšší objem detailů. Nové tiskové kazety # 364 budou rovněž k dispozici ve dvou velikostech - v klasické i XL.

HP Photosmart A636

Je kompaktní fototiskárna pro tisk, personalizaci a sdílení fotografií kdekoliv, a to i bez nutnosti použití PC. Umožňuje přidávat titulky, rámečky a dalších 300 kreativních prvků prostřednictvím 12 cm dotykové obrazovky, jejímž prostřednictvím lze fotografie prohlížet, vybírat, editovat i tisknout. Funkce HP Design Gallery nabídne 30 nástrojů a efektů, včetně vytváření pozvánek nebo pohlednic pomocí podrobné nápovědy na obrazovce. Díky vestavěnému softwaru HP Quick Connect a slotům pro paměťové karty je tisk fotografií doma i kdekoliv na cestách otázkou několika okamžiků. S touto tiskárnou je kompatibilní originální tisková kazeta HP # 110 (tříbarevná).

Článek ze dne 4. srpna 2008 - pondělí

Další články od HEWLETT-PACKARD s.r.o.

HP se umístil v kvadrantu vůdců segmentu multifunkčních produktů

Metro Global Photo Challenge 2008 zná světového i českého vítěze

Na Vánoce jsme skvěle připraveni

HP předá ceny největší světové fotosoutěže

Prezentační kamion HP s nejmodernější technikou je vykraden

HP v kvadrantu lídrů zprávy Gartner Inc.

HP představuje řadu nových grafických a tiskových produktů a řešení pro podnikový sektor

Truck v barvách HP míří do Prahy

Stance Communications pro Hewlett-Packard

HP Česká a Slovenská republika jmenovalo manažery divize PSG

HP představuje nová řešení pro firemní desktopy

Nové tiskárny od HP

Originální kazety HP LaserJet s černým tonerem nabízejí zákazníkům vyšší spolehlivost a úspory

HP Color LaserJet CP2020

HP Color LaserJet CM2320 MFP

Společnost HP rozšiřuje svou firemní nabídku řešení pro tisk a zpracování obrazu

HP přináší mobilním uživatelům přesnost a výkon

Snadný tisk fotografií za 27 sekund s fototiskárnou HP

HP ve 2. čtvrtletí ovládlo prodej počítačů

Nové inkoustové tiskárny v portfoliu HP

Compaq Presario se vrací

Nová fotosoutěž s HP

Letní tiskové novinky HP na dovolenou

Technologie HP pomáhají letním motivům Kung Fu Panda od Dreams Animation povznést se do nebeských výšin

HP Laboratory Masterclass 2008

HP oznamuje prodej 36 strojů HP Indigo Digital Press společnosti Consolidated Graphics

HP představuje průlomovou technologii zobrazení barev

HP propojuje práci, hry, domácnost a zábavu představením nové generace osobních systémů

Hewlett-Packard uvádí na trh novou multifunkční tiskárnu HP Officejet J4580 All-In-One

HP bylo počtvrté oficiálním partnerem Filmového festivalu v Cannes

HP Photosmart A826 nejlepší v soutěži TIPA

HP posílí svůj prodejní kanál prostřednictvím inovovaného HP Preferred Partner programu

HP získalo pět prestižních ocenění European Digital Press Association

Hewlett-Packard zachovává Publicis jako BTL agenturu pro divizi IPG

HP Pavilion nově standardně dostupný i prostřednictvím klasických IT prodejců

HP podepsalo strategickou marketingovou dohodu s Omnicomem

HP představuje HP Color LaserJet CM6040

Nové řady tiskáren HP

HP Smart Web Printing nastupuje

HP nabízí notebook s Windows pod 10 tisíc včetně DPH

K vybraným produktům od HP zdarma Adobe Photoshop

Hewlett-Packard vyhlašuje nejlepší partnery za rok 2007

HP Pavilion dv6799

HP míří akvizicí Exstream Software na neustále rostoucí trh automatizovaných dokumentů

HP oznamuje strategii, jak překlenout propast mezi vytvářením a publikováním obsahu

Tiskárnám HP DeskJet je 20 let

HP pomáhá řešit problém PET lahví

HP rozšiřuje nabídku profesionálních fototiskáren pro pokročilé amatérské fotografy

Tiskárna HP Photosmart D5360

Řada barevných tiskáren HP OfficeJet Pro K5400