logo

CES 2011: jedenáct ocenění pro společnost LG

Odborná porota na CES 2011 ocenila produkty značky LG celkem jedenácti prestižními cenami, včetně nejvyššího ocenění Best of Innovations v kategorii Video Display za 55palcový Full LED HDTV 3D televizor s připojením k internetu.

"Velice si vážíme toho, že naše produkty byly označeny největšími odborníky v oblasti spotřební elektroniky za nejlepší z nejlepších. LG tím opět dokazuje, že patří mezi technologického lídra,“" uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ a zároveň doplnil: "Tato ocenění jsou pro nás zároveň závazkem. Stále budeme představovat dokonalejší spotřebiče s pokrokovými technologiemi, inteligentními funkcemi a stylovým designem, které naším zákazníkům zpříjemní život."

Na největší světové výstavě spotřební elektroniky CES 2011 byly dále oceněny televizory značky LG všech oblastí - LED, LCD i plazmové. Spoustu ocenění dostaly produkty z oblasti domácí zábavy, jako jsou domácí kina, Blu-ray přehrávače i počítačové monitory.

V neposlední řadě byly oceněny i konvenční domácí spotřebiče, jako jsou prací pračky. Porotu nadchly i nové technologie, které společnost LG představila. Jednalo se především o novou NANO FULL LED technologii, pro podsvícení displejů, a o druhou generaci aplikace pro připojení televizoru do sítě a internetu - NetCast 2.0.

CES Innovations Awards pečlivě vybírá porota složená z věhlasných designérů, inženýrů a novinářů. Ti hodnotí produkty v mnoha kategoriích, jako je užitná hodnota, design, kvalita, inovativnost a další oblasti. Cílem poroty a jednotlivých ocenění je ukázat běžné veřejnosti nejpokrokovější a nejzajímavější produkty v jednotlivých kategoriích, které jim usnadní a zpříjemní život.

Další články k tématům - 3D - Blu-ray - CES - HDTV - LCD - LED - NetCast - ocenění - Video - Martin Malý

Článek ze dne 27. ledna 2011 - čtvrtek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.