logo

LG otevře první značkovou prodejnu v Česku

LG Electronics CZ slavnostně otevře první značkovou prodejnu LG 30. června 2009 ve 14 hodin v brněnském nákupním centru Avion. Obchod nabídne výhradně produkty s logem LG, především spotřební elektroniku, mobilní telefony a domácí spotřebice.

První takzvanou vlajkovou prodejnou se LG snaží koncentrovat svoje prémiové zboží na jednom místě a umožnit tak zákazníkům, aby si ho podrobně prohlédli a poradili se s odborně vyškoleným personálem. Celý projekt podporuje reklama přímo v nákupním centru a na dalších místech Brna.

"Celková investice je ve výši několika milionů korun," uvedl Vít Šubert, výkonný ředitel LG Electronics CZ.

Pro prvních 150 zákazníků je od okamžiku slavnostního otevření v úterý 30. června připraven exkluzivní dárek. Ten, kdo nakoupí v hodnotě do 10 tisíc korun, dostane stylovou čepici LG F1. Při nákupu nad 10 tisíc korun si odnese bundu s logem LG F1. Akce platí do vyprodání zásob, celkem je připraveno sto čepic a padesát bund.

Brněnská prodejna je vůbec prvním nákupním místem, v němž spotřebitelé najdou výhradně výrobky LG. Lidé se můžou seznámit s LCD a plazmovými televizory (např. LH7000, PQ6000), mobilními telefony (Arena, Cookie, Renoir), monitory (W53), domácími kiny, pračkami s motorem DirectDrive, NoFrost lednicemi či designovými klimatizacemi ArtCool.

K vidění budou i malosériové produkty, jako je například beznámrazová lednice LG zdobená křišťálky Swarovski a květinovými motivy za téměř 60 tisíc korun.

Další články k tématům - LG - otevře - prodejnu - první - značkovou - Vít Šubert

Článek ze dne 24. června 2009 - středa

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.