logo

LG D42P: monitor s technologií LG CINEMA 3D

LG Electronics představuje novou generací 3D monitorů, která nabízí nejkomfortnější 3D obraz díky technologii LG CINEMA 3D - ta zaručuje jasný a ostrý obraz bez blikání a možnost sledovat obraz ze širokých úhlů.

3D monitor LG D42P s úhlopříčkou 23" je vybaven unikátní technologií LG CINEMA 3D. Právě díky blikání se řadě uživatelů nelíbil 3D obraz, někomu se dokonce mohlo dělat nevolno.

Monitory s technologií LG CINEMA 3D mají certifikace společností TÜV a Intertek, které zaručují, že obraz nebliká. Navíc nezávadnost potvrdila Evropská oční klinika Lexum - sledování FPR technologie (film-type patterned retarder) je zcela nezávadné pro lidské oko.

"S novými monitory LG vybavenými nejmodernější technologií LG CINEMA 3D chceme změnit pohled spotřebitelů na 3D monitory. Obraz je jasný, ostrý a bez blikání - je tak v maximální možné kvalitě. Kdo uvažuje o 3D monitoru, pro toho jsou naše nové 3D monitory nejlepší volbou", uvedl Martin Malý - tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

Sledování obrazu je navíc velmi komfortní. Pro 3D zobrazení stačí jednoduché pasivní brýle, které jsou velmi lehké a levné. Brýle mají polarizovaná skla, každé oko pak vidí tu část obrazu, která je třeba pro vytvoření stereoskopického 3D efektu.

Monitory jsou vybaveny plnou konektivitou. Podporují HDMI 1.4, takže bez problémů k nim připojíte jakékoliv zařízení s podporou 3D obrazu. Kromě toho zvládá monitor špičkový převod 2D obrazu do 3D v reálném čase.

3D monitory jsou na českém a slovenském trhu dostupné za velmi přijatelné ceny od července 2011. Model LG D2342P s úhlopříčkou 23" (56 cm)se prodává za 6999 Kč včetně DPH.

Další články k tématům - 2D - 3D - D42P - FPR - HDMI - monitor - Martin Malý

Článek ze dne 4. srpna 2011 - čtvrtek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.