logo

LG GD880 Mini, telefon do kabelky

LG GD880 Mini. Skutečný internetový prohlížeč, přístup na sociální sítě, 5Mpx fotoaparát, GPS, FM rádio a další aplikace vám nyní leží v malém stylovém balíčku doslova na dlani.

LG Mini je vybavený vlastním internetovým prohlížečem, který si poradí se všemi vašimi oblíbenými stránkami a je navíc rychlý. Bude tak schopný s vámi udržet tempo a navíc s vámi zvládne i několik věcí najednou - můžete mít totiž otevřeno až deset různých oken.

S novým LG Mini budete vždy v centru dění a žádné novinky vám jen tak neuniknou. A pozor - díky funkci LG Air Sync již ztráta vašeho mobilního miláčka nebude katastrofou. Přijdete sice možná o svůj módní doplněk, ale o svá data a kontakty ne. Telefon si totiž můžete zálohovat přes internet a případně obnovit z jakéhokoli počítače.

LG Mini má plně dotykový displej, který nekazí žádná vystupující tlačítka. Ovládá se navíc jednoduše a intuitivně a velmi rychle se tak naladíte na společnou vlnu. Jeho odolné tělo s prvky kovu pak ještě více umocní vaše společné zážitky.

LG Mini je také ideální společník na cesty. Neopakovatelné momenty zachytí 5Mpx fotoaparátem, dlouhé chvíle vyplní poslechem FM rádia a se zabudovanou GPS nezabloudí, ať už se nacházíte kdekoli.

LG GD880 Mini -  všechny funkce, se kterými se chlubí váš přítel, nyní v telefonu v luxusním stylu, který vám budou závidět všechny kamarádky.

Další články k tématům - 5Mpx - fotoaparát - GD880 - GPS - telefon

Článek ze dne 2. srpna 2010 - pondělí

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.