logo

Aktualizace SUSE Linux Enterprise 10 Service Pack 3

Novell oznamuje dostupnost servisního balíčku SUSE Linux Enterprise 10 Service Pack 3 pro nejnovější opravy, záplaty, aktualizace vydané pro platformu SUSE Linux Enterprise 10 a podporu nejnovějšího hardware.

Servisní balíček SUSE Linux Enterprise 10 Service Pack 3 zahrnuje tři produkty :

  1. SUSE Linux Enterprise Server 10 Service Pack 3, který podporuje nejnovější hardware pro servery, úložiště a sítě a zahrnuje vylepšené funkce pro rozšíření a zkvalitnění vysokorychlostních systémů, virtuálních služeb a správy systémů.

  2. SUSE Linux Enterprise Desktop 10 Service Pack 3, který obsahuje aktualizované ovladače pro podporu nejnovějšího hardwaru a periferních zařízení a také aktualizovaný prohlížeč Firefox a software Novell GroupWise pro spolupráci.

  3. Software Development Kit obsahující aktualizace nástrojů, které vývojářům a technickým nadšencům poskytují ještě více způsobů pro tvorbu nového výkonného softwaru.

Servisní balíček zaručuje, že SUSE Linux Enterprise bude i nadále platformou nabízející nejlepší interoperabilitu pro kriticky důležité výpočetní úlohy - napříč nasazením ve fyzických, virtuálních i cloud systémech - od stolního počítače po datové centrum.

Servisní balíček pomáhá posílit pozici platformy SUSE Linux Enterprise Server jako spolehlivé, interoperabilní a snadno ovladatelné základny pro fyzické a virtuální kriticky důležité pracovní zátěže.

Rovněž upevňuje pozici platformy SUSE Linux Enterprise Desktop jako jediné na trhu dostupné linuxové platformy pro stolní počítače v kvalitě enterprise a přední alternativy k systému Microsoft Windows pro firmy.

Další články k tématům - aktualizace - Desktop - enterprise - Linux - Pack - Service - SUSE

Článek ze dne 25. listopadu 2009 - středa

Další články od Novell-Praha, s.r.o.