logo

Novell Open Enterprise Server 11: spolehlivé síťové, souborové a tiskové služby

Novell oznamuje dostupnost platformy Novell Open Enterprise Server 11. Nejnovější verze je postavena na SUSE Linux Enterprise Serveru 11 SP1 a nabízí zákazníkům větší flexibilitu a širší možnosti využití.

Novell Open Enterprise Server 11 zjednodušuje a optimalizuje správu souborových a tiskových sítí, takže zákazníci mohou využít stávající investice ke snižování nákladů a zvyšování produktivity koncových uživatelů.

Novell Open Enterprise Server je operační systém pro pracovní skupiny, postavený na platformě SUSE Linux Enterprise. Disponuje souborovými a tiskovými službami podnikové třídy se snadnou instalací i správou. Vyhovuje potřebám všech uživatelů zajištěním špičkové interoperability, spolehlivosti a škálovatelnosti.

Nejnovější verze rozšiřuje flexibilitu systému SUSE Linux Enterprise 11 SP1 a uživatelům přináší výběr ze široké nabídky variant podpory, ovladačů a modulů. Zákazníci zároveň získají více možností při vývoji aplikací díky nástroji SUSE Studio. S využitím šablon od společnosti Novell jim tento nástroj umožní sestavovat a nasazovat specifická softwarová zařízení v jejich prostředí Novell Open Enterprise Server.

Další výhody Novell Open Enterprise Server 11:

Nedávný průzkum IDC Technology Spotlight uvádí, že nasazení systému Open Enterprise Server nad standardním linuxovým jádrem - konzistentním s produkty SUSE Linux Enterprise Server - vede k lepší standardizaci pro zákazníky, což představuje jeden ze způsobů, jak dosáhnout nižších provozních nákladů při zavádění operačních systémů.

Vydání nové verze Novell Open Enterprise Serveru 11 je důkazem investic do klíčových řešení společnosti Novell a úsilí věnovaného vývoji produktů a potřebám zákazníků. Hlavním požadavkem našich zákazníků provozujících Open Enterprise Server je možnost využívat flexibilitu a vlastnosti dostupné v SUSE Linux Enterprise 11 SP1.

Dostupnost

Systém Novell Open Enterprise Server 11 je v současnosti běžně dostupný.

Další články k tématům - Linux - platforma - server - SUSE - vývoj

Článek ze dne 4. ledna 2012 - středa

Další články od Novell-Praha, s.r.o.

Další ISO certifikace pro Novell

Novell Open Enterprise Server 11: spolehlivé síťové, souborové a tiskové služby