logo DNS a.s.

Divize DNS posilují o nové členy

Noví lidé posílili během dubna 2014 divize DNS: Solution Sales and Delivery - Stanislav Zajíček a Tomáš Tampier, Dell - Ivan Malinjak, Hitachi - Josef Drábek a Infrastruktura - Jakub Komárek.

Divize Solution Sales and Delivery

Prvního dubna 2014 posílili řady divize Solution Sales and Delivery (SSD) kolegové Stanislav Zajíček a Tomáš Tampier. Tomáš bude na pozici Business Development Managera zodpovědný za komunikaci s partnery a koncovými zákazníky. Bude pracovat na zviditelnění DNS na koncovém trhu a na prezentaci DNS jako správného a odborně zdatného distributora, který rozumí procesům a potřebám svých zákazníků a má pro ně připravené řešení.

Před příchodem do DNS skoro 11 let působil ve společnosti Fujitsu na různým obchodních pozicích, poslední 3 roky vedl tým obchodníků, kteří se specializovali na obchodování se státní a veřejnou správou. Primárně se jeho tým zaměřoval na oblasti dodávek vlastních výrobku a prodej řešení.

Tomášovým největším koníčkem je rodina - manželka a dvě dcery. Ve svém volném čase také rád cestuje a sportuje.

V DNS chce Tomáš využít své bohaté zkušenosti získané během jeho působení ve Fujitsu. Na druhou stranu se těší na nové podněty, které mu bezpochyby „přinese“ spolupráce s rozsáhlou sítí partnerů a takřka neomezené produktové portfolio.

Stanislav Zajíček nastoupil na pozici Key Account Managera, kde má na starosti vyhledávání nových obchodních příležitostí, společně s partnery pak prodej řešení a služeb u vyjmenovaných institucí z oblasti státní správy a to napříč celým portfoliem DNS. Zároveň se zabývá podporou a budováním vztahů s těmito partnery.

Do DNS přišel Standa také z Fujitsu, kde zastával pozici Account Managera. Náplní jeho práce byla péče o zákazníky v segmentu státní správy, vyhledávání nových obchodních příležitostí a také dohled a rozvoj probíhajích projektů.

Ve svém volném čase se Standa kromě rodiny věnuje golfu a snowboardu, rád poslouchá rockovou hudbu a také má rád auta a motorky.

S jakou vizí přichází do DNS? "Obchod v IT už dělám dlouho. Nevím, zda se to dá označit za vizi, motto atd., ale můj nejcennější obchodní argument byl v důvěře budované na vždy férovém jednání se zákazníkem. A toho se hodlám držet i v DNS," říká Standa.

Divizi Dell

Ivan Malinjak prvního dubna 2014 personálně posílil divizi Dell - nastoupil na pozici produktového manažera pro oblast DELL Networking a Security. Bude mít na starosti podporu svěřených produktů, rozvoj partnerské báze a businessu v této zajímavé rozvojové oblasti řešení DELL.

Před svým nástupem do DNS pracoval Ivan ve společnosti Omega Network jako IT technik. Jeho náplní práce byla správa systémů, počítačových sítí a podpora koncových uživatelů formou outsourcingu.

Ve svém volném čase se Ivan ve velké míře věnuje sportu - hraje hokej, rád plave, jezdí na kole a v zimě na snowboardu. Také rád cestuje. Mezi jeho koníčky patří i počítače. Jeho životním motem je "Life is like riding bicycle. To keep your balance you must keep moving".

Divize Hitachi

Obchodní posilou týmu divize Hitachi se v dubnu stal Josef Drábek. Jeho zodpovědností bude péče o partnerské společnosti divize, získávání nových obchodní příležitostí a další rozvoj obchodních aktivit v oblasti storage systémů Hitachi Data Systems.

Před svým příchodem do DNS působil Pepa ve společnosti KAPSCH Business Com jako Key Account Manager. Byl zodpovědný za vedení obchodních případů, komunikaci se zákazníky, vjednávání spolupráce s partnery a dodavateli či vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Ve svém volném čase se Pepa věnuje rodině, jezdí na kole a je také vášnivým kutilem. Vize, se kterou přichází do DNS je "Sliby jsou od toho, aby se plnily a dohody od toho, aby se dodržovaly (jinak ani jedno nemusíme dělat...)".

Divize Infrastruktura

Posilou bezpečnostní divize DNS se stal Jakub Komárek. Jakub nastoupil do DNS na pozici Product Manager. Je zodpovědný za řešení z oblasti síťové infrastruktury výrobce Huawei a za rozvoj obchodních aktivit v tomto segmentu s dedikovanými partnerskými společnostmi.

V předchozím působišti byl Jakub zodpovědný za testování a implementaci zdravotního software, a to ve spolupráci s Institutem klinické a experimentlní medicíny v Praze.

Jakub vystudoval Střední průmyslovou školu, obor Informační technologie. Mezi jeho koníčky patří hudba, sport a film. Jakubovo životní motto je "vzděláním k rozvoji".

Další posilou pro tým divize Infrastruktura je Tomáš Špringl, který nastoupil na pozici produktového manažera. Jeho primárním úkolem bude rozvoj obchodních aktivit v oblasti partnerského prodeje a péče o svěřené produktové portfolio značek Check Point, Imperva a SafeNet.

Před příchodem do DNS pracoval Tomáš ve společnosti Raiffeisenbank CZ jako PMO Support, kde byl primárně zodpovědný za komunikaci s externími dodavateli a za řešení jejich problémů.

Tomáš vystudoval Provozně-ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze, magisterský obor Provoz a ekonomika. Mezi jeho koníčky patří sport a filmy. Do DNS přišel s mottem "Když ne my, tak kdo".

Článek DNS a.s. ze dne 6. května 2014 - úterý

Další články od DNS a.s.

Zálohovací systém COMMVAULT spravuje data České zbrojovky

Peter Kucer je ředitelem slovenské divize DNS

Bezpečnostní řešení Panda Security v portfoliu DNS

Jaroslav Kohoutek rozšiřuje vedení společnosti DNS

DNS slaví 20 let na českém trhu

DNS obhájila prvenství a získala ocenění distributora roku 2016

FortiAnalyzer přináší hluboký a ucelený přehled o síťovém provozu

DNS přebírá divizi Microsoft od Servodata

Nové videokonferenční terminály Huawei TE10 a TE20 v distribuci DNS

DNS podporuje své partnery s programem Fortinet Cyber Thread Assessment Program

Konference IT Infrastructure & Security - Doba cloudová

Komplexní podpora prodeje cloudových služeb pro partnery DNS

Nová struktura vedení DNS

Odborný seminář k technologii HPE StoreOnce pro zálohování firemních dat

Poplujte společně s DNS v peřejích Sázavy

David Pankiv - nový ředitel deivize Lenovo a IBM v DNS

DNS opět distributorem roku Hewlett Packard Enterprise

DNS opět distributorem roku 2015

SecNet 2015 se řadí mezi nejlepší partnerská setkání roku 2015

Úspěch DNS v prodeji Hitachi ve skupině EMEA

DNS Connect 2015 - konference se zaměřením na IBM technologie

IT Infrastructure & Security Conference

Michael Jirák nastoupil zpět do HP divize DNS

Nová řešení HDS pro všechny transakční a analytické úlohy

Jak se řídí DNS - rozhovor s Petrem Kulišem a Martinem Skalíkem

SecNet 2015 - konference zaměřená na oblasti bezpečnosti a infrastruktury

DNS Demo Pool pro IBM storage

Nové možnosti portfolia Hitachi Content Platform

Celoroční motivační soutěž divize Dell společnosti DNS a.s.

DNS nově řídí Petr Kuliš a Martin Skalík

DNS personálně posiluje týmy diveze Dell, Infrastruktura a SSD

Hitachi Content Platform S10 a HCP v7.1 - software update

Hitachi Compute Blade 2500 již v prodeji

Prodej trvalých licencí TLP a CLS Adobe CS 6 pro školy končí

eHealth Day 2015 - DNS a E LINKX partnery konference

Servery Lenovo System x v distribuci DNS

Produkty Citrix Systems v distribuci DNS

DNS personálně posiluje obchodní tým a divizi IBM

Nové kompetence Microsoftu potvrzují kvalifikaci DNS

Promo akce DNS na nákup software Microsoft, Veam a VMWare

Podpořte Petra Poláčka svým hlasem v anketě TOP 30 IT osobností

Produkty Dell Software v distribuci DNS

Hlasujte pro DNS v anketě Český IT distributor 2014

Hlasujte pro DNS v anketě IT distributor roku

DNS personálně posiluje divizi Hitachi, testovací centrum a marketing

IT Infrastructure & Security Conference

Nové posily v řadách DNS

DNS je Silver partnerem konference Hitachi Information Forum 2014

Konsolidace serverů lokální pobočky skupiny SCHOTT

Dell koncová zařízení na Commonwealth games 2014

Nabídka zaměstnání DNS a.s.
Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files